X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Błagam o pomoc , radę
Odpowiedz

Błagam o pomoc , radę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 marca 2022, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poroniłam rok temu i miałam
    od tamtej pory mam
    słabe endrometirium i niskim progesteronem sądze że grudzień i luty doszło " dozaplodnienia" mala słaba blada słabo widoczna kreska na teście po chwili plamienie i okres. Czyli mi się wydaje , że zarodek nie może się zagnieżdża. Jestem może w tym wszytski. Zielona wiec prosze o radę jak podwyższyć progesteron oraz endrometirium. Niesety w moim życiu miałam już az 3 łyżeczkowania:( sadze ze to miało duże znaczenie.

  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 marca 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli pisze jakieś " glupoty" to kwestia braku wiedzy I proszę mnie naprostowac była bym wdzięczna.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 19 marca 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mówisz o cyklach naturalnych? Może potrzebujesz wsparcia estrogenami, progesteronem. Może masz problemy z zapalenie endometrium, możesz mieć niedokrwieniem endometrium - heparyne stosowałaś? Możesz mieć szereg różnych schorzeń ślę beż bsdan die nie obejdzie. Znajdź dobrego lekarza w centrum leczenia niepłodności i zacznijcie od badań.

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 19 marca 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te poronienia na jakim etapie były?

  • Estrella Autorytet
    Postów: 1811 1807

    Wysłany: 19 marca 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA wrote:
    Poroniłam rok temu i miałam
    od tamtej pory mam
    słabe endrometirium i niskim progesteronem sądze że grudzień i luty doszło " dozaplodnienia" mala słaba blada słabo widoczna kreska na teście po chwili plamienie i okres. Czyli mi się wydaje , że zarodek nie może się zagnieżdża. Jestem może w tym wszytski. Zielona wiec prosze o radę jak podwyższyć progesteron oraz endrometirium. Niesety w moim życiu miałam już az 3 łyżeczkowania:( sadze ze to miało duże znaczenie.

    Mi w szpitalu po poronieniu mówili że po lyzeczkowaniu mogą być problemy z cienkim endo. Akurat trafiłam na lekarke która jak usłyszała o moich problemach z zajściem w ciążę to walczyła ze mną i dała mi czopki z cytotekiem. Udało się w ten sposób uniknąć zabiegu.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ