Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Kaczyński invimed/dr Banach Gameta
Odpowiedz

Dr Kaczyński invimed/dr Banach Gameta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • moonlight Koleżanka
    Postów: 123 14

    Wysłany: 28 maja 2024, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genia wrote:
    Czekamy, na kariotyp, bo o dziwi żaden lekarz do tej pory nie zalecił nam tego podstawowego badania…

    Kurcze to faktycznie, zazwyczaj zlecają przed in vitro to badanie, szczególnie jesli wyszlo, że jest słabe nasienie. Może też kwestia zmiany metody zapłodnienia pomoże. A stosujecie jakies suple na nasienie i diete? Cos sie poprawilo?

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 28 maja 2024, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Czekańska Rawska? Ktoś kojarzy, coś słyszał?

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • StaraczkaMaj2022 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 28 maja 2024, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jeśli przygotowujecie się do in vitro to znalazłam fajny profil, zerknijcie a może też Wam się przyda

    https://www.instagram.com/p/C7deaugiZo_/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 123 14

    Wysłany: 29 maja 2024, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    A Czekańska Rawska? Ktoś kojarzy, coś słyszał?
    Na facebooku ostatnio widziałam jak dziewczyny o niej pisały i podobno bardzo zaangażowana lekarka, ale osobiście styczności nie miałam.

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • Olga_90 Przyjaciółka
    Postów: 74 53

    Wysłany: 23 kwietnia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Hej, dziewczyny proszę wypowiedzcie się o tych dwóch lekarzach. Stoje przed dylematem, za nami nieudana procedura, transfery z beta albo 0 albo ciąże biochemiczne. Zarodki nie były badane. Zastanawiamy się gdzie szukać pomocy dalej, do tej pory leczyliśmy się w Czechach, u nas mimo dużej ilości zarodków nie pomogli .. histeroskopia, stan zapalny ok, do transferów encorton, acard, heparyna, kontrolowany estradiol i progesteron .. co jeszcze mogę zrobić, a może polecacie kogoś kto innego niż wymienieni lekarze? Warszawa, Łódź, Białystok ewentualnie


    Gratuluję, że się udało! 🧡
    Сzy mogę сię zapytać? Widzę, że w InviMed się udało. Czy możesz polecić doktora Kaczyńskiego?
    Mam za sobą 4 nieudane transfery i zastanawiam się, czy nie zmienić kliniki, obecnie jestem w Invikcie.

    Ona:36
    On:42, słabe nasienia
    Zarodki po PGTa
    ❌ 09.2018 - FET2 - biochem 13
    ❌ 07.2024FET1 beta 0
    ❌02. 2025-FET1 beta 0,dr.J.- Encorton, hydroxychlor., acard, neoparin, Accofil.Cycl sztuczny.
    ❌ 04.2025–FET1 dr.S Flebogamma,Prograf, acard, Accofil,Ovitrelle. Cykl natur
    ❌😔❄️❄️ 3.10 dr S.po IPLE(Flebogamma, Accofil, Prolutex, Besins, Estrofem,Ovitrelle, , Neoparin)Scratching w popsz cyklu
    🔻AMH-0.82
    🔻Allo 0
    🔻Test Reya: opóźnione okienko implantacji, „młody” endometr, wysoka aktywność imunologiczna
    🔻IPLE - Odwrócony stosunek NK 56 i 16.
    Następny round, 5 zarodków, difełlina 09.06
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 23 kwietnia 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_90 wrote:
    Gratuluję, że się udało! 🧡
    Сzy mogę сię zapytać? Widzę, że w InviMed się udało. Czy możesz polecić doktora Kaczyńskiego?
    Mam za sobą 4 nieudane transfery i zastanawiam się, czy nie zmienić kliniki, obecnie jestem w Invikcie.


    Hej, ostatecznie zdecydowałam się na dr Czekańską Rawską, byłam i jestem bardzo zadowolona, teraz prowadzę u dr ciążę ;) szuka rozwiązań i za każdym razem proponuje coś nowego żeby nie powielać schematów które nie przyniosły rezultatu, osobiście po taśmowym podejściu w Czechach bardzo polecam;)

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ