Forum Starając się z pomocą medyczną clostilbegyt i estrofem
Odpowiedz

clostilbegyt i estrofem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Julka2107 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,
  Dostałam około 2 miesiące temu te leki od lekarza . Dopiero teraz nabrałam odwagi by je wykupić i zacząć przygodę ;) może ktoś miał połączenie tych dwóch leków ? Tzn 5-9 dzień mam przyjmować clostilbegyt A później estrofem na pęknięcie . Trochę się obawiam po przeczytaniu ulotki. Może jakieś wasze doświadczenia ? ;)

 • Hera39 Przyjaciółka
  Postów: 120 58

  Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  CLO to skrót od clostilbegyt. Wejdz sobie na ten wątek i tam się więcej dowiesz.

  listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
  pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
  Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
  Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
  3.08.początek cyklu z antykami.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ