X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną co można powiedzieć o recepcie? :)
Odpowiedz

co można powiedzieć o recepcie? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) nie wiem, czy mój problem z zajściem w ciążę juz duży czy mały. Proszę o poradę :) lekarz zapisał ze mam jej pół tabletki bromergon na prolaktyne. Słyszałam że nawet jedna czwarta Dziewczyny biorą. W dodatku mam siofor na poziom cukru. Przez pierwszy Tydzień 1 tab 2 tydz 2 tab 3 3 tydzień i tak przez 3 miesiące. Czy na podstawie tych lekow i jej ilości można coś wywnioskować Czy nie prawidłowości są duże Cy małe? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wnioskuje sie na podstawie badan, zalezy jakie masz wyniki. Te co biora 1/4 to maja male nieprawidlowosci lub biora lek na prolaktyne dluzszy czas. Tak samo z cukrem, zalezy od wynikow itd.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 10 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaBella, schemat postepowania lekarza wyglad ok, wiec sie nie martw, ale z przepisanych lekow nijak nie da sie wywnioskowac wielkosci problemu. Leki dzialaja, wielu dziewczynom pomogly moze i Tobie pomoga :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ