Forum Starając się z pomocą medyczną Clostilbegyt CLO
Odpowiedz

Clostilbegyt CLO

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 6 czerwca 2019, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja zaczynam właśnie 3 cykl z clostibegyt..... Lekarz ka, Al mi brać przez 6 dni... A nie jak wszędzie pisze ze clo bierze się przez 5 dni w cyklu. Ja mam brać od 5 do 10 dnia cyklu włącznie... Nie wiem czy w tym cyklu nie skończyć 9 dnia cyklu i 10 już nie brać.. Od razu mówię że niestety nie mam monitoringu cyklu... Byłam u lekarza na NFZ i mi to przepisał itak już biorę 3 cykl właśnie... Wiem że to ryzykowne, czytałam o tym..... I jak tera, nie wyjdzie to zamierzam iść do lekarza i poprosić o usg czy tam nic się nie przekształciło w żadną torbiel. I chyba pójdę prywatnie. Bo tu nawet badań mi żadnych nie zlecono. Miałam jedynie cytologie i usg drog rodnych... Ale to było przed branie tych tabletek.

Ja - 31 lat, mąż - 36 lat

Starania od czerwca 2018
    Ja: badania ok.
    Mąż: (w dzieciństwie zabieg na wedrujace jądro)
    🔻17.01.2020 wyniki nasienia - brak plemników w spermie ☹️ - jeden plemnik nieruchomy po odwirowaniu..
    🔻23.02 wyniki hormonow:
    Estradiol 33,06 (0-25)
    Fsh 20,69 (0,9-7,0)
    Lh 17,56 (1,4-7,7)
    Prolsktyna 36,16 (3,0-16,5)
    Testosteron 6,20 (2,27-9,76)
    Tsh 1,819 (0,55-4,78)
    🔻07.02.2020 USG jąder - małe jądra:(
    🔻17.02.2020 azospermia, posiew ok
    🔻03.03 wizyta u androloga, jest nadzieja 😊 jądra prawidłowo umieszczone, żylaków nie ma.
    🔻 17.03 badanie kariotypu
    🔻Kariotyp męski nieprawidłowy - zespół klinefeltera
    🔻28.07 powtórka badań - bez zmian
    🔻Konsultacja wyników z dr Wolskim-szans raczej brak
    😭 Stoimy w martwym punkcie, brak jakichkolwiek działań 😭
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja brałam od 5 do 9 włącznie, czyli 5dni. Nie słyszałam jeszcze, że ktoś brał CLO 6dni. Ja na Twoim miejscu zrobilabym monitoring prywatnie. Lepiej mieć to pod kontrolą :)

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 9 czerwca 2019, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis i jak tam? Testowałaś ?:)✊✊✊

• Nobis Autorytet

Wysłany: 10 czerwca 2019, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testowałam ichyba nie będę poczekam do środy może wtedy. Raczej i tak nici z tego bo przy takich kwiatkach w wymazach są małe szanse. Póki co 2 antybiotyki i powtórka wymazów.

MTHFR A1298C homo, PAI-1 (4G/5G) hetero
    I IUI - 30.10.2019... 14 dp iui test +
    82do2n0a8les7g5d.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego