X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bocian, novum Warszawa
Odpowiedz

Bocian, novum Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej polecacie dobrego specjalisty z kliniki Bocian lub Novum w Warszawie? Zależy mi na miłym i znającym się lekarzu, który chce pomóc a nie liczy tylko na kasę. Lekasz który pomoże też w in vitro.

    Gabiiii lubi tę wiadomość

    ewelcia45
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, ze lecze sie w Novum i mam mieszane uczucia :-\ Przeszlam kilku lekarzy i na chwile obecną dobrze wspolpracuje mi sie z dr Dobek-Jakubczyk. Pani doktor wypisuje leki z refundacja, zawsze jest pod telefonem, odpowiada na wszystkie pytania. Dr. Sowinska, bardzo mila ale nigdy nie wypisala leku zena znizka! Leki stymulacyjne sa drogie a gdzie jeszcze do zabiegu :-( Jezeli chodzi o zdzieranie kasy to klinika ma stawki i nic nie poradzimy jak chcemy sie leczyc...

  • karwowskaa Koleżanka
    Postów: 36 5

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do jakiego lekarza z Warszawskiego Bociana najlepiej się zapisać? Takiego, który przeanalizuje dotychczasowe wyniki i znajdzie rozwiązanie niepowodzeń.

    33 lata
    AMH- 3.84
    2017 laparoskopia, lewy jajowód niedrożny
    2021 - badanie drożności - dwa niedrożne
    3 procedury - 7 transferów - 2 ciążę biochemiczne
    AA
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 04:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Bocianie leczyłam się u dr Kowalskiej. Bardzo polecam. Pierwsza procedura udana :)

    PplPp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ