X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry gin w Krakowie
Odpowiedz

Dobry gin w Krakowie

Oceń ten wątek:
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was moze polecić jakiegos dobrego ginekologa w Krakowie (ważne, żeby to była kobieta, bo do mężczyzn nie potrafię się przekonać)...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam bardzo dobrego ginekologa, ale mężczyznę. Odradzam natomiast Panią gienkolog Klaudię Sawulę z Sofimedu w Krakowie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem z Krakowa ale mi polecano tam bardzo dobrą klinike i dobrych lekarzy niestety prywatnie Ludwin & Ludwin. Ma bardzo dużo b.dobrych opini i dziewczyny z ovu też polecają.

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 1 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artur Ludwin, byłam u niego. Cholernie drogi, ale dokładny, szczegółowy i profesjonalista i pasjonat. Kocha to co robi. Sprzęt w gabinetach ma ściągnięty z Włoch, współpracuje ze specjalistami z USA, jest na bieżąco ze światowymi trendami w ginekologii Prowadzi klinikę wraz z żoną. Zdarza się, że na wizytę czeka się nawet 2h, ale można wymienić spostrzeżenia z jego pacjentkami. Każdej poświęcał tyle czasu ile trzeba. Odniosłam wrażenie, że czym bardziej skomplikowany przypadek, tym bardziej jest zaangażowany. Wszystkie zadowolone. Z jego żony, Ingi, również. Więc jak nie chcesz iść do mężczyzny, to może wybierz się do jego żony.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 2 lipca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie chodze do Malgorzaty Kruszewskiej-Kowalik jak na razie najlepsza z tych co spotkalam prowadze u niej teraz ciaze przyjmuje w kovmed na nfz i prywatnie ja chodze na nfz ogolnie po ostatniej wizycie mialam mieszane uczucia sle ogolnie jestem xadowolona jak trafilam z infekcja przed staraniami w koncu udalo sie jej ja wyleczyc i co wazne tam w gabinecie kszdy ma usg i na kazdej wizycie msm robione usg dzidziusia jutro juz polowkowe :) dla mnie bylo wazne na nfz bo nie pracowalam i kazdy grosz sie liczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 21:52

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 2 lipca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poszukuję w Krakowie, piszcie dziewczyny, plisss!

    ejsza
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 3 lipca 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja po dzisiejszej wizycie moge powiedziec, że było sympatycznie miło i dokładnie :) jak ktos chce na NFZ to ją polecam. Wiadomo dokładnych i szczegółowych badan udg nie ma wiecej niz na nfz ale na kazdym jest ogolnie badanie na usg, nie jest jakas wybitnie rozmowna ale na wszystkie pytania odpowiada, wszystko pokazuje, niestety z racji wykonywania dokładnych pomiarów dziecka to moj mąż wiecej widzi niz ja. wiadomo, jak sie pojdzie prywatnie mozna sie na dziecko napatrzec do woli a na nfz juz mniej, ale nie narzekam. Na pewno znjada sie lepsi ale ja na razie nie trzymam sie jej, bo do tej pory trafialam na niezbyt fajnych lekarzy. Ogólnie polcema poradnie kovmed jesli chodzi o leczenie na nfz.

    GorzataMał lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 3 lipca 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też chciałabym abyście doradziły dobrego lekarza na NFZ. Obecnie chodzę do Pana ale nie jestem zadowolona - czasem mam wrażenie że robi sztukę i nie liczy się z uczuciami innych.

    zem3i09keg891u11.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 3 lipca 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 lat temu ciążę prowadziła mi Pani dr. Skrobacka przyjmowała na Komorowskiego na NFZ - super lekarka i bardzo dbała o pacjenta nawet miałam do niej prywatny tel. o każdej porze mogłam zadzwonić i o wszystko zapytać. Niestety nie wiem gdzie teraz przyjmuje i czy wogóle na NFZ. A może Wy wiecie?

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Katarzynę Lenart, która przyjmuje na Urzędniczej :)

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 9 lipca 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zachęcona dobrymi opiniami w internecie wybrałam dr Marzenę Kulę-Prykan - prywatnie w klinice Ovum na Urzędniczej. Byłam dopiero raz, pani dr zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, niezwykle miła, poświęciła mi dużo czasu, była zainteresowana tym, co mówię (przynajmniej tak to odebrałam). Zrobiła mi od razu cytologię i USG ginekologiczne. Zapłaciłam łącznie 180zł. USG piersi robiła mi w tej samej klinice dr Anna Błażewska-Gruszczyk, starsza pani, też bardzo miła, gaduła :) - zapłaciłam 90zł. To takie pierwsze obserwacje, ale zdecydowanie pozytywne wrażenie.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Temat dotyczy dobrego gina w Krakowie więc chętnie dodam (pomimo że to mężczyzna) :-) Pana doktora Jacka Franczaka. Przyjmuje prywatnie w kilku miejscach w Krakowie. Jest bardzo dokładny. Jest specyficzny, niektóre pacjentki się do niego zrażają bo nie jest rozmowny. Ale ja chodzę do niego juz4 lata, prowadził moją pierwszą ciążę, teraz pomaga miwzajść w drugą. Zawsze odpowie na zadane pytanie bardzo wyczerpująco, bada bardzo delikatnie. Jak dla mnie to idealny lekarz. Więcej można o nim poczytać w necie na "znany lekarz"

    Pozdrawiam:-)

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 3 października 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o specjalistę od ultrasonografii, to szczerze polecam dra Zarotyńskiego, przyjmuje na Zyblikiewicza 8. Robił mi USG genetyczne, jestem nim zachwycona - niezwykle miły, spokojny, zainteresowany pacjentką, wszystko tłumaczy dokładnie, aż się upewni, że wszystko jasne. Ma fejsa - warto zajrzeć, wystarczy wpisać nazwisko w wyszukiwarkę.

    ejsza lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 października 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może się któraś z Was leczyła u p. dr Teresy Krukowicz-Wójcik? Może któraś coś o niej powiedzieć? Jeżeli macie jakieś zdanie o niej to proszę piszcie 0recourse.gif

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 5 listopada 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Ewę Ryskalę. Przed nią chodziłam do róznych ginów, ale tylko ona mi pomogła. Prywatnie przyjmuje na os.Jagiellonskim a na NFZ w Gemelli na os.Zlotej Jesieni

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 5 listopada 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że piszecie o Ludwinie, ja niestety nie jestem zadowolona. Jestem po kilku miesiacach zmarnowanych u niego, kilku miesiacach zwodzenia. Na stronie pisza, ze sa najlepsi jesli chodzi o nieplodnosc, niestety zauwazylam brak konkretnych decyzji, brak jakichkolwiek dzialan i ciagle kontrole, ktore nie byly tanie.

    Wydaje mi sie, ze moga byc dobrzy w prowadzeniu ciazy, albo w skomplikowanych przypadkach ciazowych (rowniez ze wzgledu na dobry sprzet), ale nie w leczeniu nieplodnosci. Wiec tez zalezy w jakim celu sie tam idzie.

    Na dzien dzisiejszy wiem, ze w momencie braku ciazy przez kilka dobrych miesiecy nalezy sie udac od razu do kliniki nieplodnosci, ktora zajmuje sie wylacznie tym i jedynym celem lekarzy w takiej klinice jest ciaza, a nie tak jak u Ludwina wyciagniecie jak najwiekszej ilosci pieniedzy i powolne zmierzanie do celu.

  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam najbardziej jak dla mnie panią doktor Annę Springwald, przyjmuje na Urzędniczej. Jak byłam na usg piesi gdzieś indziej, to lekarz wykonujący badanie zapytał się, kto jest moim lekarzem prowadzącym i wymieniłam jej nazwisko, to powiedział, że jestem w najlepszych rękach jakie są w Krakowie. Polecam jeszcze panią doktor Korabel. Swego czasu przyjmowała na Olszańskiej, ale nie wiem jak teraz.

    relgi09k4o218c6j.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajoni wrote:
    Polecam najbardziej jak dla mnie panią doktor Annę Springwald, przyjmuje na Urzędniczej. Jak byłam na usg piesi gdzieś indziej, to lekarz wykonujący badanie zapytał się, kto jest moim lekarzem prowadzącym i wymieniłam jej nazwisko, to powiedział, że jestem w najlepszych rękach jakie są w Krakowie. Polecam jeszcze panią doktor Korabel. Swego czasu przyjmowała na Olszańskiej, ale nie wiem jak teraz.

    Masz na myśli dr Joanne Korabel? Ona zajmuje się też leczeniem niepłodności?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 15 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Masz na myśli dr Joanne Korabel? Ona zajmuje się też leczeniem niepłodności?

    tak, dokładnie ta sama.
    http://www.ludwinludwin.pl/subpage,page,naszZespol,sub,117
    tu są o niej informacje.
    dla mnie była fantastycznym lekarzem, ale to było jakieś 6 lat temu

    vanessa lubi tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Pania Paulinę Marcinek. Jak dla mnie nie ma lepszej Pani ginekolog!!! Wdodatku jest taka mila ze jak sie od niej wychodzi to jak od kolezanki. Jej ojciec Antoni Marcinek tez jest ginekologiem i tez slyszalam dobre opinie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ