X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 20 maja 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Czy ktoras z was bedzie miala in vitro czy narazie wiekszosc jest przed lub po inseminacji
    Gosiu witaj :-)
    Ja jestem po in vitro.
    Cała stymulacja odbywa się w Olsztynie, natomiast na punkcję i transfer trzeba jechać do Białegostoku.

    20101016580117.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 20 maja 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu witamy witamy. Napisz nam rposze coś więcej ile się staracie itp

    Karcia
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 maja 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Ja sie zastanawiam na doktorem W w Bialymstoku ,


  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    Gosiu witaj :-)
    Ja jestem po in vitro.
    Cała stymulacja odbywa się w Olsztynie, natomiast na punkcję i transfer trzeba jechać do Białegostoku.
    Juz teraz nie trzeba jezdzic do Bialegostoku wszystko robia na miejscu

    bąbel lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Gosiu witamy witamy. Napisz nam rposze coś więcej ile się staracie itp
    Staralisny sie 3 lata naturalnie od stycznia decyzja o in vitro szereg badan od kwietnia poczatek dlugiego protokolu.
    Problemem jest u nas ruchliwosc plemnikow plus moze moje hashimoto. Hmm aczkolwiek jak napisalam wczoraj tez zastanawialy mnie wyniki badan nasienia w Artemidzie ale teraz to juz po ptakach skoro jestem przy koncowce stymulacji

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel udalo sie za pierwszym razem ?
    A co jest u was problemem ?

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Bąbel udalo sie za pierwszym razem ?
    A co jest u was problemem ?
    Dzisiaj u mnie 4 dzień po transferze, także na razie czekamy, jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to będę testować 31 maja.
    U nas problemem jest brak owulacji. Bez leków @ mam może 2-3 razy do roku. Nasionka męża są ok.
    Jakim protokołem idziecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2016, 10:31

    20101016580117.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My idziemy dlugim protokolem 24 maja mam wizyte po 6 dniach menopuru mam nadzieje ze wszystko bedzie szlo w dobra strone i na 1 czerwca bedzie transfer.
    A punkcje i transfer mialas juz w Olsztynie czy tak jak pisaly dziewczyny w Bialymstoku. Pytam bo nam dr R. Nic nie mowil ze mamy jechac do Bialegostoku
    Ile mialas podanych zarodkow?
    A no i jesli mozesz to opiwiedz jak to wszystko wygladalo punkcja transfer z punktu podejscia lekarzy bo czasami nie podoba mi sie ich podejscie :) nie wiem czy to moje nerwy
    Trzymam kciuki za twoje betowanie :) wysokosci

    bąbel lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelku a wy jakim protokołem szliście. U ktoregi lekarza sie leczycie.

    bąbel lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Bąbelku a wy jakim protokołem szliście. U ktoregi lekarza sie leczycie.
    Pierwsze podejście di IVF długi protokół, niestety przerwany bo nie reagowałam na stymulację.
    Drugie podejście - krótki protokół - stymulacja się powiodła, z 10 pęcherzyków pobrano 4 komórki, z których zapłodniły się dwie i te dwa bąbelki mam ze sobą.
    Jeżeli chodzi o punkcję to w Białymstoku robił mi dr Z, natomiast transfer przeprowadzał dr D. Wszystko było OK, opieka cudowna, personel w szpitalu bardzo przyjazny. Punkcja odbywa się w znieczuleniu dożylnym, takim bardzo krótkim. Jeżeli chodzi o transfer, to mąż był przy mnie cały czas. Po wprowadzeniu zarodków leżałam sobie 10 minut na fotelu, a kolejne 30 minut na sali. Moim lekarzem prowadzącym jest dr W, ale podczas całej stymulacji trafia się do różnych lekarzy. Ja jestem bardzo zadowolona. Teraz tylko czekamy na betę.

    20101016580117.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak jezdzi sie do Bialegostoku dobrze wiedziec :)
    A my swiecie przekonani ze wszystko bedzie w Olsztynie bo podobno od maja wszystko jest na miejscu taka informacja od lekarza.
    A gdzie wynajmowaliscie nocleg czy macie jakas rodzinke w Bialymstoku?

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Czyli jednak jezdzi sie do Bialegostoku dobrze wiedziec :)
    A my swiecie przekonani ze wszystko bedzie w Olsztynie bo podobno od maja wszystko jest na miejscu taka informacja od lekarza.
    A gdzie wynajmowaliscie nocleg czy macie jakas rodzinke w Bialymstoku?
    My wynajęliśmy mieszkanie w Choroszczy - 13 km od szpitala. Cudowna spokojna okolica - 89 zł za dobę - polecam. Jak będziesz chciała namiary to napisz.
    Ja zmykam. Jedziemy się trochę zrelaksować na wieś :-)

    miłego dnia dziewczyny :-) Będę później.

    20101016580117.png
  • Hurraś Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny! Czy można dołączyć?

    U nas po długim staraniu i kilku niepowodzeniach też wreszcie podjęta decyzja o leczeniu w klinice. Wahaliśmy się między Gametą w Gdynii, a Artemidą w Olsz, ale chyba na razie będziemy sie leczyć na miejscu. Ceny za leczenie plus dojazdy do Gd sa ponad nasze możliwości.

  • Hurraś Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebrnęłam przez wszystkie strony wątku i muszę przyznać, że Wasze historie dały mi na nowo siłę do działania. Wszytskim Mamusiom bardzo gratuluję, a nam Staraczkom życzę jak najszybszego pojawienia się lokatora w brzuchu ;-)

    Gosia321, Asia08, bąbel lubią tę wiadomość

  • Hurraś Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja za miesiąc kończę 32 lata, walczę o pierwsze dziecko, mimo, że dwie ciąże już za mną.
    Krótko wypunktuję moją sytuację, może komuś się przyda mój przypadek i będę mogła pomóc w szukaniu odpowiedzi:

    VI 2012 - ciążą naturalna, poronienie w 5 tc
    X 2012 - usuwanie guza z piersi, zmiana łagodna
    III- V 2013 - 2 x zapalenie przydatków, leczenie szpitalne, wykrycie torbieli endometrialnej
    VIII 2013 - laparoskopia, usuwanie torbieli czekoladowej, potwierdzenie endometriozy
    do V 2014 - leczenie Vissane (9 miesięcy)
    potem naturalne starania - nieudane
    VIII 2015 - HSG, jeden jajowód udrożniony, drugi niedrożny ;-(
    IX 2015 - ciąża naturalna w drugim cyklu po HSG
    XI 2015 - diagnoza puste jajo płodowe, poronienie w 9-10 tc, łyżeczowanie w 10-11 tc
    Obecnie: krótkie cykle, skąpe miesiączki, podejrzenie zrostów w macicy ;-/

    Biorę wit. prenatalne, inofolic, piję zioła na zrosty....no i wybieramy sie z Mężem do Kliniki.

  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurras ja tez mam 32 i walcze o 1 ciaze ty juz bylas w ciazy przykro mi ze sie nie udalo ja jeszcze nigdy nie widzialam na tescie 2 kresek :(
    Ale trzeba wierzyc ze w koncu nam sie uda :)

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    My wynajęliśmy mieszkanie w Choroszczy - 13 km od szpitala. Cudowna spokojna okolica - 89 zł za dobę - polecam. Jak będziesz chciała namiary to napisz.
    Ja zmykam. Jedziemy się trochę zrelaksować na wieś :-)

    miłego dnia dziewczyny :-) Będę później.

    Pewnie ze daj namiary spoko cena
    Co orawda mam rodzinke 40 km od Bialegostoku ale nie bede sie im zwalac na pare dni do malego mieszkania na glowe. Chociaz pewnie chcieliby :)
    A powiedz mi ile dni u ciebie bylo miedzy punkcja a transferem? Mialas urlop czy dali cu w klinice zwolnienie ?

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Hurraś Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 21 maja 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu 321 oczywiście, że się uda. Mamy tylko trochę bardziej pod górkę i trochę drożej niż przeciętna para. Musi być wreszcie dobrze!

    Mnie jak w jednym miejscu naprawią, to psuję sie w drugim ;/

    Miłego dnia Dziewczyny!

    Gosia321 lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 21 maja 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka jest mi bardzo przykro, ze się nie udało i przykro, że dr D tak się do Ciebie zwracał.. ja osobiście tak jak Małgoś wolę dr Z :) mimo że dr D nigdy nie skomentował mojego wieku.. niedługo 39 ;)
    nie trać nadziei i działajcie dalej! przejdźcie na dietę bogata w białko a ubogą w węglowodany, ja dzięki temu miałam więcej zarodków niż przy pierwszej procedurze 10 lat temu ;) Trzymam za Was kciuki :*

    Gosia i Hurraś witajcie :D

    Tak jak pisały dziewczyny, stymulacja w Olsztynie, a punkcja i transfer w Białymstoku, chyba, że już sie zmieniło, bo wiem, ze sprzęt mają juz od jakiegoś czasu, ale brakowało embriologa..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 21 maja 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Asiulka jest mi bardzo przykro, ze się nie udało i przykro, że dr D tak się do Ciebie zwracał.. ja osobiście tak jak Małgoś wolę dr Z :) mimo że dr D nigdy nie skomentował mojego wieku.. niedługo 39 ;)
    nie trać nadziei i działajcie dalej! przejdźcie na dietę bogata w białko a ubogą w węglowodany, ja dzięki temu miałam więcej zarodków niż przy pierwszej procedurze 10 lat temu ;) Trzymam za Was kciuki :*

    Gosia i Hurraś witajcie :D

    Tak jak pisały dziewczyny, stymulacja w Olsztynie, a punkcja i transfer w Białymstoku, chyba, że już sie zmieniło, bo wiem, ze sprzęt mają juz od jakiegoś czasu, ale brakowało embriologa..
    No wlasnie jak ostatnio bylam na wizycie to widzialam jak przy mnie kobietka niosla cewnik z gabinetu embriologicznego to juz sama nie wiem. Ale skoro bąbel 4 dni temu miala w bialymstoku to chyba do srody nic sie nie zmienilo. No coz dopytam sie we wtorek wszystkiego na wiztcie :)

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ