Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bocian Białystok
Odpowiedz

Bocian Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezola Ekspertka
    Postów: 138 92

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy ktoś z Was leczył się w Bocianie w Białymstoku?? Jakie macie wrażenia ? Chodzę od kilku miesięcy do dr Kucia, ale z każda wizyta tracę zaufanie do sposobu leczenia. Sam lekarz jest miły i delikatny ale niestety rezultatu nie ma i sama podsuwam pomysły na badania czy zabiegi …

    🧍‍♀️35🧍41
    2019-2021 Bocian Białystok
    Insulinoporność
    Amh 4,58
    Pcos
    Nasienie Ok
    VI. 2021 sono HSG ok 👍
    IX. 2021 kriobank Białystok

    I. 22histeroskopia (macica dwurożna i usunięcie zrostów)
    II.23 7 transfer 🥰
    Październik 2023 😍👨‍👩‍👦 3700 g do Kochania ☺️
  • Ew Autorytet
    Postów: 303 209

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezola wrote:
    Cześć, czy ktoś z Was leczył się w Bocianie w Białymstoku?? Jakie macie wrażenia ? Chodzę od kilku miesięcy do dr Kucia, ale z każda wizyta tracę zaufanie do sposobu leczenia. Sam lekarz jest miły i delikatny ale niestety rezultatu nie ma i sama podsuwam pomysły na badania czy zabiegi …

    A jaka jest wasza historia? Osobiście jak robiłam wywiad po znajomych i ich znajomych, do in vitro i inseminacji jednak bardziej Kriobank - oni są specjalistami. Nie wiem tylko, czy już jesteście na tym etapie czy dopiero się diagnozujecie. Ale na konsultację zawsze warto się wybrać, tym bardziej jeśli widzisz że lekarz nie ma pomysłu.

    Starania od 2013
    2015 - adopcja 14 miesięcznego synka <3

    Marzec 2021 - pierwsza wizyta / Kriobank

    7.04 - początek stymulacji, protokół długi
    16.04 - punkcja, 6 komórek pobrano do zapłodnienia, zostały 2 ❄️❄️ 4AB, 4CC

    Czerwiec - przygotowanie do transferu ❤️
    14.06 - criotransfer 4CC
    4dpt - prog 26,7
    7dpt - prog 35,7 / beta <0,1

    11.08 - criotransfer 4AB
    3dpt - prog 35,03
    🙏🙏🙏🙏
  • Ezola Ekspertka
    Postów: 138 92

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad dwa lata starań naturalnie, jesienią 2020 trafiłam z polecenia do dr Leśniewicza z parkowej -> trzy miesiące monitoringu owulacji ( estrfem i duphaston) i brak pomysłu lekarza co jest nie tak. Później wylądowałam w Bocianie u dr Kucia badania Nasienie męża dobre, amh 5,5 , pozostałe hormony tez w normie, pół roku stymulacja Clo i Lametta i ovitrelle ( później duphaston) W czerwcu sono Hsg(jajowody drożne ) . W czerwcu ze względu na urlop doktora trafiłam do dr Grygoruka i dr Jasińskiej w tym tym cyklu stymulacja Fosimolem ( później ovitrelle i progesteron) Dr Jasinska zasugerowała pcos dlatego na dniach będę robić badania pod katem insulinooporności . Mąż 40 lat, ja 34.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 11:38

    🧍‍♀️35🧍41
    2019-2021 Bocian Białystok
    Insulinoporność
    Amh 4,58
    Pcos
    Nasienie Ok
    VI. 2021 sono HSG ok 👍
    IX. 2021 kriobank Białystok

    I. 22histeroskopia (macica dwurożna i usunięcie zrostów)
    II.23 7 transfer 🥰
    Październik 2023 😍👨‍👩‍👦 3700 g do Kochania ☺️
  • Ew Autorytet
    Postów: 303 209

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym chyba skonsultowala się z dr Agą z Kriobanku - może zobaczy coś, czego inni nie zauważyli :)

    Starania od 2013
    2015 - adopcja 14 miesięcznego synka <3

    Marzec 2021 - pierwsza wizyta / Kriobank

    7.04 - początek stymulacji, protokół długi
    16.04 - punkcja, 6 komórek pobrano do zapłodnienia, zostały 2 ❄️❄️ 4AB, 4CC

    Czerwiec - przygotowanie do transferu ❤️
    14.06 - criotransfer 4CC
    4dpt - prog 26,7
    7dpt - prog 35,7 / beta <0,1

    11.08 - criotransfer 4AB
    3dpt - prog 35,03
    🙏🙏🙏🙏
  • Ezola Ekspertka
    Postów: 138 92

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ew może faktycznie spróbuje się z nią skontaktować, ale z tego co czytałam na forum może być ciężko się do niej umówić.Ty chodzisz do dr Agi ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 16:23

    🧍‍♀️35🧍41
    2019-2021 Bocian Białystok
    Insulinoporność
    Amh 4,58
    Pcos
    Nasienie Ok
    VI. 2021 sono HSG ok 👍
    IX. 2021 kriobank Białystok

    I. 22histeroskopia (macica dwurożna i usunięcie zrostów)
    II.23 7 transfer 🥰
    Październik 2023 😍👨‍👩‍👦 3700 g do Kochania ☺️
  • Ew Autorytet
    Postów: 303 209

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezola wrote:
    Dzięki Ew może faktycznie spróbuje się z nią skontaktować, ale z tego co czytałam na forum może być ciężko się do niej umówić.Ty chodzisz do dr Agi ?

    Normalnie byłam u profesora, ale dziś miałam transfer u dr Agi. Pracują podobnie, często się konsultują. Więc na spokojnie próbuj ;)

    Starania od 2013
    2015 - adopcja 14 miesięcznego synka <3

    Marzec 2021 - pierwsza wizyta / Kriobank

    7.04 - początek stymulacji, protokół długi
    16.04 - punkcja, 6 komórek pobrano do zapłodnienia, zostały 2 ❄️❄️ 4AB, 4CC

    Czerwiec - przygotowanie do transferu ❤️
    14.06 - criotransfer 4CC
    4dpt - prog 26,7
    7dpt - prog 35,7 / beta <0,1

    11.08 - criotransfer 4AB
    3dpt - prog 35,03
    🙏🙏🙏🙏
  • Ezola Ekspertka
    Postów: 138 92

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nie uda w tym cyklu będę dzwonić ;) dzięki za rade ;)

    🧍‍♀️35🧍41
    2019-2021 Bocian Białystok
    Insulinoporność
    Amh 4,58
    Pcos
    Nasienie Ok
    VI. 2021 sono HSG ok 👍
    IX. 2021 kriobank Białystok

    I. 22histeroskopia (macica dwurożna i usunięcie zrostów)
    II.23 7 transfer 🥰
    Październik 2023 😍👨‍👩‍👦 3700 g do Kochania ☺️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ