Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Bromergon - skutki leczenia
Odpowiedz

Bromergon - skutki leczenia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy przy braniu bromergonu Wasz okres nie zrobił się bardziej skąpy bo ja tak mam a biorę go już dwa lata z hakiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dodam że tabletkę już tylko raz na tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam najwyższą ok 37ng/ml i najpierw byłam na dawce cała tabletka codziennie pitem pół codziennie a teraz lekarz stwierdził ze jest już ok i utrzymuje leczenie jedną tabletką na tydzień gdyż bromergon ponoć 7 dni uwalnia się do krwi

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dołaczam do zacnego grona Braczek Bromergonu :-)
    Dzis bedzie pierwszy raz 0,25 tabletki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 19:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:28

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie, tylko 0,25 tab.? Jak Ty to dzielisz ?! Ja mamczasem problem z przepołowieniem :-) Ja już biorę bromka od równych 3 tygodni. Początek ze skutkami ubocznymi był koszmarny. Teraz utrzymuje mi się tylko zmęczenie i senność ciągle. Ciekawe czy kiedykolwiek przejdzie i to, bo jestem zdechła.

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:28

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja tez zdechla ale to przez tarczyce + niskie cisnienie. Ja pocielam nozem wsyztskie bromki na poloweckzi i wrzucilam do sloiczka spowrotem. 0,25 toz to okruchy wyjdą :-)

    Hmm może ja też pokroję na pół od razu wszystkie?! To jest myśl! :D

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:28

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bez zarzutu :) na spanko i nic nie czuje. Glowa mnie nie boli, nie jest mi niedobrze. NIC :) a sennosc to chyba nie od bromka byla tylko od tarczycy. Dzis mialam i wczoraj tez te wieksza dawke euthyroxu (50) i nie spalam dzis :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowienia z Warszawy :)

    Na razie tylko 0,25. Mam brać tak przez kilka dni, potem pół, potem całą, aż w końcu do dwóch, o ile dobrze zapamiętałam ;)

    Ostry nóż i jakoś się daje ciąć :)

    Ja biorę, tzn 3 razy na razie wzięłam ;) po godz. 20 (czyli w miarę wcześnie), bo ponoć się po tym trudno wstaje. Mam wrażenie, że nawet mi się lepiej budzi niż wcześniej, ale to chyba przypadek, a nie skutek leku ;)
    No w każdym razie tfu tfu nie odczuwam specjalnie nic nowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 21:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:29

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:29

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robisz zwykla prolaktyne czy z obciazeniem?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Ja na bromku od paczatku tego cyklu, obecnie 19dc. Dostalam jedna tabletke na dobe 2,5mg przed snem. Pierwsze kilka dni bylo ciezkie, ciagle mnie mdlilo i malo jadlam, mimo iz bralam na noc czulam skutki uboczne w dzien. Teraz juz jest lepiej. Nadal mam brak apetytu i mdlosci, ale do przezycia. Zauwazylam ze przytylam mimo slabego apetytu, ale dla dzidzi zrobie wszystko. W tym miesiacu mialam owulke w 17 dc. Normalnie mam z nia problemy, wiec chyba na mnie zadzialal. Od jutra luteina , bo progesteron tez niski.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aga 1 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jak zaczęłam jesc bromergon miałam okropne zawroty głowy które zostały mi do dzisiaj pózniej gdy miała nadejsc @ nic mnie nie bolało nie mówiąc juz o bólu piersi które zawsze mi towarzyszyły przed @ i tak samo było w tym miesiacu zadnego bólu jedynie te zawroty głowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 11:17

    Aga30
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:29

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ