Forum Starając się z pomocą medyczną clostilbegyt i estrofem
Odpowiedz

clostilbegyt i estrofem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julka2107 Nowa

Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dostałam około 2 miesiące temu te leki od lekarza . Dopiero teraz nabrałam odwagi by je wykupić i zacząć przygodę ;) może ktoś miał połączenie tych dwóch leków ? Tzn 5-9 dzień mam przyjmować clostilbegyt A później estrofem na pęknięcie . Trochę się obawiam po przeczytaniu ulotki. Może jakieś wasze doświadczenia ? ;)

• Hera39 Przyjaciółka

Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLO to skrót od clostilbegyt. Wejdz sobie na ten wątek i tam się więcej dowiesz.

listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego