Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Nie dalam rady wytrzymać i kupilam reklamowke testow w Rossmanie
    I glupia zrobilam test
    Pierwszy raz w zyciu widze II kreski, tzn cien tej drugiej ale jest na 100%
    Myslicie , ze to dobry pomysl zebym jeszcze dzis pojechala na bete? Mialam robic dopiero w piątek
    Który to dzień po transferze?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któras może brała gynazol w ciąży? myślicie że jakbym napisała do doktora Z czy jest bezpieczny i moge go użyc to odpisze?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Który to dzień po transferze?
    Dzis jest 5 dpt. Mialam robic bete w piątek, bo tylko do piątku mam lutinus.
    Kurcze taka slabiutka ta kreseczka. Co mnie podkusiło, teraz jeszcze gorzej schizuje.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura ty chcesz zebym ja na zawal zeszla. Odrazu tez mam ochote poleciec do sklepu. A jaki kupilas ten test? Gratuluje

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Dzis jest 5 dpt. Mialam robic bete w piątek, bo tylko do piątku mam lutinus.
    Kurcze taka slabiutka ta kreseczka. Co mnie podkusiło, teraz jeszcze gorzej schizuje.
    Blastki Tak?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mialam transfer blastki 4ab
    Eni to test check&go czulosc 25,
    Poczekam z beta do piatku, a teraz bez względu na wynik pociesze sie 2 kreska pierwszy raz w zyciu.

    eni33, ana1122, asiastokrota, malgos741, sonia86 lubią tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Tak mialam transfer blastki 4ab
    Eni to test check&go czulosc 25,
    Poczekam z beta do piatku, a teraz bez względu na wynik pociesze sie 2 kreska pierwszy raz w zyciu.
    Super mam nadzieje ze i ja zobacze nie dlugo pierwszy raz w zyciu2kreseczki

    ana1122 lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak sktycie to myslalam robic test w czwartek. I zapamietaj te kreseczki zostana na tym tescie i na nastepnym tez beda

    Lura82, asiastokrota, ana1122, malgos741, sonia86 lubią tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Tak mialam transfer blastki 4ab
    Eni to test check&go czulosc 25,
    Poczekam z beta do piatku, a teraz bez względu na wynik pociesze sie 2 kreska pierwszy raz w zyciu.
    Zrób sobie Jutro test I zobaczysz czy ciemnieje. Myślę że już beta powinna ci wyjść Jak test już pokazuje. Trzymam kciuki

    Lura82 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura nieźle :) :) trzymam kciuki

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ciężko powiedziec troche wcześnie na testowanie ale skoro test pokazuje to może lepiej na betę jak ana pisze.

  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ się zdenerwowalam mierzyłam cukier glukometrem i miałam w normie poszłam dziś kontrolnie zrobić z krwi i od razu po wyjściu z laboratorium zrobiłam też glukometrem żeby go sprawdzić i okazało sie ze z krwi 94 na czczo a glukometr pokazał 74 rewelacja i jak tu się kontrolować niby wszystkie zanizaja wynik sprawdzalyscie tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 15:12

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 wrote:
    Ależ się zdenerwowalam mierzyłam cukier glukometrem i miałam w normie poszłam dziś kontrolnie zrobić z krwi i od razu po wyjściu z laboratorium zrobiłam też glukometrem żeby go sprawdzić i okazało sie ze z krwi 94 na czczo a glukometr pokazał 74 rewelacja i jak tu się kontrolować niby wszystkie zanizaja wynik sprawdzalyscie tak?
    Zanizaja ja mialam glukometrem od 88 do 92 a z krwi od 95 do 105 zawsze Tak

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura ale niespodzianka ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do rodzinnej bo mam powiększony maigdal i węzeł chłonny. .chyba nie obejdzie się bez antybiotyku.. eh

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura gratulacje ale kurczę szybko by wyszły te dwie kreski. No ale może. Nie znam sie. Oczywiście życzę Ci obyś była w ciąży ale czytałam że ovitrelle może fałszować wynik testu nawet do 11 dni po zastrzyku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 16:25

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Zanizaja ja mialam glukometrem od 88 do 92 a z krwi od 95 do 105 zawsze Tak
    A już się cieszyłam. ..no nic wizyta w czwartek

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko bardzo możliwe. Tym bardziej, ze druga kreska bym tego nie nazwala. Cos tam widac, cien cienia. Dlatego troszkę zaluje ze ten test zrobilam ( a nawet dwa ).
    Z.drugiej strony ucieszylam sie jak glupia, bo nigdy w zyciu nawet takiego cienia nie widzialam. Tak czy inaczej pozostalo czekanie, nic juz wiecej zrobic nie moge.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura spokojnie poczekaj. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Emilko bardzo możliwe. Tym bardziej, ze druga kreska bym tego nie nazwala. Cos tam widac, cien cienia. Dlatego troszkę zaluje ze ten test zrobilam ( a nawet dwa ).
    Z.drugiej strony ucieszylam sie jak glupia, bo nigdy w zyciu nawet takiego cienia nie widzialam. Tak czy inaczej pozostalo czekanie, nic juz wiecej zrobic nie moge.
    Jutro nie powtarzaj z moczu, jak coś to pojutrze. Chyba tak jest napisane w instrukcjach.
    Lura ja też zrobiłam przed betą i miałam bladą krechę. Mega bladą. A 14 dnia po transferze rownież miałam dość bladą.
    Trzymam kciuki!!!!✊❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 17:08

    f2w3pc0znxygxlh3.png
‹‹ 883 884 885 886 887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ