X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 19 maja 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia niestety ale IVF to decyzja wspolna I trzeba uszanowac wzajemne zdanie. Wiem ze to trudne gdy Te zdania Sa odmienne. U mnie nie ma takiego problem Bo oboje bardzo chcemy dziecko wiec przed nami iui pewnie a potem ivf jesli sie nie uda. Dajemy sobie jeszcze ze dwa lata a potem ivf. Bo tak na prawde ze mna jest ciagle nie tak. To polipy. To torbiele wiec moze sie uda gdy juz sie z tym wszystkim uporam. Najwazniejsze to sie wzajemnie wspierac Bo nie tylko nam kobietkom jest ciezko. My wyrazamy to na inny sposob. A faceci Sa skryci Bo musza wiecznie grac twardzieli ale na pewno jest im tak samo ciezko.

    Judytka lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście masz racje nadziejka:)

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia my z mężem mamy jednakowy cel, ale wydaje mi się, że podejście do dróg prowadzących do jego realizacji jest różne. Ja bardziej się martwię, rozkminiam, a on raczej bierze na klatkę to, co przynosi los. Jakoś zawsze wierzyliśmy, że dzieć nam jest pisany i się udało, a teraz liczę na kolejny dar niebios :-)

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    Karcia ja kiedyś, chyba przy trzeciej IUI, zrobiłam test 3 dni po podaniu ovitrelle i wyszedł negatyw. Chciałam po prostu zobaczyć, jak to jest ujrzeć dwie kreski ... głupota totalna. Od tamtej pory już nie mam takich głupich pomysłów.
    U mnie wczoraj był transfer, a dzisiaj mam mega bóle @ :-(

    Bąbel ból @ to akurat bardzo dobry znak, u mnie przy 3 udanych transferach ból @ był obecny od 2 dpt ;) trzymam kciuki &&&&&& mój mąż krzyczy, że też trzyma :D

    Leo jak Ty się miewasz??? za Was też mocno trzymamy &&&&&& ♥

    bąbel, Asia08 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 11:36

    bąbel lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wierzę, że będzie dobrze, musi być. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać.
    Kochani jesteście, dziękuję :-)
    Leo &&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 11:37

    asia-m-b, Asia08 lubią tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja co chwilę latam do łazienki i sprawdzam, czy @ nie przyszła. Już gorszego świra chyba nie ma...

    Bąbelku, asia, leo, triss, karcia, slomka - trzymam kciuki.

    bąbel lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian, nic nie czuję, czasami się sama łapie że o tym zapominam. Nie nakręcam się na nic i nie mam żadnych myśli aż mnie to dziwi

    bąbel, asia-m-b lubią tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kibicuję wszystkim i sobie również strzelam kopniaka na szczęście. :-)

    Asia08, bąbel, asia-m-b lubią tę wiadomość

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo wrote:
    U mnie bez zmian, nic nie czuję, czasami się sama łapie że o tym zapominam. Nie nakręcam się na nic i nie mam żadnych myśli aż mnie to dziwi
    Trzymam kciuki &&&

    leo lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ja kibicuję wszystkim i sobie również strzelam kopniaka na szczęście. :-)
    &&&

    leo lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    A ja co chwilę latam do łazienki i sprawdzam, czy @ nie przyszła. Już gorszego świra chyba nie ma...
    I pewnie jeszcze pilnujesz żebyś miała jasne majtki, aby nie przeoczyć czerwoności - zgadłam? Ja też latałam do kibla i od razu rzut okiem czy wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 18:53

    Asia08, eni33 lubią tę wiadomość

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 19 maja 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, no cos koło tego. :D

    Ena lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Dziewczyny podpowiedzcie mi. We wtorek mam wizytę i się zastanawiam czy robić badania, żeby mnie dr nie odesłał na kolejny termin. W styczniu byłam u dr W z kompletem wyników podstawowych badań hormonów płciowych - prl, lh, fsh... Nie było żadnych odstępstw, wszystko cacy. Nie brałam w tym czasie żadnych leków, kazał naturalnie działać, ale jakoś szczęście nam nie sprzyjało i tak jak zasugerował - jak się nie uda, to proszę przyjść na wizytę... zatem idę. Czy robić teraz też te badania czy zachować setkę w kieszeni?

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 20 maja 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena ja myślę, że dr W we wtorek powie jakie badania warto jeszcze zrobic a jakie powtórzyć. Da Ci skierowanie do lab. i będzie czarno na białym co zrobić.

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 maja 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny
    U mnie niestety sie nie udalo, bylam juz na wizycie u JD ale niestety rozczarowal mnie I chyba zrezygnuje z tej kliniki
    Po pierwszym nieudanym Ivf musialam go prosic zeby mi zrobil histero , bo on nie widzi powodu mimo oczysczania w 2014 roku po poronieniu I skapych misiaczkach
    A odbije mnie fakt ze ciagle kpi z mojego wieku .... Ja wiem ile mam Lat!!
    Nie czuje tego lekarza I nie ufam mu
    Na koniec powiedzialam ze chcemy jeszcze raz podejsc I byl zdziwiony jak bym miala z 50 Lat normalnie :/
    I zaproponowal te same leki.... No to juz bylo koniec jak mozna komus zaproponowac taka sama terapie jak za pierwszym razem nie dala ona skutku
    Takze z moich doswiadczen odradzam JD , teraz szukam innej kliniki lekarza nie wiem sama
    Jestem rozczarowana podejściem i cała ta sytuacja :(
    Nie wiem kompletnie co robic rozważam tek klinikę Novum w Warszawie .
    Asia ciesze sie z takiej pięknej bety
    Dalej trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące :)


  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 20 maja 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula przykro mi :-(

    20101016580117.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 20 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assiula a mogę wiedzieć ile masz lat i jakie Amh?? Dziwne że dr D tak zareagował na twoją decyzję. Przecież on tego nie funduje z własnej kieszeni.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu mi też doktor D nie przydał do gustu. Poza tym zalecił mężowi antybiotyk który niszczy plemniki I po braniu leków kazał powtórzyć badania żeby potwierdzić że zostało aby ivf. Wiadomo że wyniki będą złe po takim czasie I po antybiotyku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 13:06

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 20 maja 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula, przykro mi. :(

    Strasznie niefajne podejście doktora... Zostawiamy tam kupę pieniędzy i jednak podejście powinno być ciut inne.

    sonia86 lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ