X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie KIR na problem z implantacją zarodka
Odpowiedz

Badanie KIR na problem z implantacją zarodka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola ja nie mam pojecia o dzieleniu accofilu, ale gdzieś czytałam, że dziewczyny kupujaja strzykawki insulinowki i dzięki nim jakoś dzielą...

    Tu ktoś o tym pisze https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/angelius-provita-katowice,13958,1603.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 09:01

    carola12 lubi tę wiadomość

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Carola ja nie mam pojecia o dzieleniu accofilu, ale gdzieś czytałam, że dziewczyny kupujaja strzykawki insulinowki i dzięki nim jakoś dzielą...

    Tu ktoś o tym pisze https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/angelius-provita-katowice,13958,1603.html
    Dziekuje Wiki:)

    carola12
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny. Ja też mam kir AA a mój mąż HLA C1. Niestety i tak accofil nie pomógł. Na mnie ivf nie działa. Czy z accofilem czy bez to i tak beta 0 Jedynie naturalnie testy ciążowe pokazują II kreseczki wymarzone.To zdarzyło się 4x. Co z tego jak zaraz tracę :((Jestem przebadana genetycznie, immunologicznie, histeroskopia wyszła super. Tylko te kiry. Teraz mam się nadal starać naturalnie i dzielić ampułkę na 3 części. Mam ją mazakiem na 3 podzielić i napełnić insulinowki i codziennie robić. Nie wiem dlaczego tak się u mnie dzieje. Nie zbadalam tylko białka c i s ale zespół antyfosfolipidowy jest ok. Z mutacji tylko C677T, homocysteina na poziomie 5.Komórki nk tylko nie wiadomo ale encorton 5mg miałam przed ivf i heparyna też była tak zapobiegawczo. Sam Paśnik niewiele zlecił jak zobaczył ile mam badań.. Pomóżcie bo już odpadam z sił.....

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej. Dziewczyny. Ja też mam kir AA a mój mąż HLA C1. Niestety i tak accofil nie pomógł. Na mnie ivf nie działa. Czy z accofilem czy bez to i tak beta 0 Jedynie naturalnie testy ciążowe pokazują II kreseczki wymarzone.To zdarzyło się 4x. Co z tego jak zaraz tracę :((Jestem przebadana genetycznie, immunologicznie, histeroskopia wyszła super. Tylko te kiry. Teraz mam się nadal starać naturalnie i dzielić ampułkę na 3 części. Mam ją mazakiem na 3 podzielić i napełnić insulinowki i codziennie robić. Nie wiem dlaczego tak się u mnie dzieje. Nie zbadalam tylko białka c i s ale zespół antyfosfolipidowy jest ok. Z mutacji tylko C677T, homocysteina na poziomie 5.Komórki nk tylko nie wiadomo ale encorton 5mg miałam przed ivf i heparyna też była tak zapobiegawczo. Sam Paśnik niewiele zlecił jak zobaczył ile mam badań.. Pomóżcie bo już odpadam z sił.....
    Podobna historia do mojej.
    U mnie 3 naturalne ciąże (obumarcia 6-8tc) i brak implantacji 8 zarodków (w tym 3 transfery z Accofilem).
    Ile miałaś podawanych zarodków przy Accofilu i Encortonie?
    Badałaś MLR?
    Miałaś laparo?

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Arnika Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jak myślicie czy infekcja intymna i stosowanie od 3 dni flukonazol 100 mg (bo globulki nie daly rady i jest nawrot) przekreśla możliwość zbadania w najblizszych dniach allo MLR?
    Czy trzeba odczekac i byc calkowicie zdrowym? Bo z tego co wiem do testu CBA i oceny cytokin trzeba byc zdrowym, bo sie wynik rozjedzie. A jak jest z przeciwcialami blokujacymi?
    Panie z rejestracji nie chcialy powiedziec, a ginekolog ktorego pytalam zrobil wielkie oczy slyszac nazwe badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 13:39

  • Nikkka21 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja 21 proszę o przyjęcie zaproszenia, mamy bardzo podobne wyniki i tego samego lekarza mam kilka pytań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma ktoras encorton na sprzedaz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny jestem tu nowa czy któraś z was leczy się u doktora Janeczko ?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Witam dziewczyny jestem tu nowa czy któraś z was leczy się u doktora Janeczko ?
    Ja bylam u niego na kilku wizytach ale zrezygnowalam. Robisz ivf w Parens?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej. Dziewczyny. Ja też mam kir AA a mój mąż HLA C1. Niestety i tak accofil nie pomógł. Na mnie ivf nie działa. Czy z accofilem czy bez to i tak beta 0 Jedynie naturalnie testy ciążowe pokazują II kreseczki wymarzone.To zdarzyło się 4x. Co z tego jak zaraz tracę :((Jestem przebadana genetycznie, immunologicznie, histeroskopia wyszła super. Tylko te kiry. Teraz mam się nadal starać naturalnie i dzielić ampułkę na 3 części. Mam ją mazakiem na 3 podzielić i napełnić insulinowki i codziennie robić. Nie wiem dlaczego tak się u mnie dzieje. Nie zbadalam tylko białka c i s ale zespół antyfosfolipidowy jest ok. Z mutacji tylko C677T, homocysteina na poziomie 5.Komórki nk tylko nie wiadomo ale encorton 5mg miałam przed ivf i heparyna też była tak zapobiegawczo. Sam Paśnik niewiele zlecił jak zobaczył ile mam badań.. Pomóżcie bo już odpadam z sił.....
    Sprawdzałaś czy masz bakterięć Helicobacter pylori?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja bylam u niego na kilku wizytach ale zrezygnowalam. Robisz ivf w Parens?
    Tak , jestem po dwóch nie udanych jedno w artvimed drugie w parens mamy jednego mrozaczka będziemy próbować z acofil po zaleceniach sydora bo mam genotyp aa hamujący . Dlaczego zrezgnowalas?

  • joanna83 Ekspertka
    Postów: 180 54

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Tak , jestem po dwóch nie udanych jedno w artvimed drugie w parens mamy jednego mrozaczka będziemy próbować z acofil po zaleceniach sydora bo mam genotyp aa hamujący . Dlaczego zrezgnowalas?
    Figunia ja chodziłam do Parens - do Janeczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanna83 wrote:
    Figunia ja chodziłam do Parens - do Janeczki.
    Noi i jak ? Długo się staracie ?

  • joanna83 Ekspertka
    Postów: 180 54

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Noi i jak ? Długo się staracie ?
    Ja chodzilam do niego od 2015r.W 2018 po dłuższej przerwie podeszlismy do in vitro. Mieliśmy 3 transfery dwa pierwsze ciąże biochemiczne, trzeci z ostatnim zarodkiem przy pomocy Sydora - na accofilu acardzie i neoparnie udany.

  • joanna83 Ekspertka
    Postów: 180 54

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanna83 wrote:
    Ja chodzilam do niego od 2015r.W 2018 po dłuższej przerwie podeszlismy do in vitro. Mieliśmy 3 transfery dwa pierwsze ciąże biochemiczne, trzeci z ostatnim zarodkiem przy pomocy Sydora - na accofilu acardzie i neoparnie udany.
    A i jeszcze wlewy z intralipidu. Obstawil mnie wszystkim czym się dało. Janeczko śmiał się że tylko wody swieconej brakuje. On nie wierzy w immunologie ale na wszelki wypadek kieruje do immunologa a Sydor to naprawdę lekarz z powołania i każdego traktuje indywidualnie. Jak się udało to pytał się co na to Janeczko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanna83 wrote:
    A i jeszcze wlewy z intralipidu. Obstawil mnie wszystkim czym się dało. Janeczko śmiał się że tylko wody swieconej brakuje. On nie wierzy w immunologie ale na wszelki wypadek kieruje do immunologa a Sydor to naprawdę lekarz z powołania i każdego traktuje indywidualnie. Jak się udało to pytał się co na to Janeczko.
    Hehe to super że wam się udało. Mnie też Janeczko pokierował do sydora który zlecił accofil podksornie zobaczymy transfer mam mieć początkiem stycznia .. jak długo bierzesz accofil czułaś skutki uboczne ? Robilas morfologię co jakiś czas ?

  • joanna83 Ekspertka
    Postów: 180 54

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Hehe to super że wam się udało. Mnie też Janeczko pokierował do sydora który zlecił accofil podksornie zobaczymy transfer mam mieć początkiem stycznia .. jak długo bierzesz accofil czułaś skutki uboczne ? Robilas morfologię co jakiś czas ?
    Ja miałam wlew domaciczny 5 dni przed transferem i później od 2 dpt podskornie co 3 dni. Skutki uboczne dało się przeżyć. Zastrzyki brałam na noc więc trochę przespałam. U mnie to były czasami takie dreszcze jak na grypę. Morfologie robiłam co 3 dni przed kolejnym zastrzykiem bo tak robią dziewczyny u Pasnika chociaż Sydor zaleca raz na tydzień. Później już po pozytywnej becie coraz rzadziej. I tak do 12 tygodnia. Będzie dobrze ja byłam w takiej samej sytuacji jak ty i myślałam już o kolejnej procedurze a pani embriolog powtarzała mi nieustannie że często te ostatnie są mocarzami. W Parensie dziewczyny w laboratorium były naprawdę dla mnie ogromnym wsparciem i skarbnica wiedzy. A ty co myślisz o naszym doktorku?

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam na sprzedaż accofil 5 ampulko-strzykawek oryginalnie zamkniętych, plastry systen 50 i 2 op agolutinu. Więcej informacji na priv :)

    oar8dqk3h868txgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanna83 wrote:
    Ja miałam wlew domaciczny 5 dni przed transferem i później od 2 dpt podskornie co 3 dni. Skutki uboczne dało się przeżyć. Zastrzyki brałam na noc więc trochę przespałam. U mnie to były czasami takie dreszcze jak na grypę. Morfologie robiłam co 3 dni przed kolejnym zastrzykiem bo tak robią dziewczyny u Pasnika chociaż Sydor zaleca raz na tydzień. Później już po pozytywnej becie coraz rzadziej. I tak do 12 tygodnia. Będzie dobrze ja byłam w takiej samej sytuacji jak ty i myślałam już o kolejnej procedurze a pani embriolog powtarzała mi nieustannie że często te ostatnie są mocarzami. W Parensie dziewczyny w laboratorium były naprawdę dla mnie ogromnym wsparciem i skarbnica wiedzy. A ty co myślisz o naszym doktorku?
    Jest specyficzny aczkolwiek zawsze wszystko tłumaczy jestem zadowolona z wizyt , zobaczymy co czas pokaże jeśli chodzi o accofil to recepty cały czas wypisywał ci Sydor czy Janeczko też ? Co ile chodziłaś do sydora po recepty ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i dlaczego miałaś zlecony accofil?

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ