Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 15 maja, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Pięknie 🤩 3mamy kciuki dalej!

    Monika001 lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
    Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
    Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 15 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Cudowny wynik na 6 dpt. 😍😍😍🥹🥹🥹
    Monia... Tak się cieszę, że się udało... 🥰🥰🥰
    Cudzie trwaj. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 15 maja, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.

    Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
    Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
    Kochana u mnie też było krwawienie gorzej niż w okres. Siedziałam na WC i się ze mnie lało. Na początku nikt nie widział krwiaka, dopiero później jak rozbił się dziad ogromny to się okazało że jest i ta krew to z niego i tak krwawiłam do 4 miesiąca. Trzymamy kciuki ❤️ Będzie dobrze, beta jest super 🫶🏻

    Edyta17 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta17 wrote:
    Odpoczywaj i mam nadzieję, że już będzie dobrze 😘.
    Beta jest bardzo ładna i przyrost też. Czytałam, że często po in vitro zdarza się krwawienie.
    Miód na moje podłamane serce ♥️

    Edyta17, Joanah lubią tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
    Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹
    Dziękuję za dobre słowo, oby było tak jak mówisz ♥️

    Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    Kochana u mnie też było krwawienie gorzej niż w okres. Siedziałam na WC i się ze mnie lało. Na początku nikt nie widział krwiaka, dopiero później jak rozbił się dziad ogromny to się okazało że jest i ta krew to z niego i tak krwawiłam do 4 miesiąca. Trzymamy kciuki ❤️ Będzie dobrze, beta jest super 🫶🏻
    Jejku, szczerze współczuję tych przeżyć, ale dobrze przeczytać, że nie jestem jedyna w podobnej sytuacji ♥️

    Joanah lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞
    Jesteś może z Katowic? Jeśli tak to polecam laboratorium na Raciborskiej, można wykonać badanie w niedzielę, sama często korzystam 🙂

    Joanah lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 15 maja, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.

    Bardzo ładny przyrost, jedyne co możesz zrobić to odpoczywać i dbać o siebie. Ewentualnie jeszcze powtórzyć betę żeby zobaczyć jak się rozwija sytuacja. Ale to, że krwawienie ustalo to bardzo dobry znak :)

    Ja w 9tc obudziłam się o 2 w nocy i też krwawiłam, jadąc na izbę byłam pewna, że już po wszystkim… Ale wszystko było dobrze, ani śladu krwiaka, nie wiedzieli skąd, dlaczego itd. Teraz już 37tc ;)
    Dlatego bądź dobrej myśli, przeznacz weekend na odpoczynek i relaks ;)

    meerici, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 15 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
    Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
    Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭
    Co prawda nie jestem od GM tylko MP, ale też byliśmy z młodym całkiem niedawno, a ma już 8 miesięcy 🙈
    Ja zadzwoniłam dzień wcześniej zapytać do której pracuje i pojechaliśmy po pacjentach. Co do prezentu to nie pomogę, bo dla Pani Doktor było zdecydowanie łatwiej 🙈

    ibobo lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 15 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Wspaniale wieści, oby tak dalej 🍀❤️

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 15 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Monia, fantastyczne wieści na początek weekendu 🥹 🍀

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 15 maja, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞
    Jeśli nie masz, gdzie zrobić w niedzielę, to zrób jutro, jasne.
    Ja też robiłam dzień po dniu, pierwsza 22.12, potem 23.12, a od wigilii już nie miałam gdzie, a zaraz po świętach był weekend. Więc byłam tydzień bez labo i myślałam, że zniosę jajo 🙈
    Robiłam wtedy sikańce i sprawdzałam czy choć kreska ciemnieje.
    Monia, kurka, ale się cieszę!!!!☺️☺️☺️☺️

    Agulek24, Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 15 maja, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Bardzo Ci współczuję nerwów, mam nadzieję, że Kropek straszy Mamusię.
    Serduszka jeszcze przy takiej becie i dpt nie będzie, ale już za kilka dni. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹
    Agulku, a jak Ty się masz? Jak się czujesz?
    Jeszcze chwilka i ciąża będzie donoszona 😁
    Torba już w progu?

    Joanah lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 15 maja, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
    Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
    Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭

    Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.

    Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Jesteś może z Katowic? Jeśli tak to polecam laboratorium na Raciborskiej, można wykonać badanie w niedzielę, sama często korzystam 🙂

    Niestety mam godzinkę drogi do Katowic, więc zostanie alab jutro 😜

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️

    Boję się nawet cieszyć na razie, mam nadzieję że beta będzie pięknie przyrastać 🍀🤞

    malina999, Agulek24, Cynthia, ibobo, Joanah, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.

    Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas.
    No niby masz rację, że to jest jego praca. Jednak ja z chęcią wstawię się z naszą malutką w klinice żeby podziękować bo tyle lat walki i w końcu mamy swój cud.

    Agulek24, Frajda lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Co prawda nie jestem od GM tylko MP, ale też byliśmy z młodym całkiem niedawno, a ma już 8 miesięcy 🙈
    Ja zadzwoniłam dzień wcześniej zapytać do której pracuje i pojechaliśmy po pacjentach. Co do prezentu to nie pomogę, bo dla Pani Doktor było zdecydowanie łatwiej 🙈
    No właśnie kobiecie jest łatwiej zrobić chyba prezent, tym bardziej że MP ma słynną kolekcję aniołów 🤭😀
    Myślicie że jakiś kosz ze słodkościami, kawa, czy herbata + jakieś takie podziękowania w ramce czy wygrawerowane na drzewie będą ok ?

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
‹‹ 5803 5804 5805 5806 5807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ