Odpowiedz

Aromek

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Dafne Koleżanka

Wysłany: 16 lutego 2015, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa, moja koleżanka brała 7 jednego dnia, ten lekarz tak dawkuje, tylko chciałam zobaczyć, czy któraś z Was też tak brała i czy miała jakieś skutki uboczne, bo to duża dawka .

lv8pusw.png
  • BezchmurneNiebo Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Aromek przepisany od 14dc po 1x1 przez 5 dni

145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Zajączek30 Nowa

Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odświeżam temat - mam przepisane 8 tab w 5 dc. Moim zdaniem to za dużo - po prostu boję się wziąć tak dużą dawkę. Czy na moim miejscy same zmieniłybyście ją sobie na 4 i 5 dc po 4 tab?

• Klara Wysocka Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2018, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek30 wrote:
    Dziewczyny odświeżam temat - mam przepisane 8 tab w 5 dc. Moim zdaniem to za dużo - po prostu boję się wziąć tak dużą dawkę. Czy na moim miejscy same zmieniłybyście ją sobie na 4 i 5 dc po 4 tab?

Wejdź na wątek "stymulacja letrozolem" - tam kwitnie rozmowa ;-)

Co do zadanego przez Ciebie pytania, nie słyszałam, by któryś z lekarzy stosował taką stymulację... Nie wiem czym się kierował przepisując osiem tabletek na raz.

Ja w swoim szczycie stymulacji miałam aromek od 2 dc przez pięć dni 3x1.

Lenonki lubi tę wiadomość

IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego