Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog-endokrynolog w Warszawie
Odpowiedz

Dobry ginekolog-endokrynolog w Warszawie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • IWI Koleżanka
  Postów: 32 3

  Wysłany: 28 maja 2015, 11:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie znalazłam tematu, w którym byłaby odpowiedź na moje pytanie, dlatego zakładam nowy.
  Poszukuję ginekologa - endokrynologa w Warszawie, żeby móc skonsultować moje wyniki badań i obecną ścieżkę próby zajścia w ciążę.
  Staram się niedługo, bo dopiero 5 miesiąc, a tak naprawdę 4 cykl na CLO. Moja lekarka chce mi zmienić leczenie na gonadotropiny - nie wiem jeszcze co to ma być dokładnie, ale ma pójść w tysiącach zł. Chciałabym mieć pewność, że warto i jest to dobra ścieżka.

  Macie kogo polecić?

  12 cs - 1 IUI udana
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 28 maja 2015, 12:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Niestety dobrych gino -endow w Wawie mało. Ja chodzę oddzielnie ale sprawdz tu jakby nikt nie odpowiedział http://www.znanylekarz.pl/lokalizacja/warszawa-polska/ginekolog-endokrynolog

 • IWI Koleżanka
  Postów: 32 3

  Wysłany: 28 maja 2015, 13:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aszka - czy jest sens samemu pójść oddzielnie do endokrynologa czy lepiej jak zapytam mojej ginekolog czy nie trzeba tego skonsultować? Pewnie powie, że nie....
  Nie znam się i nie wiem czy endokrynolog odpowie na moje pytania związane z planowaniem ciąży.
  Tam już sprawdzałam - do tych sensownych kolejki na kilka miesięcy...

  12 cs - 1 IUI udana
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 28 maja 2015, 13:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Sam endo to Ci nie odpowie na pytania, lepiej Twoje wyniki skonsultowac albo z endo-ginem, albo z innym ginem. Gonadotropiny sa dobre, dlatego byc moze lekarz ma racje. Mozna zawsze wyprobowac inne opcje - tansze.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 31 maja 2015, 23:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dr milewczyk Paweł ul Sienna 83. Cena wizyty 250 zł

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja chodzę do gin M. Kurowskiej-Żaboklickiej od pół roku. Na to co może kieruje przez NFZ. Jestem zadowolona, ale na razie dzidziusia nie mamy. W kwietniu dostałam od niej skierowanie do poradni leczenia niepłodności na NFZ, po to aby za inseminację nie płacić. Bo u mnie to już inseminacja lub invitro... niepłodność idiopatyczna, wszystko niby ok, a ciąży brak. Wizytę w poradni mam na koniec sierpnia. Długo się czeka, ale przynajmniej nie zapłacę za całą procedurę. A w międzyczasie chodzę do pani doktor prywatnie i próbujemy co miesiąc czegoś nowego...

  Dziś właśnie zaczęłam kolejny cykl. :( To już 16.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego