X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Clostilbegyt CLO
Odpowiedz

Clostilbegyt CLO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja zaczynam właśnie 3 cykl z clostibegyt..... Lekarz ka, Al mi brać przez 6 dni... A nie jak wszędzie pisze ze clo bierze się przez 5 dni w cyklu. Ja mam brać od 5 do 10 dnia cyklu włącznie... Nie wiem czy w tym cyklu nie skończyć 9 dnia cyklu i 10 już nie brać.. Od razu mówię że niestety nie mam monitoringu cyklu... Byłam u lekarza na NFZ i mi to przepisał itak już biorę 3 cykl właśnie... Wiem że to ryzykowne, czytałam o tym..... I jak tera, nie wyjdzie to zamierzam iść do lekarza i poprosić o usg czy tam nic się nie przekształciło w żadną torbiel. I chyba pójdę prywatnie. Bo tu nawet badań mi żadnych nie zlecono. Miałam jedynie cytologie i usg drog rodnych... Ale to było przed branie tych tabletek.

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam od 5 do 9 włącznie, czyli 5dni. Nie słyszałam jeszcze, że ktoś brał CLO 6dni. Ja na Twoim miejscu zrobilabym monitoring prywatnie. Lepiej mieć to pod kontrolą :)

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 9 czerwca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis i jak tam? Testowałaś ?:)✊✊✊

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam ichyba nie będę poczekam do środy może wtedy. Raczej i tak nici z tego bo przy takich kwiatkach w wymazach są małe szanse. Póki co 2 antybiotyki i powtórka wymazów.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ