Forum Starając się z pomocą medyczną Clostilbegyt CLO
Odpowiedz

Clostilbegyt CLO

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • justyna1719 Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja zaczynam właśnie 3 cykl z clostibegyt..... Lekarz ka, Al mi brać przez 6 dni... A nie jak wszędzie pisze ze clo bierze się przez 5 dni w cyklu. Ja mam brać od 5 do 10 dnia cyklu włącznie... Nie wiem czy w tym cyklu nie skończyć 9 dnia cyklu i 10 już nie brać.. Od razu mówię że niestety nie mam monitoringu cyklu... Byłam u lekarza na NFZ i mi to przepisał itak już biorę 3 cykl właśnie... Wiem że to ryzykowne, czytałam o tym..... I jak tera, nie wyjdzie to zamierzam iść do lekarza i poprosić o usg czy tam nic się nie przekształciło w żadną torbiel. I chyba pójdę prywatnie. Bo tu nawet badań mi żadnych nie zlecono. Miałam jedynie cytologie i usg drog rodnych... Ale to było przed branie tych tabletek.

👱‍♀️32 lat, 🤵37 lat
    Starania od czerwca 2018
    Cel - 👶
    Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    🔻02.03.2021 wizyta startowa w klinice
    🔻16.03 - cytologia ok, grupa 2;
    🔻31.03 Kolposkopia, bez zmian nowotworowych
    🔻29.04 usunięcie nadzerki
    🔻25.05 - Hssg - jajowody drożne 😊

💉02.06 - szczepienie covid
    💉07.07 - druga dawka szczepienia

♥️Ruszamy z IUI
    🐵08.07
    🔻12.07 wizyta w klinice
    💊Aromek 1x2
    🔻16.07 monitoring - 2 🥚🥚pęcherzyki po 11 mm
    💉Mensinorm
    🔻19.07 monitoring 21 mm, 15 mm
    🔻20.07 ovitrelle
    ♥️21.07.21 ♥️ IUI
    💊Od 27.07 Luteina 2x2
    ⏸️04.08 test 🙏
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam od 5 do 9 włącznie, czyli 5dni. Nie słyszałam jeszcze, że ktoś brał CLO 6dni. Ja na Twoim miejscu zrobilabym monitoring prywatnie. Lepiej mieć to pod kontrolą :)

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 9 czerwca 2019, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis i jak tam? Testowałaś ?:)✊✊✊

• Nobis Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam ichyba nie będę poczekam do środy może wtedy. Raczej i tak nici z tego bo przy takich kwiatkach w wymazach są małe szanse. Póki co 2 antybiotyki i powtórka wymazów.

MTHFR A1298C homo, PAI-1 (4G/5G) hetero
    I IUI - 30.10.2019... 14 dp iui test +
    82do2n0a8les7g5d.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego