Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 7 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Kępkę znam, byłam u niego raz w pierwszym trymestrze w LuxMedzie. Spoko lekarz. :) Gdzie zamkwrzasz rodzić?

    W zależności od sytuacji (tydzień ciąży), pory dnia, samopoczucia- albo w Wojewódzkim albo na Siemiradzkiego w Krakowie.

    Tamten szpital, to bajka. Standard 4* hotelu, 1/2os sale z łazienkami, znieczulenie zo 98%, bardzo mało nacięć krocza, super opieka.

    Ruth89 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 8 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg333 wrote:
    Dziewczyny dziś 7dpt, zrobiłam betę, dodatnia 35,5, ale chyba nie za wysoka.. staram się nie nastawiać i powtórzyć za dwa dni, w poprzednim transferze w 7dpt miałam 23, a w 9dpt 26, lekarz kazał odstawić leki. Tym razem trochę wyżej

    To ładna beta, kciuki za dalsze przyrosty 🍀🤞

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 8 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisałam tutaj ostatnio o moich plamieniach… uspokoiły się po dodaniu duphastonu, beta w 7 dpt 104, dzis 9 dpt prawie 300. Jak umawiałyście się do MP na wizytę potwierdzającą ? 3 tygodnie po transferze czy kiedy beta przekroczyla 1000?

    Joanah lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 8 maja, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej dziewczyny, pisałam tutaj ostatnio o moich plamieniach… uspokoiły się po dodaniu duphastonu, beta w 7 dpt 104, dzis 9 dpt prawie 300. Jak umawiałyście się do MP na wizytę potwierdzającą ? 3 tygodnie po transferze czy kiedy beta przekroczyla 1000?

    U mnie beta nierówno przyrastała i miałam plamienia żywej krwi od 5-10 dpt, po tym jak wysłałam jej wyniki bety 9dpt odpisała mi żeby umówić się pomiędzy 20-22 dpt na wizytę. I byłam 21dpt

    meerici lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 8 maja, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej dziewczyny, pisałam tutaj ostatnio o moich plamieniach… uspokoiły się po dodaniu duphastonu, beta w 7 dpt 104, dzis 9 dpt prawie 300. Jak umawiałyście się do MP na wizytę potwierdzającą ? 3 tygodnie po transferze czy kiedy beta przekroczyla 1000?
    ja dzwoniłam do Pań z rejestracji z betą to powiedziały, że umawiają między 21-28dpt, wcześniej Pani dr nie przyjmuje
    Powodzenia

    meerici lubi tę wiadomość

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, badałyście poziom proga przed transferem na cyklu sztucznym?

    Nie mam żadnych zaleceń żeby zbadać poziom progesteronu jutro i się zastanawiam czy dr zapomniał.
    Pani dzwoniąca dzisiaj z godziną transferu też nic dzisiaj nie wspominała.

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • jo_anna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 maja, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak - dzień przed lub w dniu transferu, jeśli nie było dzień wcześniej możliwości. Lepiej sprawdzić, może faktycznie doktor zapomniał. :)

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 8 maja, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też badałam proga dzień przed transferem ;)

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 maja, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dzisiaj już i tak nie będzie wyników, bo chyba do 13 w alab pobierają.

    Najwyżej zbadam jutro przed transferem w klinice a jak wyniki będą już po i będzie jakiś problem z niskim wynikiem to zadzwonię i podam.

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 8 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Kurcze, dzisiaj już i tak nie będzie wyników, bo chyba do 13 w alab pobierają.

    Najwyżej zbadam jutro przed transferem w klinice a jak wyniki będą już po i będzie jakiś problem z niskim wynikiem to zadzwonię i podam.

    GM ma spokojne podejście do proga. 😅
    Do dziś pamiętam, jak spanikowana zadzwoniłam po pierwszej pozytywnej becie i niskim progesteronie, a on mi na to przez telefon "a dla mnie wynik jest zadawalający". 🫣
    Na spokojnie zrób jutro, ja w dniu transferu chyba też nie zawsze miałam badany.

    Za tydzień w sobotę jadę podziękować doktorowi. Akurat będziemy przejeżdżać przez Katowice w drodze do Krakowa, to na chwilę zboczymy z trasy. 😁

    Sikoreczkaaa, Yahu, Monika001 lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 maja, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli dopochwowo biorę utrogestan i podskórnie prolutex do godziny 7.00 to mogę badać krew koło godziny 10.00?

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 8 maja, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    A jeśli dopochwowo biorę utrogestan i podskórnie prolutex do godziny 7.00 to mogę badać krew koło godziny 10.00?
    Myślę, ze taki wyniki będzie niemiarodajny. Zrobiłam tak przy wcześniejszym transferze, progesteron wyszedł ponad 40, potem już nie badałam i dostałam okres w 5 dpt, nawet nie zdążyłam bety zrobić, tak szybko poleciał. Myślę, że gdybym zrobiła z odstępem od ostatniej dawki znalibyśmy realny wynik i może dałoby się nim posterować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 17:43

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 8 maja, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się na wizytę na 21 dpt. Nadal podchodzę do sprawy z dużym dystansem, ale po dzisiejszej becie lekutko stresik zmalał 😊 chciałabym jeszcze zapytać jak długo kontynuowałyście (o ile w ogóle) dietę bezglutenową po transferze?

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 8 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, badałyście poziom proga przed transferem na cyklu sztucznym?

    Nie mam żadnych zaleceń żeby zbadać poziom progesteronu jutro i się zastanawiam czy dr zapomniał.
    Pani dzwoniąca dzisiaj z godziną transferu też nic dzisiaj nie wspominała.

    Tak, badałam. W dniu transferu kazano mi przyjechać 2h wcześniej właśnie po to, żeby zbadać jeszcze progesteron.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 8 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    A jeśli dopochwowo biorę utrogestan i podskórnie prolutex do godziny 7.00 to mogę badać krew koło godziny 10.00?

    Mi doktor kazał normalnie przyjąć dopochwowo proga, zastrzyk też w sumie robiłam zawsze rano i tak też zrobiłam w dniu transferu. 🤷‍♀️

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 8 maja, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Umówiłam się na wizytę na 21 dpt. Nadal podchodzę do sprawy z dużym dystansem, ale po dzisiejszej becie lekutko stresik zmalał 😊 chciałabym jeszcze zapytać jak długo kontynuowałyście (o ile w ogóle) dietę bezglutenową po transferze?
    Pani Doktor powiedziała, że przez cały okres ciąży, no raz w tyg mogę sobie zgrzeszyć to jej słowa 🙂

  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 8 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu transferu, a mialam o 13:50 mialam przyjac wszystkie dawki i przyjechac tak zeby zrobic badanie krwi i zeby wynik proga byl na transfer.

    Uprzejmie donosze 13mm szczescia ❤️ Cudzie trwaj! ❤️

    meerici, Frajda, Agulek24, Edyta17, taterniczka, Amelka06, Monika001 lubią tę wiadomość

  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 8 maja, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Pani Doktor powiedziała, że przez cały okres ciąży, no raz w tyg mogę sobie zgrzeszyć to jej słowa 🙂
    😮 o nieee, jak to tak bez bułeczek 🫣
    To jest dla mnie niespodzianka, bo byłam pewna że chodzi tylko o implantację! No ale jak to trzeba to trzeba 😉

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Frajda Autorytet
    Postów: 767 1688

    Wysłany: 8 maja, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meerici, ja miałam zalecenie na pierwszy trymestr 🙂

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 9 maja, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o diecie bezglutenowej przeczytałam dopiero tutaj, lekarz ani słowa.

    Co do proga to ja miałam zawsze na naturalnym cyklu, ale też dzien przed miałam zbadać proga i wynik wysłać lekarzowi smsem.


    Czy któraś z Was nie potrzebuje Utrogestanu 200mg? Mam jeszcze przez dwa tygodnie ważną receptę na darmowe 2opakowania po 15tabletek, szkoda żeby się zmarnowało, a ja nie skorzystam już ❤️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
‹‹ 5797 5798 5799 5800 5801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ