Forum Starając się z pomocą medyczną ciąża po pierwszym cyklu z CLO
Odpowiedz

ciąża po pierwszym cyklu z CLO

Oceń ten wątek:
  • Maugo Przyjaciółka

Wysłany: 21 listopada 2017, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam drugi cykl z CLO ;) Biorę od 2 do 6 dc po 2 tabl. W poprzednim cyklu miałam 4 monitoringi i wykazały 3 pęcherzyki, wszystkie trzy pękły, no ale niestety się nie udało. W tym miesiącu też oczywiście monitoring.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 13:31

04.2016 morfologia - 0%, 09.2016 - 12%, 03.2017 - 6%
    HSG 04.2016 - drożne
    05.2017 - Hiperprolaktynemia czynnościowa,
    MTHFR 1298A-C i PAI-1 4G - układy heterozygoryczne,
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Metyle, Acard
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
  • blumchen30 Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy do stymulacji CLO sa jakies przeciwskazania?
    badania hormonow w miare OK. a cykle kolo 50 dni...
    wiec szane na ciaze sa raz na dwa miesiace..porazka.
    czy w moim przypadku stymulacja jest wskazana czy nie ma podstaw medycznych?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego