Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 12 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Tak, senność to zasługa progesteronu i mam nadzieję, że będziesz senna cały pierwszy trymestr, czego Ci z całego serca życzę :)
    Tak, staraj się funkcjonować normalnie, by nie siedzieć i nie rozmyślać, bo to pierdolca można dostać. 🙈

    Oby 🍀🤞
    Jestem pełna nadziei ale mam też chwile zwątpienia, bo na prawdę dałam już z siebie 110%.

    Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 12 maja, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Krakersik czy to aktualne ?🙂

    Tak, napisz do mnie na priv ;)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 12 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, poradźcie proszę 💗

    Moja blastocysta miała klasę 2AA. Jest sens robić betę 5dpt? Czy lepiej poczekać przynajmniej do 6dpt (piątek)?

    Bardzo boję się rozczarowania, bo nie ukrywam, że przygotowanie do transferu trochę mnie zmiotło z planszy.

    Moja blastka 2aa właśnie zaraz będzie miała 8msc ;) ja robiłam w 5 dniu bo już nie miałam siły dłużej czekać. Także głowa do góry, uda się

    Monika001, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    age.png
  • Megg333 Znajoma
    Postów: 18 47

    Wysłany: 12 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991! wrote:
    Moja blastka 2aa właśnie zaraz będzie miała 8msc ;) ja robiłam w 5 dniu bo już nie miałam siły dłużej czekać. Także głowa do góry, uda się
    Ja jestem po transferze blastki 2BB, zrobiłam betę 7dpt była 35.5, także niska, ale dodatnia, teraz przyrosty są, ale przy tych blastocystach niższej klasy później to wszystko startuje z tego co zauważyłam.

    Monika001, krakersik lubią tę wiadomość

  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 13 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to nie wiem czy korzystacie z aplikacji mojeIKP (trzeba mieć chyba założone konto na pacjent.gov.pl), jeżeli nie- bardzo polecam.

    Macie tam wgląd we wszystkie wystawione recepty, każda z nich ma QR kod który wystarczy pokazać w aptece, nie trzeba wpisywać peselu i kodu.
    Sa też skierowania, historia wizyt i hospitalizacji itd.

    Można też udostępnić swoje konto w wybranym zakresie partnerowi/mężowi żeby miał podgląd recept.

    Można też dodać swoje Bombelki i mieć ich recepty pod ręką.

    To ogólnie super sprawa, wszystko w jednym miejscu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 17:20

    meerici, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 13 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️, byłam dziś na wizycie i widać było bicie serca, ale mam jeszcze ostatnią wizytę u doktora za tydzień żeby zobaczyć dokładnie to serduszko. Mam pytanie czy doktor wystawi mi zaświadczenie o ciąży czy to zrobi już lekarz prowadzący ? Nie mam zielonego pojęcia jak to dalej wygląda i kiedy takie zaświadczenie się wystawia.

    paulity, taterniczka, Agulek24 lubią tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 13 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️, byłam dziś na wizycie i widać było bicie serca, ale mam jeszcze ostatnią wizytę u doktora za tydzień żeby zobaczyć dokładnie to serduszko. Mam pytanie czy doktor wystawi mi zaświadczenie o ciąży czy to zrobi już lekarz prowadzący ? Nie mam zielonego pojęcia jak to dalej wygląda i kiedy takie zaświadczenie się wystawia.

    Pytanie czy i kiedy będziesz takiego zaświadczenia potrzebować. Ono jest potrzebne tylko po to, żeby pokazać pracodawcy, żeby się „zabezpieczyć”, do niczego innego nie jest potrzebne.

    Jak nie potrzebujesz go już, to na spokojnie lekarz prowadzący może wystawić ;) nie wiem jakie są zwyczaje, czy już założy kartę ciąży itd

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Ilam Przyjaciółka
    Postów: 66 72

    Wysłany: 13 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️, byłam dziś na wizycie i widać było bicie serca, ale mam jeszcze ostatnią wizytę u doktora za tydzień żeby zobaczyć dokładnie to serduszko. Mam pytanie czy doktor wystawi mi zaświadczenie o ciąży czy to zrobi już lekarz prowadzący ? Nie mam zielonego pojęcia jak to dalej wygląda i kiedy takie zaświadczenie się wystawia.
    Ja takie zaświadczenie brałam dopiero od lekarza prowadzącego ale w sumie w Angeliusie nie pytałam czy mi wystawia bo nie było mi pilnie potrzebne. Na pierwszym usg dostałam listę badań do zrobienia a na kolejnej wizycie i ostatniej doktor wypisał kartę ciąży i dał skierowanie na badania prenatalne 1 i 2 :)

    Amh: 0,38
    niedoczynność tarczycy, adenomioza
    punkcja 6 pobranych- 5 blastek
    4❄️ 3AA, 2AA, 2AA, 2AA
    świeży transfer 4AA ❌
    FET 3AA ❌
    FET 2AA❌
    FET 2AA embrioglue 6dpt⏸️ 7dpt-57; 9dpt-157,1; 11dpt-330,1; 14dpt-1772,8; 20dpt-12554,8; 24dpt mamy ❤️ Sanco-zdrowy chłopiec 🩵 🤞🤞
    preg.png
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 13 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Pytanie czy i kiedy będziesz takiego zaświadczenia potrzebować. Ono jest potrzebne tylko po to, żeby pokazać pracodawcy, żeby się „zabezpieczyć”, do niczego innego nie jest potrzebne.

    Jak nie potrzebujesz go już, to na spokojnie lekarz prowadzący może wystawić ;) nie wiem jakie są zwyczaje, czy już założy kartę ciąży

    Ok. Dziękuję bardzo ☺️

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 13 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilam wrote:
    Ja takie zaświadczenie brałam dopiero od lekarza prowadzącego ale w sumie w Angeliusie nie pytałam czy mi wystawia bo nie było mi pilnie potrzebne. Na pierwszym usg dostałam listę badań do zrobienia a na kolejnej wizycie i ostatniej doktor wypisał kartę ciąży i dał skierowanie na badania prenatalne 1 i 2 :)

    Dziękuje bardzo 😊.

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 13 maja, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️, byłam dziś na wizycie i widać było bicie serca, ale mam jeszcze ostatnią wizytę u doktora za tydzień żeby zobaczyć dokładnie to serduszko. Mam pytanie czy doktor wystawi mi zaświadczenie o ciąży czy to zrobi już lekarz prowadzący ? Nie mam zielonego pojęcia jak to dalej wygląda i kiedy takie zaświadczenie się wystawia.

    Mi GM założył kartę ciąży. Na badania prenatalne miałam skierowanie już od mojego lekarza prowadzącego na miejscu. Pewnie zależy, który to będzie tydzień. Bo jak jechałam na ostatnią wizytę do GM, to miałam już wyznaczoną następną u mnie w mieście i może dlatego resztę doktor zostawił już w rękach tego drugiego lekarza.

    Edyta17, DzikaWera lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 13 maja, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór 😊 mam parę pytań, będę Wdzięczna za odpowiedzi. Mianowicie do kiedy brałyście spasmoline i scopolan?
    Czy jeśli na pierwszym USG po pozytywnych betach wszystko będzie w porządku mogę liczyć u MP na jakieś kilka dni zwolnienia lekarskiego (wyjątkowo czeka mnie dość stresujący i wymagający fizycznie tydzień w pracy), ale mam na myśli zwolnienie nieciążowe - nie chcę jeszcze nikogo informować. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
    Pa. Ja też przez progesteron chodzę nieprzytomna, ale po tylu latach starań to wszystko to sama przyjemność 😊

    Joanah lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 14 maja, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 14 maja, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%

    Monia w moczu beta uwidacznia się później niż we krwi…
    Ale rozumiem i mimo wszystko nadal kciuki mocno zaciśnięte, będę jutro odświeżać forum żeby zobaczyć jak tam sytuacja 🥺🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 14 maja, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%

    Monia u mnie kciuki dalej zaciśnięte choć rozumiem obawy. 🫂

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 14 maja, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Dobry wieczór 😊 mam parę pytań, będę Wdzięczna za odpowiedzi. Mianowicie do kiedy brałyście spasmoline i scopolan?
    Czy jeśli na pierwszym USG po pozytywnych betach wszystko będzie w porządku mogę liczyć u MP na jakieś kilka dni zwolnienia lekarskiego (wyjątkowo czeka mnie dość stresujący i wymagający fizycznie tydzień w pracy), ale mam na myśli zwolnienie nieciążowe - nie chcę jeszcze nikogo informować. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
    Pa. Ja też przez progesteron chodzę nieprzytomna, ale po tylu latach starań to wszystko to sama przyjemność 😊

    Scopolam i spasmolinę brałam do pierwszej wizyty po transferze, wtedy dr zaleciła odstawić.

    Z L4 myślę, że się dogadacie

    meerici lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 14 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%

    A jaki test robiłaś? Najczulsze i najlepsze są Facelle paskowe z Rossmana. Inne też były u mnie nawet 6-7dpt białe jak śnieg. Na Facelle 5dpt miałam już cień cienia.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 14 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%
    Monika, no toś pojechała po bandzie 🙈
    Sikańce powinny być zakazane!
    Niepotrzebnie schrzaniłaś sobie tylko tym humor, nic więcej. Teraz cały dzień masz już wiadomy nastrój a jednoczesnie cień nadziei, że beta może będzie jednak jutro pozytywna.
    Ehh, nie mniej trzymamy tu za Ciebie mocno kciuki i wierzymy w dobre wieści!
    Tylko beta da rzetelny werdykt.

    Joanah, Cynthia, krakersik lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 14 maja, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%

    Ja kciuków nie puszczam, o ile kiedyś tam facelle były super czułe, o tyle teraz te wczesne bety wyłapywałam pinkami.
    Wyobrażam sobie jak się czujesz, bo ja też zawsze robiłam sikanca, żeby slwiedzieć już trochę na czym stoję... 🫣🤷‍♀️
    Ale mimo wszystko beta prawdę powie, a nieraz przy wczesnych blastkach ona dopiero rusza, przy moim 2aa w laboratorium rano było 7,8 a po godzinie w innym juz 11,2 więc to był sam początek...
    Trzymaj się mocno i czekamy na jutro. ❤️❤️❤️🤞🤞🤞🙏🙏🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 09:44

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 14 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie robiłam Facelle paskowy z Rossmana.
    Schrzaniłam sobie humor nieźle, choć szczerze to nie mam już nawet siły płakać.

    Iskierka nadziei jeszcze się tli ale jest tak mała, że dosłownie jej nie widać...

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
‹‹ 5800 5801 5802 5803 5804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ