Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos idź do lekarza i mecz o wszystko.

    Co do any tez ostatnio o tym pomyślałam ze juz w połowie ciąży a ja pamiętam jak jeszcze stymulacje przechodziła. Czas zapindala strasznie. Zanim sie obejrzę to juz koniec roku będzie a ja dalej bez ciąży :p

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 22 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    A mi się wydaje że jakoś wolno:-D
    Szybko leci innym hehe niż nam samym

    malgos741, ana1122 lubią tę wiadomość

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja kiedyś dla ciekawości zrobilam test dzień po ovitrelle i żadnej kreski Nie było widać. Czysta biel.
    Ja zrobiłam podobnie, tylko nie pamiętam czy dzień po czy trochę później. I miałam dwie wyraźne krechy. Z kolei sikańca zrobiłam po pozytywnej becie i był baaardzo blady. Nie ma to jak test z krwi.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ponad 34

    eni33, asiastokrota, nadziejka88, polopiryna, Gosia321, Karcia, Makumba, sonia86, malgos741, e_mil_ka, ana1122 lubią tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie ciesze gratuluje.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pójdę jutro bo juz nie wytrzymam.

    ana1122 lubi tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni, tak jak mowilam w szpitalu : cala procedure przeszlysmy razem . Transfer i punkcja razem. Baaa nawet imiona mamy te same. Na porodowce tez sie spotkamy. Bo mamy przeciez bliźniaczki - pamietasz ?
    Oby teraz beta rosła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 13:42

    Asia08, eni33, nick nieaktualny, malgos741, ana1122 lubią tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Eni, tak jak mowilam w szpitalu : cala procedure przeszlysmy razem . Transfer i punkcja razem. Baaa nawet imiona mamy te same. Na porodowce tez sie spotkamy. Bo mamy przeciez bliźniaczki - pamietasz ?
    Oby teraz beta rosła.
    super :)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura gratulacje :) Teraz czekamy na wynik rosnącej bety

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 22 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura super! Teraz wiadomo dlaczego sikance wychodzą :) bardzo się cieszę:) teraz eni33

  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Beta ponad 34
    Super kochana gratuluje teraz trzymam kciuki za piekny przyrost :)
    Ktory to dzien po transferze?

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 22 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam ten sam test co ty i zrobilam. tez widze blada kreske. Jutro beta. Mam nadzieje ze to nie urojenia bo Tomek i moja mama tez ja widza. Dzis 6dpt.

    asiastokrota, nick nieaktualny, Asia08, nadziejka88, Makumba, sonia86, Gosia321, TERA83, malgos741, ana1122 lubią tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Ja kupilam ten sam test co ty i zrobilam. tez widze blada kreske. Jutro beta. Mam nadzieje ze to nie urojenia bo Tomek i moja mama tez ja widza. Dzis 6dpt.
    eni trzymam kciuki :)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez sie nie moge doczekac ivf hmmm

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lepsza kreska wyszla na tym o czujności 25 niz na tym 10.
    Super Eni ciesze sie ogromnie. A wlasnie maz pytal jak u Ciebie?

    malgos741 lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bede musiala jechac do Olsztyna po Lutinus. U nas w miescie go nie ma , tylko na zamówienie i kosztuje ponad 200 zl za opk.
    W aptece pod gryfem za 2 opk zaplacilam 200zl, roznica duza

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna cena. No to musisz sie wybrac na Olsztyn a bete powtarzasz w piatek?

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę w piątek i moze w poniedziałek.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura, Eni Gratuluje :) trzymam kciuki z calych sił aby skarby z Wami zostały x x

    eni33, leo lubią tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje !

    eni33 lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
‹‹ 885 886 887 888 889 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ