Forum Starając się z pomocą medyczną Clostilbegyt CLO
Odpowiedz

Clostilbegyt CLO

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja zaczynam właśnie 3 cykl z clostibegyt..... Lekarz ka, Al mi brać przez 6 dni... A nie jak wszędzie pisze ze clo bierze się przez 5 dni w cyklu. Ja mam brać od 5 do 10 dnia cyklu włącznie... Nie wiem czy w tym cyklu nie skończyć 9 dnia cyklu i 10 już nie brać.. Od razu mówię że niestety nie mam monitoringu cyklu... Byłam u lekarza na NFZ i mi to przepisał itak już biorę 3 cykl właśnie... Wiem że to ryzykowne, czytałam o tym..... I jak tera, nie wyjdzie to zamierzam iść do lekarza i poprosić o usg czy tam nic się nie przekształciło w żadną torbiel. I chyba pójdę prywatnie. Bo tu nawet badań mi żadnych nie zlecono. Miałam jedynie cytologie i usg drog rodnych... Ale to było przed branie tych tabletek.

👱‍♀️32 lat, 🤵37 lat
    Starania od czerwca 2018
    Cel - 👶
    Problem męski azoospermia, Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻02.03.2021 wizyta startowa w klinice
    🔻16.03 - cytologia ok, grupa 2;
    🔻31.03 Kolposkopia, bez zmian nowotworowych
    Plan:
    1️⃣Usunięcie nadżerki
    2️⃣Inseminacja/in vitro
    3️⃣ 🤰 😀
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam od 5 do 9 włącznie, czyli 5dni. Nie słyszałam jeszcze, że ktoś brał CLO 6dni. Ja na Twoim miejscu zrobilabym monitoring prywatnie. Lepiej mieć to pod kontrolą :)

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 9 czerwca 2019, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis i jak tam? Testowałaś ?:)✊✊✊

• Nobis Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam ichyba nie będę poczekam do środy może wtedy. Raczej i tak nici z tego bo przy takich kwiatkach w wymazach są małe szanse. Póki co 2 antybiotyki i powtórka wymazów.

MTHFR A1298C homo, PAI-1 (4G/5G) hetero
    I IUI - 30.10.2019... 14 dp iui test +
    82do2n0a8les7g5d.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego