X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie drożności HyCoSy
Odpowiedz

Badanie drożności HyCoSy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jaszczurka Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Immunity wrote:
    Hej dziewczyny.
    27 lipca miałam wykonywane badanie droznosci ta metoda.
    Dla mnie było bardzo bolesne,prawie zemdlałam podczas mimo ze wszutsko było drożne.
    Jednak widocznie jakieś małe zatorki były bo już 13 sierpnia po 3 latach staran (w tym samym cyklu co drożność)i w trakcie przygotowania do IUI wyszla mi beta 109 a po 2 dniach 254. Dziś idę do lekarza .
    Nadzieja umiera ostatnia 🙂


    Gratulcje :)

    Mnie samo badanie aż tak nie bolało. Co prawda było nie komfortowe. Mimo lewego jajnika przytkanego. Ale gdzieś godzinę po zabiegu dostałam takich skórczy macicy, że z bólu prawie zemdlałam. Skręcało mnie w pół na łóżku. Przed zabiegiem polecam zarzyć tabletkę przeciwbólową, po najlepiej też

    🙎‍♀️30l
    🙎32l
    2 IUI- nieudane, torbiele
    1 IVF lipiec 2023
    8🥚 0 zarodków

    Luty 2024 start 2 IVF
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • ingasz Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o laparoskopową diagnostykę wraz z oceną drożności jajowodów to ja planuję zapisać się w najbliższym czasie do Olmedical. Słyszałam wcześniej, że dr Sławomir Olek bardzo angażuje się w to by pomóc swoim pacjentom, wszystko dokładnie tłumaczy, więc wydaje mi się, że dla mnie to będzie najlepsze rozwiązanie

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ