Forum Starając się z pomocą medyczną Clostilbegyt CLO
Odpowiedz

Clostilbegyt CLO

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 23 maja, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jakie macie doświadczenia z CLO? Ja mam zalecone od 5 do 9 dc. Komu się udało?

• karolina7 Koleżanka

Wysłany: 24 maja, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja będę brała clo prawdopodobnie od następnego cyklu. Chętnie wymienię się doświadczeniami :)

U mnie pęcherzyki wytworzone naturalnie nie pękają, nawet po ovitrelle, stąd zalecenie brania clo. Moja ginekolog twierdzi, że być może te wystymulowane pęcherzyki zareagują na zastrzyk.

takczynie lubi tę wiadomość

• Robak Koleżanka

Wysłany: 24 maja, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam 5 dni clo i miałam 3 pęcherzyki. Nie udało się.

vd9qgz9.png
  • Nobis Ekspertka

Wysłany: 24 maja, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam od 3 do 7 dc są dwa pęcherzyki w sobotę zastrzyk reszta się okaże

Euthyrox, bromergon i metformax.
    Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • Judi94 Znajoma

Wysłany: 24 maja, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 to mój 4 raz brania clo pierwszy raz brałam trzy miesiące po 1 tabletce dziennie od 3 do 7 dc potem duphaston od 16 do 26 dc kolejne trzy miesiące po 2 dziennie endometrium ciążowe ale zarodka nie było więc zrobiliśmy sobie przerwę jakieś 4 miesiące żeby jajniki odpoczęły potem znowu po 1 tabletce przez 3 miesiące bez efektów teraz mam przepisane po 2 dziennie mam nadzieję że się w końcu uda 😊

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 29 maja, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jutro idę na monitoring, więc zobaczymy co CLO zdziałał. Dam znać po wizycie :) dodam, że mam niedoczynność tarczycy, ale wszystkie hormony już są unormowane.

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 30 maja, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po monitoringu, endometrium grube, 1 pecherzyk w lewym jajniku 17mm, 2 w prawym 23 i 18. Clo podziałało. Nigdy nie miałam nawet pół pęcherzyka w lewym jajniku. Zobaczymy co dalej. Temperarura jeszcze nie skoczyła. Od 18dc mam brac duphaston. A jak u Was?

karolina7 lubi tę wiadomość

• Nobis Ekspertka

Wysłany: 30 maja, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to coś się zadziała to dobrze. Ja już chyba po bo drugi dzień wyższa temperatura (jutro się rozstrzygnie) i czekam w niecierpliwości jak dobrze pójdzie to ok 9.06 będę testować

Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 30 maja, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki za II kreski ✊ a badacie progesteron około 21 dc ?

• Nobis Ekspertka

Wysłany: 30 maja, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad tym tym bardziej że wypadałoby mi robić progesteron w poniedziałek/wtorek w wtedy planuje robić wymazy dla lekarza

Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 31 maja, 05:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla pewności bym zrobiła ;)

• karolina7 Koleżanka

Wysłany: 31 maja, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    takczynie wrote:
    Po monitoringu, endometrium grube, 1 pecherzyk w lewym jajniku 17mm, 2 w prawym 23 i 18. Clo podziałało. Nigdy nie miałam nawet pół pęcherzyka w lewym jajniku. Zobaczymy co dalej. Temperarura jeszcze nie skoczyła. Od 18dc mam brac duphaston. A jak u Was?

Trzymam kciuki! :)

Dziewczyny, a jak to jest z zastrzykiem w cyklu stymulowanym clo? Zawsze się podaje zastrzyk czy jest szansa, że pęcherzyk pęknie sam?
    Może to głupie pytanie, ale dopiero zbieram informacje na temat clo i trochę zglupiałam :) skoro pęcherzyki nie chcą rosnąć i dlatego podaje się Clo, to chyba też raczej same nie pękną, więc trzeba podać zastrzyk, dobrze myślę? :)

Jeszcze tak się zastanawiam... Po Clo i zastrzyku jest szansa na pęknięcie więcej niż jednego pęcherzyka, co z jednej strony zwiększa szansę na dzidziusia, ale z drugiej strony niesie za sobą szansę na ciążę mnogą. Tylko ja jestem dziwna skoro się obawiam, że pękną np. 3 pęcherzyki i mogą wyjść trojaczki? :D

• Nobis Ekspertka

Wysłany: 31 maja, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 pecherzyki lekarz poinformował mnie o ewentualnej bliźniaczej ciąży. Zastrzyk dostałam dla pewności że pęknie ale nie wiem czy to standardowa procedura czy też nie. Przynajmniej tak jest w klinice w której jestem

karolina7 lubi tę wiadomość

Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • Robak Koleżanka

Wysłany: 31 maja, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie straszyli, że będą trojaczki i można się wycofać. Nie było żadnego :(

vd9qgz9.png
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dostaje nic na pękniecie, to nie jest reguła raczej. Mam nadzieje, że się uda w tym cyklu :)

• takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was po CLO miała plamienia w środku cyklu? Dziś mam 15 dc i lekkie brązowe plamienia, nie chce narazie panikować 🙄 może to owulacja po prostu.

• Nobis Ekspertka

Wysłany: 3 czerwca, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny progesteron 49,69 ng/ml przy dwóch pęcherzykach i zastrzyku to dobrze?

Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 4 czerwca, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz normy laboratoryjne podane? Wydaje mi się, że wynik dobry! A ile jesteś po owu? Ja robilam dzis progesteron, czekam na wynik, dzis mam 18dc badanie powtorze w piatek jeszcze.

• Nobis Ekspertka

Wysłany: 5 czerwca, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma to do 23 ng/ml ale były dwa pęcherzyki to może stąd tak wysoki wynik. A robiłam badanie ok 6-7 dpo.

Starania od 01.2018
    3 cykl z Clo...
  • takczynie Przyjaciółka

Wysłany: 5 czerwca, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam normę do 23,9 ng/ml, a wczorajszy moj wynik to 34,6 ng/ml zrobiony teoretycznie 4 dni po owulacji, dlatego powtorze badanie jeszcze w piatek, na usg doktor widziała 3 pęcherzyki, więc się zastanawiam czy nie mały ten prg.

1 2

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)