Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Pięknie 🤩 3mamy kciuki dalej!
Monika001 lubi tę wiadomość
⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Cudowny wynik na 6 dpt. 😍😍😍🥹🥹🥹
Monia... Tak się cieszę, że się udało... 🥰🥰🥰
Cudzie trwaj. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
meerici wrote:Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Kochana u mnie też było krwawienie gorzej niż w okres. Siedziałam na WC i się ze mnie lało. Na początku nikt nie widział krwiaka, dopiero później jak rozbił się dziad ogromny to się okazało że jest i ta krew to z niego i tak krwawiłam do 4 miesiąca. Trzymamy kciuki ❤️ Będzie dobrze, beta jest super 🫶🏻meerici wrote:Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
Edyta17 lubi tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Miód na moje podłamane serce ♥️Edyta17 wrote:Odpoczywaj i mam nadzieję, że już będzie dobrze 😘.
Beta jest bardzo ładna i przyrost też. Czytałam, że często po in vitro zdarza się krwawienie.
Edyta17, Joanah lubią tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Dziękuję za dobre słowo, oby było tak jak mówisz ♥️Agulek24 wrote:Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹
Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Jejku, szczerze współczuję tych przeżyć, ale dobrze przeczytać, że nie jestem jedyna w podobnej sytuacji ♥️ibobo wrote:Kochana u mnie też było krwawienie gorzej niż w okres. Siedziałam na WC i się ze mnie lało. Na początku nikt nie widział krwiaka, dopiero później jak rozbił się dziad ogromny to się okazało że jest i ta krew to z niego i tak krwawiłam do 4 miesiąca. Trzymamy kciuki ❤️ Będzie dobrze, beta jest super 🫶🏻
Joanah lubi tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Jesteś może z Katowic? Jeśli tak to polecam laboratorium na Raciborskiej, można wykonać badanie w niedzielę, sama często korzystam 🙂Monika001 wrote:Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞
Joanah lubi tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
meerici wrote:Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
Bardzo ładny przyrost, jedyne co możesz zrobić to odpoczywać i dbać o siebie. Ewentualnie jeszcze powtórzyć betę żeby zobaczyć jak się rozwija sytuacja. Ale to, że krwawienie ustalo to bardzo dobry znak
Ja w 9tc obudziłam się o 2 w nocy i też krwawiłam, jadąc na izbę byłam pewna, że już po wszystkim… Ale wszystko było dobrze, ani śladu krwiaka, nie wiedzieli skąd, dlaczego itd. Teraz już 37tc
Dlatego bądź dobrej myśli, przeznacz weekend na odpoczynek i relaks
meerici, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Co prawda nie jestem od GM tylko MP, ale też byliśmy z młodym całkiem niedawno, a ma już 8 miesięcy 🙈ibobo wrote:A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭
Ja zadzwoniłam dzień wcześniej zapytać do której pracuje i pojechaliśmy po pacjentach. Co do prezentu to nie pomogę, bo dla Pani Doktor było zdecydowanie łatwiej 🙈
ibobo lubi tę wiadomość
11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Wspaniale wieści, oby tak dalej 🍀❤️
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Monia, fantastyczne wieści na początek weekendu 🥹 🍀
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Jeśli nie masz, gdzie zrobić w niedzielę, to zrób jutro, jasne.Monika001 wrote:Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞
Ja też robiłam dzień po dniu, pierwsza 22.12, potem 23.12, a od wigilii już nie miałam gdzie, a zaraz po świętach był weekend. Więc byłam tydzień bez labo i myślałam, że zniosę jajo 🙈
Robiłam wtedy sikańce i sprawdzałam czy choć kreska ciemnieje.
Monia, kurka, ale się cieszę!!!!☺️☺️☺️☺️
Agulek24, Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Agulku, a jak Ty się masz? Jak się czujesz?Agulek24 wrote:Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹
Jeszcze chwilka i ciąża będzie donoszona 😁
Torba już w progu?
Joanah lubi tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
ibobo wrote:A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭
Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.
Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas. -
meerici wrote:Jesteś może z Katowic? Jeśli tak to polecam laboratorium na Raciborskiej, można wykonać badanie w niedzielę, sama często korzystam 🙂
Niestety mam godzinkę drogi do Katowic, więc zostanie alab jutro 😜Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Dziękuję dziewczyny ❤️
Boję się nawet cieszyć na razie, mam nadzieję że beta będzie pięknie przyrastać 🍀🤞
malina999, Agulek24, Cynthia, ibobo, Joanah, Yahu lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
No niby masz rację, że to jest jego praca. Jednak ja z chęcią wstawię się z naszą malutką w klinice żeby podziękować bo tyle lat walki i w końcu mamy swój cud.Cynthia wrote:Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.
Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas.
Agulek24, Frajda lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
No właśnie kobiecie jest łatwiej zrobić chyba prezent, tym bardziej że MP ma słynną kolekcję aniołów 🤭😀Agula wrote:Co prawda nie jestem od GM tylko MP, ale też byliśmy z młodym całkiem niedawno, a ma już 8 miesięcy 🙈
Ja zadzwoniłam dzień wcześniej zapytać do której pracuje i pojechaliśmy po pacjentach. Co do prezentu to nie pomogę, bo dla Pani Doktor było zdecydowanie łatwiej 🙈
Myślicie że jakiś kosz ze słodkościami, kawa, czy herbata + jakieś takie podziękowania w ramce czy wygrawerowane na drzewie będą ok ?👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻





