Forum Starając się z pomocą medyczną ciąża po pierwszym cyklu z CLO
Odpowiedz

ciąża po pierwszym cyklu z CLO

Oceń ten wątek:
  • Maugo Przyjaciółka

Wysłany: 21 listopada 2017, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam drugi cykl z CLO ;) Biorę od 2 do 6 dc po 2 tabl. W poprzednim cyklu miałam 4 monitoringi i wykazały 3 pęcherzyki, wszystkie trzy pękły, no ale niestety się nie udało. W tym miesiącu też oczywiście monitoring.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 13:31

04.2016 morfologia - 0%, 09.2016 - 12%, 03.2017 - 6%
    HSG 04.2016 - drożne
    05.2017 - Hiperprolaktynemia czynnościowa,
    MTHFR 1298A-C i PAI-1 4G - układy heterozygoryczne,
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Metyle, Acard
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
  • blumchen30 Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy do stymulacji CLO sa jakies przeciwskazania?
    badania hormonow w miare OK. a cykle kolo 50 dni...
    wiec szane na ciaze sa raz na dwa miesiace..porazka.
    czy w moim przypadku stymulacja jest wskazana czy nie ma podstaw medycznych?

31 lat
    PCOS
    Metformina 500 mg, Inofem 2 saszetki
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego