X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy możecie mi powiedzieć jaki jest przybliżony koszt in vitro? Chodzi mi o dodatkowe koszty. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza wrote:
    Witam czy możecie mi powiedzieć jaki jest przybliżony koszt in vitro? Chodzi mi o dodatkowe koszty. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
    W przybliżeniu 10 tys.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje :) ja zastanawiam się czy podejśćod razu do in vitro czy jeszcze spróbować z inseminacja. Inseminacje mialam 2, po drugiej byłam w ciąży biochemicznej. Wiek niestety przemawia za in vitro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombat,ja tylko nam nadzieję że mi pekna te pęcherzyki :) jaki macie zarodek? Ty bez ovitrelle ,tak?

    Moje Endo urosło do 10 , może jeszcze skoczy coś do piątku :) I Hope :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 08:27

    Okebu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Wombat,ja tylko nam nadzieję że mi pekna te pęcherzyki :) jaki macie zarodek? Ty bez ovitrelle ,tak?

    Moje Endo urosło do 10 , może jeszcze skoczy coś do piątku :) I Hope :)))
    Super ze tak ładnie urosło!🙂 trzymam kciuki ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia, żałuję tylko że mamy jedynie ta 1 blastke. Jest takie albo albo....

    Tak bym już chciała żeby był piątek, chociaż bym wiedziała czy się rozmrozila

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza wrote:
    Bardzo dziekuje :) ja zastanawiam się czy podejśćod razu do in vitro czy jeszcze spróbować z inseminacja. Inseminacje mialam 2, po drugiej byłam w ciąży biochemicznej. Wiek niestety przemawia za in vitro.
    Aisza inseminacja to tylko 10 procent szans na powodzenie. Mnie dr Ch na pierwszej wizycie od razu proponował in vitro spróbowaliśmy jednak inseminacji dwa razy bez efektu. Teraz jestem w trakcie długiego protokołu, pierwszy krótki bez zarodków. Mam 40 lat i widzę, że szanse na macierzyństwo też niewielkie. Teraz gdybym miała decydować to od razu podeszlabym do in vitro, bo jak widać na forum też trzeba kilka razy próbować, żeby był efekt w postaci ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 09:53

    Hercia35 lubi tę wiadomość

  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 22 września 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza wrote:
    Bardzo dziekuje :) ja zastanawiam się czy podejśćod razu do in vitro czy jeszcze spróbować z inseminacja. Inseminacje mialam 2, po drugiej byłam w ciąży biochemicznej. Wiek niestety przemawia za in vitro.

    A długo się staracie naturalnie ? Jakie masz amh ? Jaki jesteś rocznik.
    U mnie koszt ivf ok 12 tys. Do tego każdy kolejny transfer ok 1500-2500 w zależności od tego jakie dodatki będzesz mieć przy podaniu zarodka.

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucharek85 wrote:
    A długo się staracie naturalnie ? Jakie masz amh ? Jaki jesteś rocznik.
    U mnie koszt ivf ok 12 tys. Do tego każdy kolejny transfer ok 1500-2500 w zależności od tego jakie dodatki będzesz mieć przy podaniu zarodka.
    Sucharek jak się czujesz? Jak przebiega ciąża? 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hercia, żałuję tylko że mamy jedynie ta 1 blastke. Jest takie albo albo....

    Tak bym już chciała żeby był piątek, chociaż bym wiedziała czy się rozmrozila
    Na pewno się rozmrozi, rzadko się zdarza zeby zarodek się nie rozmrozil. Bądź dobrej myśli, musisz trochę uwierzyć w Twojego kropeczka 😊
    Chociaż dobrze wiem że to się łatwo mówi... Ja właśnie siedzę w poczekalni do dr. Widzę że trochę sobie tu posiedzę...

  • Wombat Autorytet
    Postów: 1247 1624

    Wysłany: 22 września 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Wombat,ja tylko nam nadzieję że mi pekna te pęcherzyki :) jaki macie zarodek? Ty bez ovitrelle ,tak?

    Moje Endo urosło do 10 , może jeszcze skoczy coś do piątku :) I Hope :)))

    To pięknie Ci to endo urosło!

    Ja bez ovitrelle, my mamy dwa zarodki 4.2.2. Jeden byl mrozony w 5 dobie a jeden w 6. Juz nie wiem o co chodzi w tych oznaczeniach. Bo te sa 2 średniej jakości. A poprzedni co mialam podany okreslali jako bardzo dobrej jakości, a to tez byl 4.2.2.

    qb3c20mm8gig3vkj.png
    Starania od 6.2017
    2xHSG - niedrożność jajowodów
    11.2018 - laparoskopia
    10.03.2019 - ivf start
    25.03.2019 - transfer 4.2.2
    1.06.2019 - 12tc poronienie zatrzymane :(
    24.09.2019 - transfer 4.2.2
    8.01.2021 - naturalny cud - Ania 15tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem rocznik 82, mój mąż 75. Staramy się około 8 lat. Wcześniej mnóstwo wizyt u lekarzy ginekologów, potem 2 inseminacje w macierzyństwie. Mam PCOs. Mąż wyniki bez zarzutu. Ch powiedzial ze w zwiazku ze stwierdzona ciaza biochemiczna daje nam wybor - 2 inseminacje albo od razu in vitro. Termin wizyty 1 pazdziernika a my mamy dylematy... Ale fajnie ze można z Wami porozmawiać.

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 września 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia, tak się cieszę!!❤️

    Poziomka, kciuki za udaną stymulację i owocne jajkobranie✊✊

    Julowa, niech jajka rosną w siłę i kciuki za jajkobranie ✊✊

    Wombat, Milka, kciuki za transfer ✊✊ niech maleństwo zostanie z Wami!!

    Wombat, Hercia35, Marzena lubią tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudziłam się w piątek koło 4.25 i poczułam takie fajne falowanie w podbrzuszu 🙂

    Marzena, Okebu lubią tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia, Tobie też spokojnego czekania na maleństwo:-)

    Misia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza wrote:
    Dziewczyny ja jestem rocznik 82, mój mąż 75. Staramy się około 8 lat. Wcześniej mnóstwo wizyt u lekarzy ginekologów, potem 2 inseminacje w macierzyństwie. Mam PCOs. Mąż wyniki bez zarzutu. Ch powiedzial ze w zwiazku ze stwierdzona ciaza biochemiczna daje nam wybor - 2 inseminacje albo od razu in vitro. Termin wizyty 1 pazdziernika a my mamy dylematy... Ale fajnie ze można z Wami porozmawiać.
    Aisha, ja też mam PCOS dużo komórek, niestety kiepskiej jakości:-(

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 września 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pożegnałam się z seksem. Całą poranną energię seksualną musiałam przekierować na inne tory. Moja kabina prysznicowa, okap i zlew wyglądają bosko.
    Zapytałam męża o co chodzi i powiedział, że "ma blokadę". Faceci to kozaki, a boją się małego człowieka, który siedzi w macicy. Czasem nie wiem czy chodzi o to że się boi czy się mnie już brzydzi☹️ dziś stwierdził, że go boli głowa.
    Tydzień temu odwalił "jednostronną" pańszczyznę po ciemku, po czym się odwrócił i poszedł spać, bo nie miał ochoty "u siebie". Proszę, nie piszcie, żebym z nim porozmawiała na spokojnie, bo to jest oczywiste, ale odłożę rozmowę na wieczór, bo chcę ochłonąć 😐 Blokada to blokada i nie wiem czy liczyć na odblokowanie. Muszę znaleźć jakiś substytut. Jeśli to będzie sprzątanie, to będę mieć błysk w chałupie 😉
    Także dziewczyny, korzystajcie z seksu. Ile się nim nacieszycie tyle wasze 😉

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia28 wrote:
    Dziś pożegnałam się z seksem. Całą poranną energię seksualną musiałam przekierować na inne tory. Moja kabina prysznicowa, okap i zlew wyglądają bosko.
    Zapytałam męża o co chodzi i powiedział, że "ma blokadę". Faceci to kozaki, a boją się małego człowieka, który siedzi w macicy. Czasem nie wiem czy chodzi o to że się boi czy się mnie już brzydzi☹️ dziś stwierdził, że go boli głowa.
    Tydzień temu odwalił "jednostronną" pańszczyznę po ciemku, po czym się odwrócił i poszedł spać, bo nie miał ochoty "u siebie". Proszę, nie piszcie, żebym z nim porozmawiała na spokojnie, bo to jest oczywiste, ale odłożę rozmowę na wieczór, bo chcę ochłonąć 😐 Blokada to blokada i nie wiem czy liczyć na odblokowanie. Muszę znaleźć jakiś substytut. Jeśli to będzie sprzątanie, to będę mieć błysk w chałupie 😉
    Także dziewczyny, korzystajcie z seksu. Ile się nim nacieszycie tyle wasze 😉
    Co ja bym dała żeby mój miał taką blokadę 🤣🤣🤣

    Misia28, frustratio, Okebu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza wrote:
    Dziewczyny ja jestem rocznik 82, mój mąż 75. Staramy się około 8 lat. Wcześniej mnóstwo wizyt u lekarzy ginekologów, potem 2 inseminacje w macierzyństwie. Mam PCOs. Mąż wyniki bez zarzutu. Ch powiedzial ze w zwiazku ze stwierdzona ciaza biochemiczna daje nam wybor - 2 inseminacje albo od razu in vitro. Termin wizyty 1 pazdziernika a my mamy dylematy... Ale fajnie ze można z Wami porozmawiać.
    Szczerze, to ja osobiście mając już te doświadczenia, ktore mam, nie tracilabym czasu na inseminacje. Zwłaszcza ze już dwie robiliście.

  • Misia28 Autorytet
    Postów: 804 761

    Wysłany: 22 września 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Co ja bym dała żeby mój miał taką blokadę 🤣🤣🤣

    Hehehe, przesyłam blokadowe fluidy, a Ty mi wyślij te z brakiem blokady 😂

    Hercia35 lubi tę wiadomość

    01.2020 dziewczynka 😍
    06.2022 dziewczynka 😍

    Mamy jeszcze ❄️❄️, cdn.
‹‹ 980 981 982 983 984 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ