Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Nickki Autorytet
    Postów: 682 926

    Wysłany: 11 maja, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️

    Oby wasze wsparcie przyniosło szczęście 🍀🤞
    Monia trzymam kciuki 🥰❤️

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    Amh: 0,7
    Niedoczynność tarczycy
    Trombofilia
    Kariotypy:✔️
    Drożność jajowodów: ✔️

    Starania od 2022 roku.
    💔01.2024 Ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód.

    1️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉11.24 Punkcja. Pobranych 10 komórek, 6 zapłodnionych, 2 zarodki.
    11.24 Transfer ❌️
    12.24 FET ✅️
    💔01.25 8tc puste jajo..

    2️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉17.03 Punkcja. Pobranych 8 komórek,5
    zapłodnionych, 4 zarodki.
    ❄️❄️❄️ 3 zdrowe zarodki
    28.05 FET
    7dpt 30 🥰
    16dpt USG pęcherzyk ciążowy w macicy
    23dpt serduszko 🩷

    19.02.26 Rozalka 💞
  • Ananasek123 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 11 maja, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mam pytanie dla osób które mają za sobą udany transfer. Obecnie pierwszy raz udało mi się (po 7 latach) uzyskać betę pozytywną i póki co przyrosty są okej, ale to dopiero początek drogi. Chciałabym Was zapytać u kogo prowadzicie ciążę czy zostałyście w Angelusie i chciałam podpytać czy tam też robiłyście badania prenatalne? Będę ogromnie wdzięczna za Wasze polecenia i odpowiedzi. Za każdą z Was trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo każda z nas zobaczy upragnione dwie kreski! Pozdrowienia ☀️

  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 11 maja, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasek123 wrote:
    Hej Dziewczyny, mam pytanie dla osób które mają za sobą udany transfer. Obecnie pierwszy raz udało mi się (po 7 latach) uzyskać betę pozytywną i póki co przyrosty są okej, ale to dopiero początek drogi. Chciałabym Was zapytać u kogo prowadzicie ciążę czy zostałyście w Angelusie i chciałam podpytać czy tam też robiłyście badania prenatalne? Będę ogromnie wdzięczna za Wasze polecenia i odpowiedzi. Za każdą z Was trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo każda z nas zobaczy upragnione dwie kreski! Pozdrowienia ☀️

    A w jakim mieście mieszkasz? :)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Ananasek123 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 11 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okolice Bielska
    Ale jestem w stanie dojeżdżać do Katowic :)

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 maja, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasek123 wrote:
    Okolice Bielska
    Ale jestem w stanie dojeżdżać do Katowic :)

    Ja 1 ciążę prowadziłam w AP u Dr Janosz, ale już tam nie pracuje, aktualnie ciążę prowadzę u Dra Wójtowicza (przyjmuje w Galenie w Bielsku-Białej i w Gineo w Cieszynie), bardzo polecam i jak zie okazało na wątku nie tylko ja po IVF jestem jego pacjentką.
    Prenatalne to najlepszy kierunek doc. Agata Włoch. 🙂
    Gratulacje ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 21:16

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 11 maja, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasek123 wrote:
    Okolice Bielska
    Ale jestem w stanie dojeżdżać do Katowic :)
    Mi Pani dr MP poleciła Panią dr Karolina Widenka-Macina z Bielska i pracuje w Wojewódzkim

  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 11 maja, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja 1 ciążę prowadziłam w AP u Dr Janosz, ale już tam nie pracuje, aktualnie ciążę prowadzę u Dra Wójtowicza (przyjmuje w Galenie w Bielsku-Białej i w Gineo w Cieszynie), bardzo polecam i jak zie okazało na wątku nie tylko ja po IVF jestem jego pacjentką.
    Prenatalne to najlepszy kierunek doc. Agata Włoch. 🙂
    Gratulacje ❤️❤️❤️
    Pytanie gdzie Pani doc. wykonuje prenatalne i czy na NFZ?

  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 11 maja, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Pierwsze słyszę o diecie bezglutenowej przed transferm i w ciąży, a mam za sobą dwa udane transfery pierwszej procedury (1 i 2). Uwielbiam produkty glutenowe i jem ich sporo. Jak kiedyś 10 lat temu za sugestią jednej średnio mądrej ginekolog przeszłam na dietę bezglutenową z powodu Hashimoto to nigdy nie miałam tak tragicznych wyników badań jak po niej. 🤷‍♀️ Endokrynolog wyśmiał i kazał natychmiast zacząć jeść jak wcześniej.

    Myślę, że to ma związek z immunologią. U mnie akurat allo mlr 0%.
    W ciągu 9 letnich starań udało mi się uzyskać pozytywną betę wylacznie dwukrotnie (naturalnie i teraz ivf) - za pierwszym razem byłam na bezglutenowej 3 miesiące, teraz od transferu. Nie mówię, że to był game changer, tego nie wiem, ale może jest to jakiś trop 🤷🏽‍♀️
    Miałam też w rodzinie osobę, która z powodu celiakii doprowadziła swoje jelita do takiego stanu, że końcowym efektem była śmierć w wieku 50+ także ta dieta bezglutenowa to nie są do końca takie heheszki.
    Sama jestem przebadana i bezpieczna, ale zabierzam wyrzucić z diety produkty prozapalne, co oczywiście nie jest do końca realne, bo fajnie czasem sobie zjeść jakieś świństewko 🫣

    Joanah lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 12 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poradźcie proszę 💗

    Moja blastocysta miała klasę 2AA. Jest sens robić betę 5dpt? Czy lepiej poczekać przynajmniej do 6dpt (piątek)?

    Bardzo boję się rozczarowania, bo nie ukrywam, że przygotowanie do transferu trochę mnie zmiotło z planszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 09:22

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 12 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, poradźcie proszę 💗

    Moja blastocysta miała klasę 2AA. Jest sens robić betę 5dpt? Czy lepiej poczekać przynajmniej do 6dpt (piątek)?

    Bardzo boję się rozczarowania, bo nie ukrywam, że przygotowanie do transferu trochę mnie zmiotło z planszy.

    Jak ma być pozytywna to już 5 dpt będzie, zerknij w moją stopkę - w 2021 taka blastka dała betę koło 10 - 5 dpt. 🙂
    Chyba, że wolisz poczekać do 6 dpt, to też jest ok. 🤞🤞🤞

    Monika001, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 12 maja, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, poradźcie proszę 💗

    Moja blastocysta miała klasę 2AA. Jest sens robić betę 5dpt? Czy lepiej poczekać przynajmniej do 6dpt (piątek)?

    Bardzo boję się rozczarowania, bo nie ukrywam, że przygotowanie do transferu trochę mnie zmiotło z planszy.
    Ja bym robiła betę. Sikacza absolutnie nie, ale betę dr MP zaleca w już w 5dpt.

    Monika001, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 12 maja, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie, w czwartek wyrwę się z pracy na chwilę i zrobię betę. 🤞

    Wg zaleceń GM beta najwcześniej w poniedziałek 🤷🏽‍♀️ a na wypisie z zabiegu mam w ogóle wpisane środa/czwartek.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 12 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Może faktycznie, w czwartek wyrwę się z pracy na chwilę i zrobię betę. 🤞

    Wg zaleceń GM beta najwcześniej w poniedziałek 🤷🏽‍♀️ a na wypisie z zabiegu mam w ogóle wpisane środa/czwartek.

    Jak masz możliwość to betuj, tak jak mówi Malina u dr MP beta 5dpt to standard 🤞🍀
    Co do sikacza to różnie może być. Ja zrobiłam 4,5 dpt w nocy, bo nie wytrzymałam i wyszła już kreska, no ale to wszystko zależy od bety. Na pewno będzie szybciej we krwi niż w moczu 🍀

    Agulek24, Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 12 maja, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Jak masz możliwość to betuj, tak jak mówi Malina u dr MP beta 5dpt to standard 🤞🍀
    Co do sikacza to różnie może być. Ja zrobiłam 4,5 dpt w nocy, bo nie wytrzymałam i wyszła już kreska, no ale to wszystko zależy od bety. Na pewno będzie szybciej we krwi niż w moczu 🍀

    U mnie z sikaczami było różnie - w 1 ciąży 4 dpt biało a 5 dpt rano cień cienia cienia, za to w kolejnych ciążach zivafert nie znikał, ale sądzę, że 4 dpt był już ślad bety z krwi, więc to też różnie bywa. 😉

    Yahu, Monika001 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 12 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekonałyście mnie 🙈 zrobię betę w czwartek🤞🍀

    malina999, Sikoreczkaaa, Yahu, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 12 maja, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Przekonałyście mnie 🙈 zrobię betę w czwartek🤞🍀
    Będziemy tu wszystkie siedzieć, jak na szpilkach w czwartek! 🙈
    A jak samopoczucie? Odpoczywasz, czy chodzisz do pracy?

    Yahu, Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 12 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja o diecie bezglutenowej przeczytałam dopiero tutaj, lekarz ani słowa.

    Co do proga to ja miałam zawsze na naturalnym cyklu, ale też dzien przed miałam zbadać proga i wynik wysłać lekarzowi smsem.


    Czy któraś z Was nie potrzebuje Utrogestanu 200mg? Mam jeszcze przez dwa tygodnie ważną receptę na darmowe 2opakowania po 15tabletek, szkoda żeby się zmarnowało, a ja nie skorzystam już ❤️
    Krakersik czy to aktualne ?🙂

    krakersik lubi tę wiadomość

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 12 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Będziemy tu wszystkie siedzieć, jak na szpilkach w czwartek! 🙈
    A jak samopoczucie? Odpoczywasz, czy chodzisz do pracy?

    Dziękuję ❤️

    Chodzę do pracy bo w domu bym zwariowała 🙈

    A czuję się dość słabo. Mam mało energii i ciągle bym spała ale to chyba progesteron tak na mnie wpływa.

    malina999, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 12 maja, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziękuję ❤️

    Chodzę do pracy bo w domu bym zwariowała 🙈

    A czuję się dość słabo. Mam mało energii i ciągle bym spała ale to chyba progesteron tak na mnie wpływa.
    Tak, senność to zasługa progesteronu i mam nadzieję, że będziesz senna cały pierwszy trymestr, czego Ci z całego serca życzę :)
    Tak, staraj się funkcjonować normalnie, by nie siedzieć i nie rozmyślać, bo to pierdolca można dostać. 🙈

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 12 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasek123 wrote:
    Hej Dziewczyny, mam pytanie dla osób które mają za sobą udany transfer. Obecnie pierwszy raz udało mi się (po 7 latach) uzyskać betę pozytywną i póki co przyrosty są okej, ale to dopiero początek drogi. Chciałabym Was zapytać u kogo prowadzicie ciążę czy zostałyście w Angelusie i chciałam podpytać czy tam też robiłyście badania prenatalne? Będę ogromnie wdzięczna za Wasze polecenia i odpowiedzi. Za każdą z Was trzymam kciuki i mam nadzieję że już niedługo każda z nas zobaczy upragnione dwie kreski! Pozdrowienia ☀️

    Pierwszą ciążę prowadziłam niestety u dra Juraszka z Angeliusa i skończyło się to błędem w sztuce i wygraną przeze mnie sprawą z odszkodowaniem na poziomie 220 tysięcy złotych. Aktualną ciążę prowadzę u dra Wójtowicza w Bielsku-Białej. Polecam bardzo. Prenatalne odradzam robić w Angeliusie - bardzo słaby sprzęt i niestety tacy sobie specjaliści. Jeśli jesteś z Bielska to najlepsi specjaliści od prenatalnych to dr Fryczkowska, dr Dawid i oczywiście dr Wójtowicz.

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
‹‹ 5799 5800 5801 5802 5803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ