X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną clostilbegyt i ovarin
Odpowiedz

clostilbegyt i ovarin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madziulka23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje waszej pomocy .
    Biore ovarin i clostilbegyt czy wam tez sie udalo zajsc w ciaze dzieki stosowaniu tych leków . Pozdrawiam .

    ovarin clostilbegyt
  • madziulka23 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jest tu ktos .

    ovarin clostilbegyt
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci mogę odpowiedzieć, ale pewnie nie będzie to odpowiedź, którą chciałabyś usłyszeć ;) Brałam ten zestaw i niestety w ciąże nie zaszłam. Nie jestem już stymulowana Clo i zrezygnowałam z Ovarinu.

    Ale pamiętaj, że mi się nie udało, ale wielu staraczkom stymulacja owulacji pomaga, a Ovarin reguluje też pracę jajników.

    Życzę Ci powodzenia i upragnionego efektu! :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja powiem szczerze źle się czuję po ovarinie. Nie wiem czy to może wina tego, że zwykle biorę na wieczór wszystkie suple (nie naraz, ale z nie dużym odstępem czasu, a biorę Wit.D3+K2 w kroplach, Ovarin i Acard a całkiem przed snem Bromek), ale wcześniej zanim brałam Ovarin też tak zazywalam i się tak nie czułam. Jest mi niedobrze, boli mnie brzuch, może nie przyswajam zwykłego kwasu foliowego a taki jest właśnie w ovarinie. Dziś zrobiłam badanie na mutację Mthfr, więc się okaże czy tak czy nie.
    Teraz dużo ginow odradza zwykły kwas foliowy i zalecają ten metylowany. Wolę wie brać Femibion 0 niż łykać Ovarin

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej
    Ja powiem szczerze źle się czuję po ovarinie. Nie wiem czy to może wina tego, że zwykle biorę na wieczór wszystkie suple (nie naraz, ale z nie dużym odstępem czasu, a biorę Wit.D3+K2 w kroplach, Ovarin i Acard a całkiem przed snem Bromek), ale wcześniej zanim brałam Ovarin też tak zazywalam i się tak nie czułam. Jest mi niedobrze, boli mnie brzuch, może nie przyswajam zwykłego kwasu foliowego a taki jest właśnie w ovarinie. Dziś zrobiłam badanie na mutację Mthfr, więc się okaże czy tak czy nie.
    Teraz dużo ginow odradza zwykły kwas foliowy i zalecają ten metylowany. Wolę wie brać Femibion 0 niż łykać Ovarin
    Biorac femibion nadal będziesz brac zwykly kwas ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ