Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Tuuuuuucha Przyjaciółka
    Postów: 93 28

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za rady

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba ja mam karchera WV5 do okien
    REWELACJA :)


    teraz się czaję na mop parowy też od karchera ;)

    nadziejka88, Makumba lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolę dr.Z ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Estradiol 283, pęcherzyk 23 mm, endometrium niestety tylko 7 mm narazie. Prawdopodobnie dzis lub jutro będzie owulacja bo Pani dr zauważyła jakby troche płynu w zatoce było. Czyli jakby pęcherzyk juz był nadpekniety i sączy się płyn. Jutro wizyta. Niestety u dr S jestem wściekła no nie chciały mnie zapisać do dr P. Jutro wyjde z wizyty i pewnie niczego nie będę wiedzieć.

    Ena dziękuje za miłe towarzystwo:). Córcie masz rewelacyjną :) Napisz jak tam u Ciebie po wizycie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • madlen89 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jestem nowa i chciałabym Was zapytac o opinie. Podchodze jutro do in vitro w Białymstoku( z Artemidy, lecz punkcja w szpitalu klinicznym w Białym). I o ten szpital własnie chciałam was zapytać, czy któraś z Was tam była> Jakie sa wasze opinie? Troche sie obawiam tego państwowego szpitala.. A punkcja, jest sie czego bac?

    Pozdrawiam serdecznie:)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Punkcja 26.11.16
    Transfer 01.12.
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen punkcje zawsze wykonują w tym szpitalu. Kazda z nas ktora podchodzila do in vitro tam była. Szpital jest ok. Mila obsługa czysto. Nie ma sie czego bać. Zaśniesz i obudzisz sie juz po zabiegu. Powodzenia :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • madlen89 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Emilka :)

    A co do poleceń dr, to ja polecam dr. Domitrza,pomijając specyficzny humor, jest konkretny, nie owija w bawełne a pacjent może mieć u niego swoje zdanie. Nie narzuca pomysłow, tylko proponuje.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Punkcja 26.11.16
    Transfer 01.12.
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie tsh i progesteron wysokie!

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Madlen punkcje zawsze wykonują w tym szpitalu. Kazda z nas ktora podchodzila do in vitro tam była. Szpital jest ok. Mila obsługa czysto. Nie ma sie czego bać. Zaśniesz i obudzisz sie juz po zabiegu. Powodzenia :)

    Zgadzam się z Emilką:)
    Powodzenia &&&

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    U Mnie tsh i progesteron wysokie!

    Ana a to dobrze czy nie jak sie jest w ciąży bo ja nie mam zielonego pojecia?

  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki wróciłam do domku wykończona podróżą.Poszło wszystko bez problemu ale z niewielkim poślizgiem.Transfer mialam dopiero o 11,ale wróciłam nie z jednym a z dwoma kropkami...mam podana blastke i morule.4 czekają do jutra czy da się coś zamrozić. To teraz mówcie mi szybko co nam robić a czego nie...Zwariuje przez te dwa tygodnie.

    polopiryna, asia-m-b, Makumba, asiastokrota, ana1122, Karcia, Asia08, malgos741, nadziejka88 lubią tę wiadomość

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malawiki super. Jak to co masz odpoczywać i pachnieć :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malawiki odpoczywaj, nie stresuj się, bądź dobrej myśli! JESTEŚ W CIĄŻY i tak niech zostanie :-*

    Makumba, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja blastke była słaba 1ab, to może morulka się przyjmie.Zobaczymy.Mam brać dalej acard?

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Nie Trzeba. Moj mąż od transferu zamienił się W anioła. Robi obiad sprząta A ja mam odpoczywac idbać O siebie:-)
    Moj byl taki przez 12 dni po punkcji. Ale potem juz nie. A dzisiaj to juz wkurzyl mnie na maxa. Jakis zly dzien ma. Byl dzis u hematologa i cos z wynikami nie tak dostal skierowanie do Warszawy do poradni.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    U Mnie tsh i progesteron wysokie!
    Jak bardzo wysokie tsh? U mnie też podskoczyło od razu na początku ciąży. Niby było jeszcze w normie,ale dostałam Euthyroz 25,żeby trochę zbić.

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki wróciłam do domku wykończona podróżą.Poszło wszystko bez problemu ale z niewielkim poślizgiem.Transfer mialam dopiero o 11,ale wróciłam nie z jednym a z dwoma kropkami...mam podana blastke i morule.4 czekają do jutra czy da się coś zamrozić. To teraz mówcie mi szybko co nam robić a czego nie...Zwariuje przez te dwa tygodnie.
    Przede wszystkim - dużo spokoju i cierpliwości,bo to będą naprawdę długie 2 tygodnie :)

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    U Mnie tsh i progesteron wysokie!

    To dobrze? Nie znam się, szczególnie na tsh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 17:31

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Makumba ja mam karchera WV5 do okien
    REWELACJA :)


    teraz się czaję na mop parowy też od karchera ;)

    Oo do irobota doszedł Kärcher :P. Może kabinę prysznicową doprowadzi do porządku.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja blastke była słaba 1ab, to może morulka się przyjmie.Zobaczymy.Mam brać dalej acard?

    Bierz akard i jedz 2 plastry ananasa codziennie wraz ze środkiem.
    Trzymam kciuki!

    f2w3pc0znxygxlh3.png
‹‹ 470 471 472 473 474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ