X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Aromek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z was go stosowała do stymulacji owulacji? Mój problem to niepękające pęcherzyki. Od następnego cyklu mam zacząć go stosować od 5 do 9 dc. Czy komuś pomógł? Czym to się różni od clo? Z góry dziękuję

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdz na temat Symletrol. To jest odpowiednik. Tam jest ciut więcej informacji.

    MagSz lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Aromek,pęcherzyki ładnie po nim rosły,ale nie zaciążyłam póki co ;)

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazja- ja brałam Aromek w jednym cyklu, póki co i się udało zajść w ciąże(niestety poroniłam).

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) chciałabym konkretnie się czegoś dowiedzieć, mam zaleconych 5 tabletek w 5 dniu cyklu. To za 3 dni, więc się trochę obawiam. Czy któraś z Was stosowała taką dawkę ? Proszę o jakieś odpowiedzi i nie odsyłanie mnie na inne tematy, ponieważ tam jest ponad 100 postów, a mnie interesuje właśnie ten lek. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź :)

    lv8pusw.png
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam pytanie, bo bardzo mi zależy na odpowiedzi .

    lv8pusw.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie dziwne to Twoje dawkowanie, ja zaczynam 2 cykl z aromkiem. Biorę od 2 do 6 dnia cyklu po jednej tabletce. Może źle zrozumialaś lekarza, nigdy nie słyszałam o takim dawkiwaniu leków na symulację.
    Generalnie leku nie masz co się bać, podobno lepszy niż CLO bo nie wysusza śluzu, choć ja przez niego miałam bardzo mało śluzu płodnego. Ogólnie źle się po nim czułam. Przez ile cykli masz brać?



  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie to mój pierwszy cykl, i mam nawet zapisane na kartce - 5 tabletek w 5 dzień cyklu.

    lv8pusw.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chodzisz do specjalisty od niepłodności czy do zwykłego ginekologa?

    Ewelina2605 lubi tę wiadomość

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzę do dr Nyc, sprawdź sobie .

    lv8pusw.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę nic sprawdzać, skoro lekarz tak kazał a Ty mu umaszczenie to zastosuj się do tego co powiedział. Ja mogę Ci tylko zasugerować że najczęściej stymulacja rozkładana jest na kilka dni i to nawet lepiej dla naszego organizmu, bo na duże dawki jednorazowe różnie możemy reagować, tym bardziej że nie są to witaminy. Ale ja nie jestem lekarzem i nie chce wchodzić w kompetencje Twojego. Mnie mój kazał wziąść 5 tabletek, po jednej od 2-6 dc, mój lekarz ma ogromne, wieloletnie doświadczenie z pacjentami z niepłodności, tyle mogę Ci powiedzieć....

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tylko nadzieję, że nic się nie stanie, myślałam po prostu, że to normalne, taka ilość, i gdzieś mi się rzuciło w oczy, że każda bierze po jednej i dlatego zapytałam.

    lv8pusw.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że to nie jest normalne żeby wziąść całą dawkę jednego dnia. Proponowałbym rozłożyć to dawkowanie na 5 dni, po jednej każdego dnia, możesz zacząć drugiego lub trzeciego dnia cyklu. Takie dawkowanie będzie dla Ciebie bezpieczniejsze, ja brałam po jednej tabletce i czułam się źle po tym leku, a co dopiero jak Ty weźmiesz 5 na raz

    vanessa lubi tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Aromka, ja mam od 3-7 dc brać, tęz mi się wydaję, że 5 naraz to za dużo.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Lamette, to ten sam lek co aromek i też miałam nietypowe dawkowanie, bo 2 dc dwie tabletki, 3 dc dwie, potem 3 tabletki, 3 tabletki i ostatniego dnia aż 4.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 16 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh to nie jestem sama z dziwnym dawkowaniem, a jak się po tym leku czułaś Jokaa, jeśli można zapytać ?

    lv8pusw.png
  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolała mnie głowa - chociaż nie wiem czy to nie od zatok. Kości mnie pobolewały i wieczorami zmęczona się czułam chociaż lek brałam rano. Jajniki też czułam, ale tylko trochę.

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak na mnie taka dawka wpłynie ... wezmę może godzinę po posiłku, to szybciej się wchłonie ... ale szczerze, to mam cykora heh

    lv8pusw.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafne może zadzwoń do rejestracji tego lekarza i poproś aby Ci sprawdzili w karcie jak masz brać. Możesz powiedzieć że nie jesteś pewna i chcesz sie upewnić. Oczywiście jeżeli masz taką możliwość bo jeżeli to prywatny gabinet to nie zawsze jest recepcja i ktoś w recepcji.
    Przyznam że dziwne to dawkowanie...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 16 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byla dziewczyna na forum, ktora brala 8 tabletek na raz, CLO u Niej zupelnie nie skutkowalo. Zalecil jej tak lekarz napro. Jednorazowo taka duza dawka powoduje mocniejszy wyrzut estrogenow.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ