X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry gin w Krakowie
Odpowiedz

Dobry gin w Krakowie

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz problemy ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wodniak na lewym jajowodzie przy którym mam sprany jajnik, prawy jajnik jakby go nie było, bo schowany gdzieś między chorymi pętlami jelita, plus torbiel prawdopodobnie endometrialna. To wszystko byłby pikuś, ale choruję na chorobę Leśniowskiego-Crohna i ze względu na duże ryzyko powikłań nie chcą mnie operować w celu usunięcia wodniaka i torbieli.
    Tyle :) a lekami się nie da tego syfu usunąć ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra... Mój lewy jajnik tez zawsze sie chowa jak lekarz robi usg ale on jest drozny i aktywny a prawy niedrożny i w nim nigdy nie miałam dominującego pęcherzyka . Aczkolwiek koniec końców ten lewy po naciskaniu na brzuch zawsze sie pokazuje a czasami wystarczy tylko jak dam pięści pod pupę , nie wiem od czego to zależy a jeszcze innym razem bez problemu go widać ale to zdarza sie rzadko :D. Ja spróbuje u niej a jak ona mnie odprawi to pójdę jeszcze do niby najlepszego lekarza w Krakowie tylko nie wiem jeszcze jak sie nazywa - tata ma sie od znajomej dowiedzieć . U mnie problem tkwi prawdopodobnie tylko w wolno dojrzewajacych pecherzykach i ich pękaniu dopiero jak osiągają 3cm (wtedy same pekaja a inaczej muszę miec zastrzyki) a resztę jest ok tzn tylko te podstawowe badania robiłam czyli estradiol, tsh , ft3 ft4 testosteron, lh , fsh prolaktyne , glukozę i wszystko to wyszło prawidłowo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wójtowicz na prawdę zrobiła na mnie dobre wrażenie, nie jej wina że mam taki bałagan w brzuchu ;) spróbuj!
    trzymam kciuki

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jerzy przybycien polecam wspaniały lekarz od niepłodności

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja równiez polecam dr Anne Wójtowicz! dzieki niej mam synka

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 20 września 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Ja chodze do Pani dr Pauliny Marcinek i jestem bardzo zadowolona ;) tam przyjmuje tylko w środy a czy terminy mają długie ? ciężko mi powiedzieć, bo ja zawsze dzwonię wczesniej na konkretną datę bo wiem kiedy będę w Polsce i zapisuję się wcześniej ale myślę ze możesz próbować dzwonić i pytać o środę bądź następną;) jakoś specjalnie długich terminów nie ma;)

    No i jej ojciec tez tam chyba przyjmuje Antoni Marcinek tez ma dobre opinie ale ja u Niego nie byłam. Tylko drogo mają 100 zl wizyta 90 usg a ja jak byłam u innego bliżej na monitoringu to płacilam 80zl wizyta z usg.

    A czy ona zajmuje sie tez leczniem niepłodności?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 13 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z Was chodziła do dr Leszka Juszczyka. Zapisałam się na wizytę ale Pani w rejestracji nie chce powiedzieć ile wizyta kosztuje, więc nie wiem na ile mam się przygotować. Swoją drogą pierwszy raz się z tym spotykam. Nawet widełek nie jest w stanie podać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • niebieski Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 października 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was była u dr Anny Mazur-Nasiłowskiej? Przyjmuje na Urzędniczej w OVUM.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niebieski wrote:
    A czy któraś z Was była u dr Anny Mazur-Nasiłowskiej? Przyjmuje na Urzędniczej w OVUM.
    Ja tam bylam u dr Springwald i jeszcze jednej, starszej nieco ale nie pamiętam nazwiska. Jako ginekolog ok, ale od niepłodności nie koniecznie.
    Ja zrezygnowałam z krakowskich lekarzy i przeniosłam się do kliniki w Katowicach, młoda ginka i wiedza o wiele większą niż u nie jednego krakowskiego "boga" od leczenia niepłodności w Krk. Przeszłam ich trochę naprawdę i widzę ogromną różnicę

  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 24 października 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Piotrowskiego , prowadził moje dwie ciąże , mi wszystko tłumaczył jak zadawałam pytanie i nie zbywał. Jak wyjechałam do UK i nie miałam jak załatwić receptę to na wynos zapisał mi i koleżanka odebrała także normalny bardzo.

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 25 października 2017, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was leczyła się/leczy u Anny Totko albo Anny Knafel? Jeżeli tak, to jakie macie doświadczenia? Z jednej strony wolałabym p. Totko, gdyż pracuje w Ujastku, z drugiej strony p. Knafel chyba specjalizuje się w kwestii niepłodności.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was leczy się u prof hurasa? Chciałam się zapytać jakie doktor stosuje metody albo czego nie toleruje bo wiem że napewno jest przeciw szczepieniom

    Wszystko ma swój czas...
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ