X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Distreptaza czopki - kto stosował?
Odpowiedz

Distreptaza czopki - kto stosował?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 24 marca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy stosowalyscie czopki distreptaza? Lekarka przepisala mi na zrosty , ale poczytałam i niby nie powinno się przyjmować podczas starań, a jestem po owulacji i szansa na ciążę jest..ktoś brał? Co myślicie?

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam ...ale w ciążę nie zaszłam. W sumie nie pamiętam dlaczego to piłam ...skutków ubocznych nie było.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 27 marca 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Ja stosowałam ...ale w ciążę nie zaszłam. W sumie nie pamiętam dlaczego to piłam ...skutków ubocznych nie było.
    Czopki nie są do picia 🤣🤣

    Ogólnie musisz wybrać 16 sztuk żeby działały czyli 2 opakowania. Ja zaczynam przed owulacja a kończę przed okresem. Nigdy nie rób tego zaraz po okresie albo w trakcie okresu.
    Kuracja raz na pół roku sprawia że endo nie sprawia mi większych problemów.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1161 1188

    Wysłany: 29 marca 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam cykl przed transferem aby wchłonęły się torbiele krwotoczne, które zostały po stymulacji.
    Jeszcze jakies pojedyncze zostały ale nie wykluczyło to transferu. Czy się udało czy nie, tego nie wiem, czekam na testowanie ;)

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ