X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną clostilbegyt i estrofem
Odpowiedz

clostilbegyt i estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julka2107 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dostałam około 2 miesiące temu te leki od lekarza . Dopiero teraz nabrałam odwagi by je wykupić i zacząć przygodę ;) może ktoś miał połączenie tych dwóch leków ? Tzn 5-9 dzień mam przyjmować clostilbegyt A później estrofem na pęknięcie . Trochę się obawiam po przeczytaniu ulotki. Może jakieś wasze doświadczenia ? ;)

  • Hera39 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLO to skrót od clostilbegyt. Wejdz sobie na ten wątek i tam się więcej dowiesz.

    listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ