Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Jjj Autorytet
    Postów: 2046 1239

    Wysłany: 24 listopada 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Witajcie dziewczyny chciałabym się przygotować do transferu ale po odstawieniu dupka zamiast miesiączki mam czarne upławy i skrzepy - bardzo skąpe to wszystko. O ile dobrze pamiętam estrogeny zaczyna się 2 dnia cyklu tak? Nie mam pojęcia czy traktować to jako miesiączkę czy co w ogole robic bo ewidentnie się ona już nie rozkręci a dziś pasowałoby zacząć brać estrofem.

    Chyba najlepiej skonsultować to z lekarzem.

    Starania od IV 2018 (PCOS, insulinooporność, czynnik męski)
    V 2021-IVF Artvimed , 5❄❄❄❄❄
    VI 2021- transfer, blastka 5.1.1, beta 12,49🥺
    IX 2021-transfer, blastka 4.1.1, beta 0🥺
    II 2022- transfer ❄❄ 4.3.3, beta 0 🥺
    Został ❄️ 3.3.3
    V 2022 Naturalny Cud😍
    Styczeń 2023r Nasz Synek jest na świecie👶
    V 2025 transfer ostatniego ❄️-👎
  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 24 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój update po wizycie usg : u dzidzi wszystko ok, waży około 2200g 🙂 Pani dr powiedziała że mamy niegrzeczne dziecko bo pokazała język 😂
    Bliżej niż dalej spotkania z Mała, stres się powoli włącza 🙄🙈

    Triss Merigold, frustratio, Pola31 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frustratio wrote:
    Hej! Czuje się dobrze chociaż wieczorami mi ciężko bo mam twardy brzuch po całym dniu. Od 2ch dni mam pierwszy raz w życiu zgage🤦‍♀️ zaczęłam prać ubranka więc czeka mnie teraz prasowanie. Mała szaleje od rana do wieczora z małymi przerwami. Póki nie kopnie tam gdzie boli to jest fajnie 😁

    Laura, Pola spakowane jesteście już do szpitala? Bo ja jeszcze nie. Szukam fajnych koszul do karmienia i szlafroka do szpitala. Rzeczy typu majtki poprodowe, podkłady już zamówiłam.

    Ogólnie to pomalu do mnie dociera, że przed nami ostatnia prosta i jestem przerażona 😁 jeszcze trochę mi brakuje rzeczy dla dziecka. Odliczam ostatnie 5 dni pracy i idę w końcu odpoczywać przed najważniejszą rolą w moim życiu 😊

    A Ty jak sie czujesz?
    Laura co tam u Ciebie ?
    Ja Kochana nie jestem spakowana wogole 😬 ale mam chyba wszystko co potrzebne dla mnie i dla małej 😊 ja czuję się ok choć tak jak Ty wieczorami brzuch się robi się twardy i mi trochę ciężko 🥴 ale i tak dajemy radę i nie ma co narzekać na te nasze ciąże 😄

  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 26 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Pola fantastyczna opieka w bocheńskim szpitalu, byłam zachwycona. Od patologi po porodówkę kończąc na noworodkowym jestem zachwycona opieki,podejściem lekarzy. A kto jest Twoim prowadzącym?
    Ja też jestem zadowolona opieka w tamtejszym szpitalu 😊 zanim zaszłam w ciążę byłam tam dwa razy w tym raz na laparo i teraz bez obaw pójdę tam rodzic 😊dzięki za info ! A miałaś jakieś rzeczy dla maluszka ze sobą ? Bo teraz Panie mówią, że starcza pampersiaki i chusteczki nawilżone. Moim prowadzącym jest dr Górczewski, pseudonim człowiek Anioł 😁🙈 super lekarz ♥️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Ja też jestem zadowolona opieka w tamtejszym szpitalu 😊 zanim zaszłam w ciążę byłam tam dwa razy w tym raz na laparo i teraz bez obaw pójdę tam rodzic 😊dzięki za info ! A miałaś jakieś rzeczy dla maluszka ze sobą ? Bo teraz Panie mówią, że starcza pampersiaki i chusteczki nawilżone. Moim prowadzącym jest dr Górczewski, pseudonim człowiek Anioł 😁🙈 super lekarz ♥️
    Pola moim też był człowiek anioł nawet jak go nie ma na oddziale to czuć jego opiekę 😍. Dla maluszka potrzebujesz tylko pieluszki i chusteczki ubranka wszystkie są na noworodkowym, salowe często wymieniaj i uzupełniają braki niczego nie brakuje. Weź sobie krem typu bepantenen ja miałam również smoczek, którego nie użyłam, przydał się dla koleżanki z sali😄 laktator też przydatny oraz środki higieniczne dla siebie i w zasadzie to tyle. Powodzenia życzę, jesteś w dobrych rękach będzie dobrze.

    Pola31 lubi tę wiadomość

  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 26 listopada 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Pola moim też był człowiek anioł nawet jak go nie ma na oddziale to czuć jego opiekę 😍. Dla maluszka potrzebujesz tylko pieluszki i chusteczki ubranka wszystkie są na noworodkowym, salowe często wymieniaj i uzupełniają braki niczego nie brakuje. Weź sobie krem typu bepantenen ja miałam również smoczek, którego nie użyłam, przydał się dla koleżanki z sali😄 laktator też przydatny oraz środki higieniczne dla siebie i w zasadzie to tyle. Powodzenia życzę, jesteś w dobrych rękach będzie dobrze.
    Dzięki Kochana ! Świat jest mały 😊 smoczek mamy jakby co 😁😁😁 a dawno rodzilas ? 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Dzięki Kochana ! Świat jest mały 😊 smoczek mamy jakby co 😁😁😁 a dawno rodzilas ? 😊
    16 miesięcy temu

    Pola31 lubi tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 890 656

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny 🙂 17 listopada na świat przeszedł nasz synek Cezary 😍 jesteśmy w nim zakochani i przeszcześliwi że go mamy.

    Agaciorka, Gusia1985, nick nieaktualny, Triss Merigold, Monia/89, Pola31, Kalya, PannaNikt86, Laura121, Już_nietaka_młoda, Igelkot, Rebel, Ann85, Paulina12345, Jjj, Paula24, JJ89, Zanes, Kaarola lubią tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Witajcie dziewczyny 🙂 17 listopada na świat przeszedł nasz synek Cezary 😍 jesteśmy w nim zakochani i przeszcześliwi że go mamy.

    Gratulacje :)

    nimsi lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimsi gratulacje ❤️ jak się czujesz, gdzie w końcu zdecydowałaś się rodzić ?

    nimsi lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 27 listopada 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2023, 17:31

    nimsi lubi tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 890 656

    Wysłany: 27 listopada 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka wrote:
    Nimsi gratulacje ❤️ jak się czujesz, gdzie w końcu zdecydowałaś się rodzić ?

    Rodziłam w Żeromski, próbowaliśmy indukować poród, ale po kilku godzinach pod oksy nic nie ruszyło. I skończyło się cesarką. Z dnia na dzień jest coraz lepiej, ale początki były ciężkie. Za to nasz mały cud nam wszystko wynagradza.

    Agaciorka lubi tę wiadomość

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 27 listopada 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Witajcie dziewczyny 🙂 17 listopada na świat przeszedł nasz synek Cezary 😍 jesteśmy w nim zakochani i przeszcześliwi że go mamy.

    Nimsi ❤️ tak się cieszę!!!❤️ Gratulacje😊😊

    nimsi lubi tę wiadomość

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • Pola31 Ekspertka
    Postów: 202 147

    Wysłany: 27 listopada 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Witajcie dziewczyny 🙂 17 listopada na świat przeszedł nasz synek Cezary 😍 jesteśmy w nim zakochani i przeszcześliwi że go mamy.
    Gratulacje !!! 🥰♥️🥳

    nimsi lubi tę wiadomość

  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 27 listopada 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Nimsi 😘😘😍, Agaciorka teraz czekamy na Ciebie hihi 😘

    Agaciorka, nimsi lubią tę wiadomość

  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 27 listopada 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola31 wrote:
    Ja idę rodzic tam gdzie jest mój prowadzący, ale jest to poza Krakowem, w Bochni. W każdym razie czuje się przy nim bezpiecznie 🙈 i myślę, że to będzie dobra decyzja ☺️

    A jak się czujesz Kochana ?

    Laura ? Wszystko ok ? 😊

    Wiecie, że już tuż tuż 😁😄
    Tak tak u mnie Oki 😃 też się czuje ociężała zwłaszcza na wieczór a w nocy się ciężko przekręcić z boku na bok 🙈 wszystko Juz mamy i czekamy choć torba do szpitala nie spakowana. Niby czas jest ale tak na prawdę człowiek nie wie kiedy go weźmie 😂

    Pola31 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Laura121 Autorytet
    Postów: 1382 2333

    Wysłany: 27 listopada 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimsi gratulacje ❤️😍 zdrówka dla Was!!

    nimsi lubi tę wiadomość

    Starania od 2016r.
    AMH 4.88

    ◼styczeń 2019r. ciąża pozamaciczna( prawy jajowód)
    -HSG
    ◼październik 2019r. ciąża pozamaciczna ( prawy jajowód
    ◼październik 2020r. ciąża pozamaciczna ( lewy jajowód )
    -Laparoskopia ( jajowody lekko zwężone❌ )
    -Histeroskopia ✅

    2021r decyzja o ivf...
    17.03.21r. 1 wizyta w klinice Artvimed Kraków
    13.04 rozpoczęcie stymulacji Gonal F 150j + Mensinorm 75j.
    26.04 punkcja
    29.04 transfer 3dniowego zarodka 8A
    9dpt beta 91.4❤
    11dpt beta 204.4❤
    13dpt beta 474.8❤
    18dpt beta 4813❤
    27dpt jest Serduszko ♥
    17.07.21r Badania prenatalne , wszystko w porządku
    Pappa -OK ❤
    6.09.21r. Badanie połówkowe - wszystko ok ❤
    Czekamy na córeczkę😍
    2nn3e6hh1q80o0he.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 5082 2768

    Wysłany: 27 listopada 2021, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nimsi wrote:
    Witajcie dziewczyny 🙂 17 listopada na świat przeszedł nasz synek Cezary 😍 jesteśmy w nim zakochani i przeszcześliwi że go mamy.
    Gratulacje kochana! Zdrówka dla Was!

    nimsi lubi tę wiadomość

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
    .........
    05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
    12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.

    202508277452.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 28 listopada 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimsi moje gratulacje ❤❤

    nimsi lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Lulka36 Autorytet
    Postów: 292 339

    Wysłany: 30 listopada 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka jak Ty tam? Jak by się wtedy wszystko udało to bym teraz razem z Tobą na szpilkach siedziała hihi a tak to się jeszcze poturlam 3 miesiące 😋😋😋

‹‹ 1647 1648 1649 1650 1651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ