X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Centrum ułanska
Odpowiedz

Centrum ułanska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczy sie ktoś w centrum ułanska i wie czy przyjmuja nowe pacjentki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy do jakiego lekarza byś się chciała dostać, teraz głównie przyjmują pacjentki ciężarne że względu na sytuację epidemialogiczna, ale pewnie powoli będą rozluźnić pierwsze wizyty, terminy różne do mojego ginekologa dr Brazertasą są na końcówkę maja bodajże, zależy do kogo byś chciała trafić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 23:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie do dr Macieja Brazerta, podobno bardzo dobry lekarz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się ☺️, na pierwszą wizytę trzeba dobrych parę tygodni poczekać , uważam, że warto.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moge poczekać nie ma z tym problemu, chce w końcu być pod opieką dobrego gina przez 2 lata nie znalazłam konkretnego :/ byleby można sie wgl zapisać a nie wiaodomo kiedy to ruszy przez tego wirusa :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    moge poczekać nie ma z tym problemu, chce w końcu być pod opieką dobrego gina przez 2 lata nie znalazłam konkretnego :/ byleby można sie wgl zapisać a nie wiaodomo kiedy to ruszy przez tego wirusa :/


    To najlepiej zadzwonić i się zapytać, ale od koleżanek wiem, że są zapisy na pierwszorazowe wizyty, mają terminy koniec maja /początek czerwca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo dziękuje ci bardzo a orientujesz sie jaki koszt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    To najlepiej zadzwonić i się zapytać, ale od koleżanek wiem, że są zapisy na pierwszorazowe wizyty, mają terminy koniec maja /początek czerwca.

    mogłabyś mi podsać nr na tą ułańską ?
    i od ktorej do ktorej można dzownić ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    mogłabyś mi podsać nr na tą ułańską ?
    i od ktorej do ktorej można dzownić ?

    61 842 08 08
    501 218 181

    Tu sa dwa numery najlepiej od 9 - 9:30dzwonić raczej do godzin popoludniowych, Panie ciągiem starają się odbierac , ale czasem też są dni, że kilka razy dzwonię,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    61 842 08 08
    501 218 181

    Tu sa dwa numery najlepiej od 9 - 9:30dzwonić raczej do godzin popoludniowych, Panie ciągiem starają się odbierac , ale czasem też są dni, że kilka razy dzwonię,

    Dziekuje bardzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    61 842 08 08
    501 218 181

    Tu sa dwa numery najlepiej od 9 - 9:30dzwonić raczej do godzin popoludniowych, Panie ciągiem starają się odbierac , ale czasem też są dni, że kilka razy dzwonię,

    Nawet dość szybko 18 maja 🙈

    kinga25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nawet dość szybko 18 maja 🙈


    Powodzenia 😏

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ