X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 1 października 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2023, 10:39

    Julowa, FreyJa, nimsi, Monia/89, Tyśka_85 lubią tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 1 października 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    No i właśnie dlatego ja się nie zdecydowałam na dr P., tylko na Artvimed. Wiem, że dr ma dużo sukcesów, ale potrafi też nieźle zdołować.
    A co do badań zarodków, to dr wszystkim parom je sugeruje, ale z tego co czytałam, to dziewczyny raczej się na nie nie decydują.
    Nie zgadzam się też z opinią dr co do AZ, bo widać tu na forum, że można mieć zdrowe dzieci i właściwie większości dziewczyn się udaje.
    Też tak myślę jak Ty, zerkałam już wcześniej na wątek az. I udaje się dziewczyną zajść w ciąże i mają zdrowe dzieci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo kibicuję Wam wszystkim. Dołączyłam do tego wątku parę miesięcy temu kiedy czekałam na wizytę u dr Ch. Bardzo gratuluję zaciążonym i trzymam kciuki za te, które nadal walczą. Ja po dwóch wizytach u dr Ch zmieniłam klinikę i jestem bardzo zadowolona. W końcu ktoś słyszał co mówię i niczego nie lekceważył.
    Wiem, że dr Ch pomógł wielu z Wam jednak z mojej perspektywy lekceważy immunologię i brak mu ludzkiego podejścia do pacjentki. Szyprowa Sówka się przejechała, teraz Gusia pisze, że nie podchodziłaby do drugiego transferu, gdyby wiedziała co wie teraz.

    Gusia, walcz dziewczyno! Jeżeli czujesz, że teraz to jest dobra droga to idź nią. Wsłuchaj się w siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 14:25

    Gusia1985 lubi tę wiadomość

  • Kalya Autorytet
    Postów: 264 231

    Wysłany: 1 października 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, bardzo kibicuję Wam wszystkim. Dołączyłam do tego wątku parę miesięcy temu kiedy czekałam na wizytę u dr Ch. Bardzo gratuluję zaciążonym i trzymam kciuki za te, które nadal walczą. Ja po dwóch wizytach u dr Ch zmieniłam klinikę i jestem bardzo zadowolona. W końcu ktoś słyszał co mówię i niczego nie lekceważył.
    Wiem, że dr Ch pomógł wielu z Wam jednak z mojej perspektywy lekceważy immunologię i brak mu ludzkiego podejścia do pacjentki. Szyprowa Sówka się przejechała, teraz Gusia pisze, że nie podchodziłaby do drugiego transferu, gdyby wiedziała co wie teraz.

    Gusia, walcz dziewczyno! Jeżeli czujesz, że teraz to jest dobra droga to idź nią. Wsłuchaj się w siebie.
    Szanuję Twoje zdanie, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.
    Faktycznie doktor jest dosyc zachowawczy, jeśli chodzi o dodatkowe badania - to wie każda z nas. Prawdą jest, że jeśli nie wychodzi pierwsza procedura, to może warto zmienić klinikę, bo jakby nie patrzeć, każdy lekarz ma swój schemat działania i świeże spojrzenie może pomóc.
    Nie gadzam się jednak, że lekcewarzy immunologię. Mnie po nieudanych transferach sam zlecił badanie KIRów i zaproponował wlew z Accofilu. Doktor jednak nie jest immunologiem, więc po głębszą diagnostykę / zalecenia, lepiej udać się do lekarza stosownej specjalizacji. W moim przypadku uszanował wszystkie zalecenia immunologa, mimo, że się z nimi nie zgadzał. Nie jest to takie oczywiste, wiele klinik tego nie robi, w tym przesławne Novum.
    Zgadzam się też z Rudzik, że dr P. trochę straszy pacjentki. Było tu wiele dziewczyn po 35 roku życia, z niskim AMH, słabymi komórkami, którym się udało. In vitro to czasem loteria, decyzją każdej z nas jest, ile razy chce brać w niej udział.
    I nieprawda, że doktorowi brak ludzkiego podejscia do pacjentki. Nie wiem, czym Ci zalazł za skórę, widziałam Twoje wpisy na innych wątkach, ale uważam, że doktor jest jednym z bardziej ludzkich lekarzy, z którymi miałam do czynienia. Mówię to z perspektywy osoby, która w klinice spędziła 2,5 roku i teraz, w ciąży, miała do czynienia z całą rzeszą ginekologów.
    Dobrze, że znalazłaś lekarza, któy Ci pasuje, pamiętajmy jednak, że leczenie niepłodności to nie koncert życzeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 19:11

    Anuśla, Monia/89 lubią tę wiadomość

  • Zanes Autorytet
    Postów: 4035 2058

    Wysłany: 1 października 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia to te komórki to może dobre rozwiązanie ale myślę że zarodki lepiej znoszą mrozenie ale to tylko moje zdanie i tez sie nie zgodzę z tym ze zarodki są słabe bo pary sie leczą na niepłodność. Przemyślisz sprawę i dzialaj ja wierzę że wam się uda 😘

    Gusia1985 lubi tę wiadomość

    Synek 2016❤️walczymy o rodzeństwo :)
    PCOS
    Mąż Azoospermia
    3x iui
    24.11.2018 krótki protokół(30 pobranych komórek-18 dojrzałych, 12 zamrozonych6zaplodnionych)3 zarodki
    24.11.2018 hiperka
    11.12.2018 transfer od.
    12.01.transfer od.
    04.02.transfer od.
    14.03.2019transfer 4.2.2❄️
    19.03. 5dpt beta 8
    21.03 7dpt beta 37
    23.03 9dpt 163 😍
    04.04. 21dpt 9917 🤗
    10.04 27dpt ❤️
    21.11.2019 córeczka😍

    Zostały 2 ❄️❄️
    39h6gxv.png
  • Julowa Autorytet
    Postów: 880 1074

    Wysłany: 1 października 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już_nietaka_młoda wrote:
    my dostaliśmy listę z 3 dawcami także możesz mężowi powiedzieć ze mogło być gorzej 😂 jeden miał zawód bibliotekarz, drugi historyk a trzeci informatyk 😅 mąż od razu ze musi być informatyk, nie przeszkadza mu ze facet ma prawie 2 metry wzrostu a on jakieś 176 cm 😂
    Z moją grupa krwi jest jeden, z męża 4.
    Reszta to możliwe kombinacje, dziś pewnie wykreślimy tych z grupą 0 bo jest nikłe prawdopodobieństwo że nasze dziecko by taka miało.

    09.2018 - Artvimed start
    10.2018 - I IVF krótki protokół - 0 zarodkow
    12.2018 - II IVF długi protokół - 1 zarodek 6 dni 333 ❄️
    03.2019 - niedoczynność, hashimoto
    04.07.2019 transfer ❄️ 8dpt beta <1.2 😞
    08.2019 start III ivf długi protokół- pobranych 17- 13 zaplodnionych - 2 zarodki 322
    28.10 - transfer 2❄️
    8dpt - 3.3
    10dpt - 1.5 😭😭😭
    04.2020 jajowody drożne
    10-12.2020 3x AID 😢
    06.2021 Histeroskopia-ok
    Kariotyp - ok
    NK - CD56+ : 120/DPW, CD138+ : 3 w materiale
    KIR - brak 7 genów
    11.2021 IV IVF długi protokół - pobranych 10 - 9 zapłodnionych - 1 zarodek 333
    14.11.2022 transfer ❄️ accofil, encorton
    8dpt - beta 0
    12.12.2022 transfer ❄️
    7dpt beta 45.1 / 9dpt beta 150.7 / 11dpt beta 369 / 15dpt beta 2058 / 22dpt beta 12969 - zatrzymana 13t+2d 💔
    Trombofilia, zespół antyfosfolipidowy, celiakia - wykluczone.
    07.2023 histeroskopia CD138 26dpw, leczymy
    09.2023 CD138 11dpw
    12.2023 CD138 9dpw
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Szanuję Twoje zdanie, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.
    Faktycznie doktor jest dosyc zachowawczy, jeśli chodzi o dodatkowe badania - to wie każda z nas. Prawdą jest, że jeśli nie wychodzi pierwsza procedura, to może warto zmienić klinikę, bo jakby nie patrzeć, każdy lekarz ma swój schemat działania i świeże spojrzenie może pomóc.
    Nie gadzam się jednak, że lekcewarzy immunologię. Mnie po nieudanych transferach sam zlecił badanie KIRów i zaproponował wlew z Accofilu. Doktor jednak nie jest immunologiem, więc po głębszą diagnostykę / zalecenia, lepiej udać się do lekarza stosownej specjalizacji. W moim przypadku uszanował wszystkie zalecenia immunologa, mimo, że się z nimi nie zgadzał. Nie jest to takie oczywiste, wiele klinik tego nie robi, w tym przesławne Novum.
    Zgadzam się też z Rudzik, że dr P. trochę straszy pacjentki. Było tu wiele dziewczyn po 35 roku życia, z niskim AMH, słabymi komórkami, którym się udało. In vitro to czasem loteria, decyzją każdej z nas jest, ile razy chce brać w niej udział.
    I nieprawda, że doktorowi brak ludzkiego podejscia do pacjentki. Nie wie, czym Ci zalazł za skórę, widziałam Twoje wpisy na innych wątkach, ale uważam, że doktor jest jednym z bardziej ludzkich lekarzy, z którymi miałam do czynienia. Mówię to z perspektywy osoby, która w klinice spędziła 2,5 roku i teraz, w ciąży, miała do czynienia z całą rzeszą ginekologów.
    Dobrze, że znalazłaś lekarza, któy Ci pasuje, pamiętajmy jednak, że leczenie niepłodności to nie koncert życzeń.
    Walczyłam o pierwsze dziecko prawie trzy lata i niestety doskonale wiem czym jest niepłodność. Większość z Was walczy o pierwsze, ja o drugie. Porównanie do koncertu życzeń jest mało trafione.
    Co do zaleceń. Jasne, ale nie dałoby się wziąć immunologii pod uwagę przed zabiegami? Sądzę, że mogłoby to wielu dziewczynom oszczędzić masę cierpienia.To jest moje zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 16:23

  • Kalya Autorytet
    Postów: 264 231

    Wysłany: 1 października 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybyś przyszła z zaleceniami od immunologa, to by wziął. Z tego, co jednak pamiętam, szukałaś interpretacji swoich wyników tu na forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalya wrote:
    Gdybyś przyszła z zaleceniami od immunologa, to by wziął. Z tego, co jednak pamiętam, szukałaś interpretacji swoich wyników tu na forum.
    Też, oczywiście. Dziewczyny tyle przeszły, że bardzo dużo wiedzą. Wyraziłam swoje zdanie,to wszystko. Do fanek doktora nie należę. Niestety nie czytałam Twoich wypowiedzi więc ciężko jest mi się odnieść.

    Gusia, kciuki za Ciebie!

    Gusia1985 lubi tę wiadomość

  • J82 Ekspertka
    Postów: 137 107

    Wysłany: 1 października 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Ja miałam podany dwa dni temu, ale akurat w innej klinice.
    Bardzo dziękuję za info. Trzykam kciuki, żeby przyniósł zamierzony efekt 🙂

    Marysia
    36 l, 5 inseminacji (ciąża poroniona), niedrożne jajowody, 1 IVF, 3 transfery, 1 c. bioch.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 października 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, bardzo kibicuję Wam wszystkim. Dołączyłam do tego wątku parę miesięcy temu kiedy czekałam na wizytę u dr Ch. Bardzo gratuluję zaciążonym i trzymam kciuki za te, które nadal walczą. Ja po dwóch wizytach u dr Ch zmieniłam klinikę i jestem bardzo zadowolona. W końcu ktoś słyszał co mówię i niczego nie lekceważył.
    Wiem, że dr Ch pomógł wielu z Wam jednak z mojej perspektywy lekceważy immunologię i brak mu ludzkiego podejścia do pacjentki. Szyprowa Sówka się przejechała, teraz Gusia pisze, że nie podchodziłaby do drugiego transferu, gdyby wiedziała co wie teraz.

    Gusia, walcz dziewczyno! Jeżeli czujesz, że teraz to jest dobra droga to idź nią. Wsłuchaj się w siebie.
    Aga, ja też się z Toba nie zgodzę. Byłaś u doktora na kilku wizytach, nie podeszłas do żadnego zabiegu w tej klinice, ale atakujesz go dość często. Uważam, że po kilku wizytach nie mogłaś sobie wyrobić zdania o leczeniu doktora Ch, o czym świadczy chociażby to, że uważasz, że dr nie patrzy na immunologie, co jest nieprawdą. To on zlecil mi zbadanie kirow i zaaplikowal wlew z accofilu, to również on zbadał moje komórki nk maciczne, dzięki czemu okazalo się, że wynik nie ma nic wspólnego z tym z krwi. To on również nalegal, żebym wzięła intralipid wg zalecen dr Sydora. Tak jak Kalya napisała, w Novum nikt na immunologie nie patrzy, a sam ceniony dr Manka z Angeliusa nawet nie akceptuje zalecen immunologa.
    Co więcej, piszesz o Szyprowej Sowce, że się przejechała, czego ona sama nigdy nie powiedziała, a wrecz przeciwnie. To naprawdę nie w porządku. Sama nie należę również do fanek dr Ch, pewnie teraz wybrałabym dr P., ale nie powiedzialabym, że dr Ch. nie jest ludzki. Kiedy miałam problemy na początku ciąży - ból naczyniaka, a potem krwawienie, po każdym smsie oddzwanial migiem. Można nie być fanką doktora, jasne, nie sposób jednak odmówić klinice skuteczności.
    Osobiście uważam, że Gusia zrobiła super, że zmienila klinikę. Rudzik miala inna sytuację, bo udał jej sie pierwszy transfer, Gusia po dwóch procedurach powinna faktycznie poszukac świeżego spojrzenia.

    Gusia1985, Kalya lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 1 października 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie jestem z tego wątku ale się wypowiem na temat Aga1510. Lekarza u którego się leczę również ostro krytykowała nie tylko na wątku kliniki w której się leczyła. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale jej krytyka wychodzi poza jej wiedzę odnośnie lekarza czy kliniki. Gdy się odezwałam na koniec rzuciła mi hasłem że wątpi że uda mi się u tego lekarza. Także jest to bardzo rozczeniowa osoba która najpierw trzęsie się bo ma zalecenia od immunologa i boi się aż tak ingerować w organizm po czym krytykuje dr CH. który nie zaleca immunologii.

    Anuśla, Monia/89 lubią tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, każda z nas ma różne doświadczenia. Szczerze, dopiero za trzecim razem trafiłam na lekarza, który mi odpowiada.
    Zielona, bardzo odważny osąd. Jest jednakże to Twoje zdanie.
    Pewnie, że trzęsę się nad sobą, sporo już przeszłam. Nie widzę w tym nic dziwnego po latach niepłodności.
    Zielona @, oczywiście mam nadzieję, że uda Ci się jak najszybciej zajść w ciążę, post o którym piszesz to pryzmat moich doświadczeń z tym lekarzem. Niemniej jednak prosiłabym, abyś nie wydawała opinii na mój temat.

  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 1 października 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, każda z nas ma różne doświadczenia. Szczerze, dopiero za trzecim razem trafiłam na lekarza, który mi odpowiada.
    Zielona, bardzo odważny osąd. Jest jednakże to Twoje zdanie.
    Pewnie, że trzęsę się nad sobą, sporo już przeszłam. Nie widzę w tym nic dziwnego po latach niepłodności.
    Zielona @, oczywiście mam nadzieję, że uda Ci się jak najszybciej zajść w ciążę, post o którym piszesz to pryzmat moich doświadczeń z tym lekarzem. Niemniej jednak prosiłabym, abyś nie wydawała opinii na mój temat.
    Ty sobie pozwalasz na wyrażanie opinii to licz się z opinią innych na swój temat.
    Dziękuje, skończyłam.

    Przepraszam dziewczyny za to wtrącenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 18:29

    Kalya lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Ty sobie pozwalasz na wyrażanie opinii to licz się z opinią innych na swój temat.
    Dziękuje, skończyłam.

    Przepraszam dziewczyny za to wtrącenie.
    Opinii na temat lekarzy, nie Twój. Bardzo merytoryczne, swoją drogą.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 października 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Ty sobie pozwalasz na wyrażanie opinii to licz się z opinią innych na swój temat.
    Dziękuje, skończyłam.

    Przepraszam dziewczyny za to wtrącenie.
    Zielona, widziałam że się udało, serdecznie gratuluję i życze nudnej ciąży😃

    Gusia1985 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 1 października 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Aga, ja też się z Toba nie zgodzę. Byłaś u doktora na kilku wizytach, nie podeszłas do żadnego zabiegu w tej klinice, ale atakujesz go dość często. Uważam, że po kilku wizytach nie mogłaś sobie wyrobić zdania o leczeniu doktora Ch, o czym świadczy chociażby to, że uważasz, że dr nie patrzy na immunologie, co jest nieprawdą. To on zlecil mi zbadanie kirow i zaaplikowal wlew z accofilu, to również on zbadał moje komórki nk maciczne, dzięki czemu okazalo się, że wynik nie ma nic wspólnego z tym z krwi. To on również nalegal, żebym wzięła intralipid wg zalecen dr Sydora. Tak jak Kalya napisała, w Novum nikt na immunologie nie patrzy, a sam ceniony dr Manka z Angeliusa nawet nie akceptuje zalecen immunologa.
    Co więcej, piszesz o Szyprowej Sowce, że się przejechała, czego ona sama nigdy nie powiedziała, a wrecz przeciwnie. To naprawdę nie w porządku. Sama nie należę również do fanek dr Ch, pewnie teraz wybrałabym dr P., ale nie powiedzialabym, że dr Ch. nie jest ludzki. Kiedy miałam problemy na początku ciąży - ból naczyniaka, a potem krwawienie, po każdym smsie oddzwanial migiem. Można nie być fanką doktora, jasne, nie sposób jednak odmówić klinice skuteczności.
    Osobiście uważam, że Gusia zrobiła super, że zmienila klinikę. Rudzik miala inna sytuację, bo udał jej sie pierwszy transfer, Gusia po dwóch procedurach powinna faktycznie poszukac świeżego spojrzenia.

    Dla sprostowania napisałam że wiedząc to co wiem dzisiaj nie podeszła bym do drugiej procedury. Ale nie chodziło mi o naszą klinikę, ani o moją dr. K. i dr. Ch. Który nie jest moim prowadzącym, a mimo wszystko interesował się mną. Ja o tej klinice złego słowa nie powiem. Nam się nie udało,ale jest mnóstwo par którym się udało i są zadowoleni z kliniki i personelu. Opinie mówią same za siebie😉
    Ja poprostu potrzebowałam dodatkowej opinii, innego spojrzenia, świeżego jak to ładnie napisała Anuśla😘

    Kalya lubi tę wiadomość

  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 1 października 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Zielona, widziałam że się udało, serdecznie gratuluję i życze nudnej ciąży😃
    Dziękuje za dobrą wróżbę ale jednak beta nie przyrasta tak jak powinna. Obawiam się że to biochem. Weryfikacja za dwa dni. Mogę tylko powiedzieć że kliknęło ale nie wiem w którą stronę zmierza 😌

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 1 października 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Dziękuje za dobrą wróżbę ale jednak beta nie przyrasta tak jak powinna. Obawiam się że to biochem. Weryfikacja za dwa dni. Mogę tylko powiedzieć że kliknęło ale nie wiem w którą stronę zmierza 😌
    O nie, przepraszam w takim razie i trzymam kciuki, aby w ta dobra. Może jednak jest szansa, bo wiele bet źle przyrastajacych widzialam tu na forum, a ciąże zdrowe.

    Zielona@ lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 1 października 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Dziękuje za dobrą wróżbę ale jednak beta nie przyrasta tak jak powinna. Obawiam się że to biochem. Weryfikacja za dwa dni. Mogę tylko powiedzieć że kliknęło ale nie wiem w którą stronę zmierza 😌
    Mam nadzieję że w dobra stronę zmierza i masz poprostu małego leniuszka 😘 trzymamy✊🍀

    Zielona@ lubi tę wiadomość

‹‹ 1364 1365 1366 1367 1368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ