X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Długi protokół bez antykoncepcji
Odpowiedz

Długi protokół bez antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Silna baba Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 lutego, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    W kwietniu zaczynam stymulację do in vitro. Lekarz zaproponował długi protokół i mam zgłosić się między 16. a 20. dniem cyklu, aby rozpocząć stymulację. Nie zaproponował mi jednak antykoncepcji, a w internecie znalazłam informację, że zazwyczaj stymulacja w protokole długim jest poprzedzona antykoncepcją. Jak to wyglądało u Was?
    Teoretycznie, jeśli zgłoszę się po owulacji, to skąd pewność że ten cykl nie byłby udany i stymulacja przeszkodzi w ciąży?

  • Silna baba Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 lutego, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanie mi przyszło na myśl - jak to u Was wyglądało jeśli chodzi o świeży transfer przy długim protokole? Wiem, że ryzyko hiperstymulacji jest wyższe, czy udało Wam się zrobić świeży transfer mimo tego?

  • miracle Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 2 marca, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam niby dlugi protokół, od 3 dnia cyklu przyjmuje gonapeptyl (przez 3 tyg), następnie mam się zgłosić do dr i pewnie coś dalej przepisze. Ja też nie miałam antykoncepcji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ