Forum Starając się z pomocą medyczną Chlamydia trachomatis wynik niejednoznaczny
Odpowiedz

Chlamydia trachomatis wynik niejednoznaczny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co oznacza taki wynik jak w temacie?Proszę o szybką odpowiedź. Do ginekologa mam wizytę dopiero 6 lutego. Czy któraś z Was tak miała?

AgnieszkaH
    33 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47%
  • violijka Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz powtorz badanie jak najszybciej. Twoj partner tez musi sie zbadac. Ja przez powiklania po chlamydii mialam zrosty na jajowodach. Nie widzialam ze france mialam przez jakies 6 miesiecy I to wystarczylo. Dostaniecie antybiotyki a moj maz jeszcze dodatkowo mial zastrzyki, Bo to on mnie zarazil I byl chory dluzej ode mnie. A I oczywiscie zero stosunkow albo gumki. Ta cholera moze naprawde wyzadzic nam kobietom krzywde, facet nawet jak jest nosicielem to nieodczuwa zadnych ani objawow ani skutkow. Ja dowiedzialam sie przypadkiem po cytologii.
    Zycze powodzenia z tym chorubskiem ;)

AgnieszkaH lubi tę wiadomość

58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te zrosty dało się usunąć potem? Masakra ja też nie wiedziałam, że mogę mieć takie cholerstwo. Nikt wcześniej nie robił mi takich badań, dopiero teraz nowy ginekolog zaproponował. A jakie miałaś wtedy wyniki? Bo moje są takie:

Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgG 18,75 RU/ml
    wynik ujemny: poniżej 16
    wynik niejednoznaczny: 16 - 21,9
    wynik dodatni: powyżej 21,9

Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgM 0,10 RATIO
    wynik ujemny: poniżej 0,8
    wynik niejednoznaczny: 0,8 - 1,1
    wynik dodatni: powyżej 1,1

AgnieszkaH
    33 lata

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
  • violijka Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja sie nie znam na wynikach, mnie tylko powiedzieli ze mam chlamydie I dali antybiotyki, I kazali meza na badania przyprowadzic.Nawet wynikow nie widzialam.
    Zrosty dalo sie usunac, na szczescie. We Wrzesniu mialam operacje, ale przed nia lekarz powiedzial ze nie ma gwarancji ze da sie je udroznic, a pozatym nie wiadomo bylo czy nie sa bardzo zniszczone dodatkowo. Dlatego musialam podpisac zgode na ewentualne usuniecie jajowodow przed operacja.

58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne jest to ze musialas podejmowac takie trudne decyzje dobrze ze sie oplacilo oby u mnie nie bylo zrostow po tym cholerstwie dam znac co i jak

AgnieszkaH
    33 lata

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego