Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Tuuuuuucha Przyjaciółka
    Postów: 93 28

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    mi kiedys lekarz podejrzewal pcis bo tez widzial pelno pecherzy na jajniku i progesteron to potwierdzil brak owu.mowil zeby sie nie zalamywac pschika ma duzy wplyw.i tak zrobiam plus do tego wyczytalam ze orzechy brazylijskie tez maja wpyw.na2 wizycie pamietal ze lekarz byl wszoku ze jajniki czyste i owu jest i narazie jest ok tylko ciazy brak


    Orzechy jadam od ponad roku. do tego winko czerwone lampka dziennie. :) Wiem wiem ze nasz psychika duzo dziala na nasz organizm probuje sie wyluzowac i nie myslec za duzo:)

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Dzwonił Dr D, Dziewczyny mamy 6 zarodków! !! Transfer w poniedziałek! Rycze ze szczescia :):)


    Izaura ale piękne wieści:) powodzenia w poniedziałek ale wierze ze będzie dobrze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura CUDNIE. &&&&&&&&&

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura super wieści. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październik

    21:polopiryna - betowanie 1 :)
    24: polopiryna - betowanie 2 :)
    24: Asia08 - betowanie 1 :)

    Listopad

    3-4:gosia321 -betowanie :(
    4:Ena -wizyta
    7:malawiki1 -wizyta rozpoczynająca właściwa stymulację
    7:eni33 -wizyta
    7: polopiryna - wizyta
    8:ona84 -wizyta
    9:ana1122-punkcja
    10:Izaura rozpoczecie właściwej stymulacji
    12:Malawiki podglądanie
    12:ana1122-transfer
    13:makumba-betowanie :)
    14:Malawiki podglądanie
    16:Izaura podgladanie
    18:Malawiki ostatnia wizyta stumulacyjna
    19:e_mil_ka wizyta
    20:Malawiki-Punkcja
    23:e_mil_ka - wizyta
    23:Izaura -punkcja
    24: Ona84-wizyta
    25:Malawiki - transfer
    27:ana1122-tescik :)
    28:izaura - transfer

    Grudzień

    05: asiastokrota - wizyta
    05: polopiryna - wizyta
    05 : malgos741 - wizyta
    06: malgos741 - genetyk

    Styczeń
    18:Asia-m-b-termin porodu

    Luty
    03:Leo termin porodu

    Marzec
    26: eve87 termin porodu

    Czerwiec
    22: Asia08 - termin porodu
    29: polopiryna - termin porodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 09:38

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Izaura brawo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malawiki powodzenia dzisiaj. I dbaj o swojego bąbelka:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Październik

    21:polopiryna - betowanie 1 :)
    24: polopiryna - betowanie 2 :)
    24: Asia08 - betowanie 1 :)

    Listopad

    3-4:gosia321 -betowanie :(
    4:Ena -wizyta
    7:malawiki1 -wizyta rozpoczynająca właściwa stymulację
    7:eni33 -wizyta
    7: polopiryna - wizyta
    8:ona84 -wizyta
    9:ana1122-punkcja
    10:Izaura rozpoczecie właściwej stymulacji
    12:Malawiki podglądanie
    12:ana1122-transfer
    13:makumba-betowanie :)
    14:Malawiki podglądanie
    16:Izaura podgladanie
    18:Malawiki ostatnia wizyta stumulacyjna
    19:e_mil_ka wizyta
    20:Malawiki-Punkcja
    23:e_mil_ka - wizyta
    23:Izaura -punkcja
    24: Ona84-wizyta
    25:Malawiki - transfer
    27:ana1122-tescik :)
    28:izaura - transfer

    Grudzień

    05: asiastokrota - wizyta
    05: polopiryna - wizyta
    05 : malgos741 - wizyta
    06: malgos741 - genetyk

    Styczeń
    18:Asia-m-b-termin porodu

    Luty
    03:Leo termin porodu

    Marzec
    26: eve87 termin porodu

    Czerwiec
    22: Asia08 - termin porodu
    29: polopiryna - termin porodu
    3grudzien wizyta

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :):):)
    Nagietko kciuki zaciśnięte

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura super wieści. Czekamy na transfer razem Z tobą

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też muszę się czymś pochwalić mam już czyste okna na święta:-)

    Gosia321 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 mam nadzieje że mąż ci je umył, bo inaczej przez kolano cie przełożymy

    ana1122, Makumba lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Ana1122 mam nadzieje że mąż ci je umył, bo inaczej przez kolano cie przełożymy
    No raczej . mąż myje A ja leżę na kanapie:-)

    asiastokrota, malgos741, Makumba, polopiryna lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    No raczej . mąż myje A ja leżę na kanapie:-)
    Grzeczna dziewczynka, a już szukałam pasek na ciebie ;)

    ana1122, malgos741, Makumba lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą super masz męża Ana :):):)

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Grzeczna dziewczynka, a już szukałam pasek na ciebie ;)
    Nie Trzeba. Moj mąż od transferu zamienił się W anioła. Robi obiad sprząta A ja mam odpoczywac idbać O siebie:-)

    asiastokrota, Tuuuuuucha, malgos741, Makumba lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ale Ci dobrze też tak chcę :)

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana pożycz nam go, sklonujemy i oddamy w stanie nie naruszonym :):):)

    ana1122, malgos741 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciii bo ja się dowie że go chwalicie to się zmieni...no kochany jest.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Tuuuuuucha Przyjaciółka
    Postów: 93 28

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale slodko :)

‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ