X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog-endokrynolog Warszawa
Odpowiedz

Dobry ginekolog-endokrynolog Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane.
    Szukam dobrego ginekologa endokrynologa w Warszawie.
    Mam podwyższone TSH oraz prolaktyne i chcę się upewnić czy wstrzymanie ze staraniami oraz zwlekanie z leczeniem jest jedynym końiecznym rozwiązaniem...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 14 listopada 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Barbarę Grzechocinska. Bardzo konkretna i fachowa. Też miałam wysokie tsh i prolaktyne, ustawila mi leki i praktycznie od razu zaszlam w ciążę. A wcześniej staraliśmy się prawie rok bez powodzenia.

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) powiedz mi ile musiałaś wstrzymać się ze staraniami ? Pamiętasz może z jakiego tsh schodziłaś i prolaktyny ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tak, ze u mnie prolaktyna byla powiazana z tsh, jak zaczelam brac euthyrox to prolaktyna tez spadla. Miesiac z dobra dawka i po krzyku :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Polecam dr Barbarę Grzechocinska. Bardzo konkretna i fachowa. Też miałam wysokie tsh i prolaktyne, ustawila mi leki i praktycznie od razu zaszlam w ciążę. A wcześniej staraliśmy się prawie rok bez powodzenia.

    A gdzie do niej chodziłaś?

    M&M
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 19 listopada 2014, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziękuję :) powiedz mi ile musiałaś wstrzymać się ze staraniami ? Pamiętasz może z jakiego tsh schodziłaś i prolaktyny ?
    Wcale nie musiałam :-) miałam tsh chyba 7 a prolaktyne ponad 20. Dostalam euthyrox i w miesiąc wszystko się wyrownalo. I zaraz potem zaszlam w ciążę.

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 19 listopada 2014, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    A gdzie do niej chodziłaś?
    Chodzilam do multimedu na waryńskiego i do primy na Nowogrodzkiej.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ