Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Dziewczyny idac dlugim prot.to od ktorego dc bierze sie leki? Pytam bo moze dr.sie odezwie czy mi sie udalo zakwLifikowac a bym nie chcia 1 miesiac przeciagac tego wszystkiego
    Ja od 5dc bralam tabl. Anty i w 19 dc doszly zastrzyki z gonapeptylu.
    Teoretycznie tabletki anty. mozna brac dluzej, chyba nawet tu u nas ktoras z dziewczyn tak sobie przedłużyła,

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    A te mutacje, wymienione w Twojej stopce nie są powodem?
    Najgorzej to nie wiedzieć. Ja tez nie znam przyczyny.
    Nasze dr ( W, Z, D )twierdzą że mutacje nie są przyczyną. W Gdańsku też tak twierdzili. Wiesz wszystko jest git tylko ciąży nie ma :)

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Nasze dr ( W, Z, D )twierdzą że mutacje nie są przyczyną. W Gdańsku też tak twierdzili. Wiesz wszystko jest git tylko ciąży nie ma :)
    Tak no tak :D Przez wiele lat mi mówiono, źe u Pani to wszystko jest książkowo.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz to tak jak u nas, wszystko działa a nie działa. Trudno, może tak ma być. Zrobię co mi każą teraz i będzie co ma być. A jak nie będzie to trzeba podjąć trudną i bolesną decyzję o zakończeniu tego wszystkiego :)

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    No widzisz to tak jak u nas, wszystko działa a nie działa. Trudno, może tak ma być. Zrobię co mi każą teraz i będzie co ma być. A jak nie będzie to trzeba podjąć trudną i bolesną decyzję o zakończeniu tego wszystkiego :)

    To prawda. Ale jakie to może być uwalniające...

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyczytałam, ze we Francji in vitro od państwa do 43 rż.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    No widzisz to tak jak u nas, wszystko działa a nie działa. Trudno, może tak ma być. Zrobię co mi każą teraz i będzie co ma być. A jak nie będzie to trzeba podjąć trudną i bolesną decyzję o zakończeniu tego wszystkiego :)
    Jaki plan u Was po histeroskopii? Wybacz, pewnie pisałaś.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba chciałam ci przypomnieć że żyjesz w kraju średniowiecznym

    Makumba, Asia08 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 20 marca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Jaki plan u Was po histeroskopii? Wybacz, pewnie pisałaś.
    Spoko, ciężko wszystkich spamiętać ;) Po histero jak tylko dostaniemy zielone światło od doktorów to podchodzimy do procedury. Jak Ana napisała że goi się ok 4 tyg, to myślę że na koniec kwietnia ruszamy z "koksem" :)

    Makumba, ana1122, nadziejka88, malgos741 lubią tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Dziewczyny idac dlugim prot.to od ktorego dc bierze sie leki? Pytam bo moze dr.sie odezwie czy mi sie udalo zakwLifikowac a bym nie chcia 1 miesiac przeciagac tego wszystkiego

    Ja brałam od 15 dnia cyklu przez 14 dni. Od 23 dnia cyklu doszedł gonapeptyl.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia86 napisz jak tam na wizycie. Co powiedział lekarz?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to cześć wszystkim :)

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomniałam Wam powiedzieć, że u mnie w pracy fama poszła, że w ciąży jestem. I to uczniowie nasi kochani tacy wspaniałomyślni są. a domysly wzięły sie z tego że dzisiaj miałam luźną bluzkę założoną. Jaka ta dzisiejsza młodzież podejrzliwa jest :) Oby mi ta ciąże tymi plotkami przyciągneli :D

    ana1122, Gosia321, asiastokrota, malgos741, Makumba lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka oby tak bylo. :)

  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Gosiu homocysteina 7,7 jest ok czy za wysoka? Te metylowane formyy wit biore dopiero ok miesiaca.
    Ahhh hejka w ten wiosenny dzień :)
    Jest dobrze bo jest ponizej 8 ale jak spadnie jeszcze troszke to bedzie jeszcze lepiej

    Lura82 lubi tę wiadomość

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka oby oby tak myslami ci przyciagneli te szczesliwe zakonczenie twoich staran :)

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia tez tak sobie pomyślałam :)

    Gosia321 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka może to będzie dobra wróżba dla was:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyrwalam przed chwilą swojego pierwszego zęba w życiu i się martwię że niedługo będę sczerbata .

    Karcia
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    A ja wyrwalam przed chwilą swojego pierwszego zęba w życiu i się martwię że niedługo będę sczerbata .
    Zawsze możesz państwowe wstawić:-) Jak się czujesz?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 881 882 883 884 885 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ