X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bardzo dobry ginekolog POZNAŃ
Odpowiedz

Bardzo dobry ginekolog POZNAŃ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie,

    Proszę o polecenie bardzo dobrego ginekologa w Poznaniu który odpowiednio poprowadzi podczas starania o dziecko. Starania już od roku, w związku z czym muszę udać się po pomoc.

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.znanylekarz.pl/andrzej-chojnicki/

    mi się udało ;)

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Radosława Słopienia, pracuje na Polnej. Znam kilka przypadków gdzie pomógł w tym dwa bez rokowań od innych lekarzy. Dodatkowo jest przesympstyczny :) Osobiście też jestem zadowolona, bo mam niedoczynność tarczycy, a on jest ginekologiem endokrynologiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2018, 22:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ