X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • anjaa25 Autorytet
    Postów: 259 296

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla gratuluję i trzymam kciuki.
    Ja w piątek idę na usg i zobaczymy co dalej...oby do przodu.
    Powiedzcie mi proszę co oznacza "hiperka"..rozumiem ze hiperstymulacja po punkcji? czym to się objawia...co prawda czytałam w internecie ...ale jestem ciekawa waszych doświadczeń,,czy jest to częste po punkcji? z góry dzięki za odpowiedzi

    lprki09kusm93td5.png
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 01:41

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Misia jak się czujesz na końcówce? Wszystko w porządku? Rodzisz SN czy CC? Wybrałaś już szpital?

    Na razie czuję się dobrze, ale widzę że mi nogi puchną - nie służy mi długie siedzenie na krześle. Wczoraj prowadziłam samochód na krótkim dystansie, odwiedziłam babcię i koleżankę, bo potem już nie będzie jak. Na chwilę obecną chciałabym sn, cc jedynie jeśli w trakcie coś wyjdzie. Moja lekarka pracuje na Kopernika, więc podążam za nią, a jeśli bym nie dojechała to Bochnia. Patrzę na mój suwaczek i nie wierzę, że to już!!😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 07:49

    Marzena, Hercia35, Rudzik1, Megii_81 lubią tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia28 wrote:
    Na razie czuję się dobrze, ale widzę że mi nogi puchną - nie służy mi długie siedzenie na krześle. Wczoraj prowadziłam samochód na krótkim dystansie, odwiedziłam babcię i koleżankę, bo potem już nie będzie jak. Na chwilę obecną chciałabym sn, cc jedynie jeśli w trakcie coś wyjdzie. Moja lekarka pracuje na Kopernika, więc podążam za nią, a jeśli bym nie dojechała to Bochnia. Patrzę na mój suwaczek i nie wierzę, że to już!!😱
    Misia to skas ty jestes że o Bochni myślisz? Ja pochodzę ze stron Brzeska teraz mieszkam za Tarnowem. Moje 3 szwagierki rodziły w Bochni i wszystkie mialy cc z tego tylko jedna ze wskazań, druga bo chciała a 3 zaczela rodzić i zdecydowali o cc choc mogła urodzic naturalnie. Mega nacisk na cc tam jest i warunki też bez szału wszystko jest na innych piętrach 😌

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam właśnie w klinice na i Dr Ch. Ma w pierwszym tygodniu lutego urlop.

    JuliaM, Anuśla lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Byłam właśnie w klinice na i Dr Ch. Ma w pierwszym tygodniu lutego urlop.

    Pewnie jedzie na ferie z dziećmi 😉

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Marzena Autorytet
    Postów: 572 598

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaa25 wrote:
    Anuśla gratuluję i trzymam kciuki.
    Ja w piątek idę na usg i zobaczymy co dalej...oby do przodu.
    Powiedzcie mi proszę co oznacza "hiperka"..rozumiem ze hiperstymulacja po punkcji? czym to się objawia...co prawda czytałam w internecie ...ale jestem ciekawa waszych doświadczeń,,czy jest to częste po punkcji? z góry dzięki za odpowiedzi
    Prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu hiperstymulacji jajników jest większe u kobiet szczupłych, młodszych, posiadających wysoką rezerwę jajnikową, u których zdiagnozowano zespół policystycznych jajników. W rozwoju zaburzenia istotną rolę odgrywa również liczba stymulowanych pęcherzyków jajnikowych oraz stężenie hormonów płciowych (stężenie AMH przed stymulacją i wzrost estradiolu w jej trakcie), dlatego te parametry poddawane są wnikliwej kontroli podczas leczenia. Podczas prawidłowego cyklu kobiety z reguły dochodzi do powiększenia jednego pęcherzyka w jednym jajniku, z którego uwalniana jest podczas owulacji jedna komórka jajowa. Podczas stymulacji jajników, organizm kobiety na skutek podawania preparatów hormonalnych zaczyna wytwarzać wiele, dużych pęcherzyków. Podczas prawidłowej stymulacji produkowanych jest 5-10 pęcherzyków. Podczas zespołu hiperstymulacji jajników pęcherzyków jest zdecydowanie więcej. Zespół hiperstymulacji jajników może mieć różne natężenie od łagodnego do ciężkiego. Na internecie jest tego mnóstwo 😊 Poczytaj sobie 😊

    Pierwsza ciąża naturalnie 2009 córka ❤️
    Endometrioza III stopnia
    AMH- 1,2
    grudzień 2018 rozpoczęcie do procedury in vitro. 13 marzec 2019 transfer
    25 marzec test pozytywny
    Beta 26.03.3019 - 357,2😍 27.03.2019- 560,1❤️
    5.04.2019 - 20654,84 😍
    8 kwiecień mamy 😍❤️
    21.11.2019 córeczka ♥️

    Naturalny cud
    202312267443.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuje rodzić w Bochni bo tam pracuje mój lekarz, czytałam rankingi i jest to szósty oddział ginekologiczny w Polsce i pierwszy w Małopolsce :-) Moje koleżanki rodziły w Bochni i wszystkie zadowolone z opieki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 12:16

    Misia28, kimo4ka lubią tę wiadomość

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanes wrote:
    Misia to skas ty jestes że o Bochni myślisz? Ja pochodzę ze stron Brzeska teraz mieszkam za Tarnowem. Moje 3 szwagierki rodziły w Bochni i wszystkie mialy cc z tego tylko jedna ze wskazań, druga bo chciała a 3 zaczela rodzić i zdecydowali o cc choc mogła urodzic naturalnie. Mega nacisk na cc tam jest i warunki też bez szału wszystko jest na innych piętrach 😌

    Ja jestem z okolic Bochni. Trochę mnie zszokowałaś, bo ja czytałam ostatnio o Bochni, że są na 1 miejscu w Małopolsce w rankingu fundacji rodzić po ludzku. Byłam ostatnio na oprowadzaniu po porodówce w ramach szkoły rodzenia i według mnie warunki bardzo dobre, sale max dwuosobowe. Nawet dziewczyny z okolic Tarnowa, Myślenic i Niepołomic uderzają na Bochnię. A Twoje szwagierki dawno rodziły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 11:28

    kimo4ka lubi tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Ja też planuje rodzić w Branży chni bo tam pracuje mój lekarz, czytałam rankingi i jest to szósty oddział ginekologiczny w Polsce i pierwszy w Małopolsce :-) Moje koleżanki rodziły w Bochni i wszystkie zadowolone z opieki.

    Czyżby dr W.G.?

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia28 wrote:
    Czyżby dr W.G.?
    Tak:-):-):-):-)

    Misia28 lubi tę wiadomość

  • kimo4ka Koleżanka
    Postów: 57 96

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Ja też planuje rodzić w Bochni bo tam pracuje mój lekarz, czytałam rankingi i jest to szósty oddział ginekologiczny w Polsce i pierwszy w Małopolsce :-) Moje koleżanki rodziły w Bochni i wszystkie zadowolone z opieki.
    Witam 😊 ja też planuje w Bochni. Moja krzestnica urodziła się w Bochni 2 lata temu😊. Koleżanka bardzo zadowolona. Byłam ich odwiedzić i naprawdę jest super.
    Koleżanka miała cc,bo sama tak zdecydowała 😊
    Mój lekarz też W.G😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 13:13

    Misia28 lubi tę wiadomość

    kimo4ka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak W.G wszystkie kieruje do Artwimedu i na brak pacjentek też nie narzeka:-) trudno się dziwić takiego lekarza ze świecą szukać:-)

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Oj tak W.G wszystkie kieruje do Artwimedu i na brak pacjentek też nie narzeka:-) trudno się dziwić takiego lekarza ze świecą szukać:-)

    No to kieruje pacjentki w dobre miejsce 🙂
    Jak byłam na wizycie potwierdzającej ciążę to dr Ch. pytał się mnie z jakich okolic jestem i czy moim lekarzem od ciąży będzie dr W.G. Nie byłam u niego nigdy, ale wiem, że dziewczyny go sobie chwalą.

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 01:41

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 01:41

  • kimo4ka Koleżanka
    Postów: 57 96

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1, było 2,ale jeden od początku rozwijał się na 2 tygodni do tylu.😢 I w końcu została jedna córeczka

    kimo4ka
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena wrote:
    Prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu hiperstymulacji jajników jest większe u kobiet szczupłych, młodszych, posiadających wysoką rezerwę jajnikową, u których zdiagnozowano zespół policystycznych jajników. W rozwoju zaburzenia istotną rolę odgrywa również liczba stymulowanych pęcherzyków jajnikowych oraz stężenie hormonów płciowych (stężenie AMH przed stymulacją i wzrost estradiolu w jej trakcie), dlatego te parametry poddawane są wnikliwej kontroli podczas leczenia. Podczas prawidłowego cyklu kobiety z reguły dochodzi do powiększenia jednego pęcherzyka w jednym jajniku, z którego uwalniana jest podczas owulacji jedna komórka jajowa. Podczas stymulacji jajników, organizm kobiety na skutek podawania preparatów hormonalnych zaczyna wytwarzać wiele, dużych pęcherzyków. Podczas prawidłowej stymulacji produkowanych jest 5-10 pęcherzyków. Podczas zespołu hiperstymulacji jajników pęcherzyków jest zdecydowanie więcej. Zespół hiperstymulacji jajników może mieć różne natężenie od łagodnego do ciężkiego. Na internecie jest tego mnóstwo 😊 Poczytaj sobie 😊
    Ja jestem szczupla i mam dość wysoka rezerwe jajnikowa. Dr Ch przepisal mi bardzo male dawki leków do stymulacji. Jeśli okaże się za nasze kochane zarodeczki przetrwaja to okaze sie to strzalem w 10 bo ja wlasnie hiperstymulacji sie balam jak ognia.

    Dziewczyny wiecie może jak to jest że do świeżego transferu progesteron nie może być większy niż 1,5 lub 2 (różnie mówią), no i ja mialam 0.59 i moge miec świeży, ale od punkcji przyjmuje duże dawki proga. O co cho?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 01:41

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 01:41

‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ