X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Chlamydia trachomatis wynik niejednoznaczny
Odpowiedz

Chlamydia trachomatis wynik niejednoznaczny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co oznacza taki wynik jak w temacie?Proszę o szybką odpowiedź. Do ginekologa mam wizytę dopiero 6 lutego. Czy któraś z Was tak miała?

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz powtorz badanie jak najszybciej. Twoj partner tez musi sie zbadac. Ja przez powiklania po chlamydii mialam zrosty na jajowodach. Nie widzialam ze france mialam przez jakies 6 miesiecy I to wystarczylo. Dostaniecie antybiotyki a moj maz jeszcze dodatkowo mial zastrzyki, Bo to on mnie zarazil I byl chory dluzej ode mnie. A I oczywiscie zero stosunkow albo gumki. Ta cholera moze naprawde wyzadzic nam kobietom krzywde, facet nawet jak jest nosicielem to nieodczuwa zadnych ani objawow ani skutkow. Ja dowiedzialam sie przypadkiem po cytologii.
    Zycze powodzenia z tym chorubskiem ;)

    AgnieszkaH lubi tę wiadomość

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te zrosty dało się usunąć potem? Masakra ja też nie wiedziałam, że mogę mieć takie cholerstwo. Nikt wcześniej nie robił mi takich badań, dopiero teraz nowy ginekolog zaproponował. A jakie miałaś wtedy wyniki? Bo moje są takie:

    Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgG 18,75 RU/ml
    wynik ujemny: poniżej 16
    wynik niejednoznaczny: 16 - 21,9
    wynik dodatni: powyżej 21,9

    Chlamydia trachomatis Przeciwciała w kl. IgM 0,10 RATIO
    wynik ujemny: poniżej 0,8
    wynik niejednoznaczny: 0,8 - 1,1
    wynik dodatni: powyżej 1,1

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja sie nie znam na wynikach, mnie tylko powiedzieli ze mam chlamydie I dali antybiotyki, I kazali meza na badania przyprowadzic.Nawet wynikow nie widzialam.
    Zrosty dalo sie usunac, na szczescie. We Wrzesniu mialam operacje, ale przed nia lekarz powiedzial ze nie ma gwarancji ze da sie je udroznic, a pozatym nie wiadomo bylo czy nie sa bardzo zniszczone dodatkowo. Dlatego musialam podpisac zgode na ewentualne usuniecie jajowodow przed operacja.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne jest to ze musialas podejmowac takie trudne decyzje dobrze ze sie oplacilo oby u mnie nie bylo zrostow po tym cholerstwie dam znac co i jak

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ