X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dobry ginekolog z Lublina dla starającej się kogo polecacie?
Odpowiedz

Dobry ginekolog z Lublina dla starającej się kogo polecacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 8 listopada 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję ginekologa z Lublina który z sensem podejdzie do kwestii naturalnego starania się o ciążę przy problemach typu endometrioza, ktoś coś?

    relgdf9hrp5i882w.png
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja Ćwiklińska - ja chodziłam do niej prywatnie, chyba w jakiejś prywatnej przychodni też przyjmuje (niestety u mnie niepłodność idiopatyczna,wiec jak kilka miesięcy nie wychodziło poszłam do specjalistycznej kliniki)
    Artur Mroczkowski - centrum leczenia niepłodności ovum, teraz u niego inseminację robię,na razie jestem zadowolona z jego działań,konkretny i rzeczowy.

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Dr Joanna Tkaczuk-Włach (ab ovo, żagiel med, femmed)
    Prof. Lechosław Putowski (ab ovo)
    Dr Krzysztof Wiktor (luxmed, femmed)
    Do dr Wiktora chodzi moja znajoma i też zadowolona.

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :)Czy korzystacie z prywatnego ubezpieczenia? Monia_85 Ty coś wspominałaś o wykupieniu prywatnego ubezpieczenia w Interrisk ale z tego co się orientuję to tam wchodzą luxmedy i przychodnia na zana (nie pamiętam nazwy). Czy przy wykupieniu tego ubezpieczenia mogę sama chodzić na badania czy muszę je mieć zlecone przez lekarza np. z luxmedu. Pytam bo na razie leczy mnie Kaczmarczyk z Provivo na Jutrzenki i na razie nie chciałabym zmieniać, dopiero za 2-3 miesiące ewentualnie pójść na kontrkonsultację.

    Mroczkowski od razu chciał mi robić in vitro które obecnie wykluczam więc uciekłam od niego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2015, 11:41

    relgdf9hrp5i882w.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem podejścia luxmedu w tej kwestii ;/ moja znajoma miała w interrisk wykupiony podobny pakiet za 55 zł i skierowania na badania tylko od lekarza prowadzącego z luxmedu wchodziły w grę i nie wszyscy lekarze byli objęci tym ubezpieczeniem (powinien wiedzieć luxmed kto jest) :/

    relgdf9hrp5i882w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ