Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane!
    Jeżeli obchodzicie Święta, to życzę Wam wiele łask Bożych, pomyślności i Bożej Opatrzności; jeżeli nie - życzę spokojnego długiego weekendu, dużo odpoczynku oraz regeneracji :-)
    To dobry okres, by trochę odpocząć i cieszyć się z rodzinnego spotkania, spotkań z przyjaciółmi i korzystać z ładnej pogody :-)
    Buziaki <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nathi2468, Eska lubią tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Dziś zrobiłam test ponownie - 15dc.ale to była tylko formalność.
    Teraz wieczorem spróbuję wywołać jakoś delikatnie @.

    Życzę Wam spokojnych, rodzinnych i pogodnych Świat Wielkanocnych.
    I każdej z Was życzę upragnionego dzidziusia w 2018roku. <3
    Mnie kiedyś pomogło trzymanie nóg w gorącej wodzie, chyba placebo, ale zadziałało :P

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na przyspieszenie @ pomagały brzuszki.

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dla Was rowniez wszystkiego co najlepsze na te Swieta! :) niech zmartwychwstaly Jezus obdarzy Was dzieciatkiem :)

    Jejku pisze tego posta i owu chyba nadciagnela, strasznie prawy jajnik mnie boli. Dzis mam 17dc wiec zgadzaloby sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 16:04

    Nathi2468, Raven lubią tę wiadomość

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowych i spokojnych Świąt! :) Życzę Wam również dużo cierpliwości, żebyście nigdy się nie poddały w dążeniu do zajścia w upragnioną ciążę i tak bardzo wyczekiwanego przez nas wszystkie maleństwa! :)

    nick nieaktualny, Klara Wysocka, Kinga40 lubią tę wiadomość

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6080 4461

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka,
    szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa
    oraz samych słonecznych i cudownych dni oraz upragnionego maleństwa.

    Klara Wysocka, Raven, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • Kinga11 Koleżanka
    Postów: 60 41

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenki baranek, co ma zlote rozki,
    pilnuje pisanek na trawie z rzezuszki.
    Kiedy nikt nie widzi, choragiewka buja i beczy cichutko... Wesolego Alleluja… No i dziewczyny serduszka pod serduszkiem

    Raven, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    Klęskę przekuj w sukces
    Policystyczny prawy jajnik, lewy normalny
    2 cs z CLO
    Hipoglikemia
    11.2016 poronienie
    Leki: pregna plus, inofolic, glucophage 500, clo, duphaston
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechh Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia!
    Życzę Wam spelnienia tego jednego marzenia :)

    Raven, Nathi2468 lubią tę wiadomość

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na przyspieszenie @ zawsze pomaga <3

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po kolejnym usg, pecherzyk po 2 dniach urósł z 14mm na 19mm, endometrium z 5,6mm na 11mm, dziś drugi pregnyl.

    Zapisalam sie na laparoskopie, 11 maja w czwartek mam isc na oddzial, w piatek moze uda sie na weekend wyjsc do domu i w poniedziałek mam wrócić a we wtorek 16maja zabieg. Tylko mam bardzo naciagniete terminy i boje sie czy tak przeciagne obecny cykl tak by okres przyszedl gdzieś 5 maja

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 728 702

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wychodowalam "piekną" cyste, bolał mnie jajnik kilka dni, mialam nadzieje ze coś sie dzieje dobrego a tu prosze... teraz czekam na @ i bedziemy sprawdzac czy sie wchlonęła...

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.


    Aniolek [*] sierpień 2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry.
    U mnie @ nadal brak...
    Wie któraś może skąd się biorą długie fazy lutealne? Dodam że owulacje mialarm potwierdzona u ginekologa.

  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Dzień Dobry.
    U mnie @ nadal brak...
    Wie któraś może skąd się biorą długie fazy lutealne? Dodam że owulacje mialarm potwierdzona u ginekologa.
    A może jednak się udało. Owulacja mogła być później niż ovufriend wyznaczył np 22dc czyli dzisiaj byłby 13dpo. Niektórym testy późno wychodzą. Powodzenia

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eska wrote:
    A może jednak się udało. Owulacja mogła być później niż ovufriend wyznaczył np 22dc czyli dzisiaj byłby 13dpo. Niektórym testy późno wychodzą. Powodzenia
    Test był negatywny 15dpo. Owulacja potwierdzona na monitoringu.
    ;(

  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, może któraś z Was będzie wiedzieć... Mam zalecone clo 1x2 pd 2 do 6 dc. Wczoraj był 6 dc, a ja nie wzięłam tabletek, bo nie mialam przy sobie. Zawsze brałam o godzinie 22.i teraz nie wiem, czy mam dzisiaj wziąć te dwie zalegle tabletki, czy nie... Ogólnie nie mam problemu z owulacja, tylko stymulowana jestem do inseminacji...spotala się któraś z Was z takim problemem? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz:)

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jak tam po świętach? hehehe Ja dostałam najgorszy prezent - @ ehhh :/ Żaden z trzech pęcherzyków nie dał rady. No ale nowy cykl - nowa nadzieja :) Pozdrawiam :)

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Dzień Dobry.
    U mnie @ nadal brak...
    Wie któraś może skąd się biorą długie fazy lutealne? Dodam że owulacje mialarm potwierdzona u ginekologa.
    Zielona Ty to lepiej na bete jutro sie wybierz. sikańce swoją drogą ale to jest piekny wykres!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2017, 20:38

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl z clo za mną. Podczas owulacji mialam problem bo śluzu płodnego ani grama. Od 1dc biorę olej z wiesiolka. Nigdy nie miałam problemów że śluzem, zawsze było to dużo. Znacie jakieś sposoby na na plodny śluz?

    Aniołek 07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Zielona Ty to lepiej na bete jutro sie wybierz. sikańce swoją drogą ale to jest piekny wykres!!!
    Poczekam jeszcze 3 dni. W zeszłym cyklu @ dostałam po 19dniach od owu.
    U mnie nie mogę sobie jedynie u ginekologa zrobić betę. Nie ma takich laboratoriów jak w Pl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Pierwszy cykl z clo za mną. Podczas owulacji mialam problem bo śluzu płodnego ani grama. Od 1dc biorę olej z wiesiolka. Nigdy nie miałam problemów że śluzem, zawsze było to dużo. Znacie jakieś sposoby na na plodny śluz?
    Właśnie ja też tak po clo miałam. I tez planuje od nowego cyklu brać wiesiołek, może coś pomoże.

‹‹ 2481 2482 2483 2484 2485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ