Forum Starając się z pomocą medyczną ciąża po pierwszym cyklu z CLO
Odpowiedz

ciąża po pierwszym cyklu z CLO

Oceń ten wątek:
  • Maugo Przyjaciółka

Wysłany: 21 listopada 2017, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam drugi cykl z CLO ;) Biorę od 2 do 6 dc po 2 tabl. W poprzednim cyklu miałam 4 monitoringi i wykazały 3 pęcherzyki, wszystkie trzy pękły, no ale niestety się nie udało. W tym miesiącu też oczywiście monitoring.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 13:31

04.2016 morfologia - 0%, 09.2016 - 12%, 03.2017 - 6%
    HSG 04.2016 - drożne
    05.2017 - Hiperprolaktynemia czynnościowa,
    MTHFR 1298A-C i PAI-1 4G - układy heterozygoryczne,
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Metyle, Acard
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
  • blumchen30 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy do stymulacji CLO sa jakies przeciwskazania?
    badania hormonow w miare OK. a cykle kolo 50 dni...
    wiec szane na ciaze sa raz na dwa miesiace..porazka.
    czy w moim przypadku stymulacja jest wskazana czy nie ma podstaw medycznych?

82dox1hpk6gsfajc.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ