X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dr Kaczyński invimed/dr Banach Gameta
Odpowiedz

Dr Kaczyński invimed/dr Banach Gameta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • przyszłamama96 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 6 kwietnia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny proszę wypowiedzcie się o tych dwóch lekarzach. Stoje przed dylematem, za nami nieudana procedura, transfery z beta albo 0 albo ciąże biochemiczne. Zarodki nie były badane. Zastanawiamy się gdzie szukać pomocy dalej, do tej pory leczyliśmy się w Czechach, u nas mimo dużej ilości zarodków nie pomogli .. histeroskopia, stan zapalny ok, do transferów encorton, acard, heparyna, kontrolowany estradiol i progesteron .. co jeszcze mogę zrobić, a może polecacie kogoś kto innego niż wymienieni lekarze? Warszawa, Łódź, Białystok ewentualnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia, 20:35

  • elaela10 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 7 kwietnia, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Osobiscie nie mam doswiadczenia z żadnym z nich, ale ostatnio widziałam kilka wpisów na grupie na facebooku, gdzie dziewczyny chwaliły dr Kaczyńskiego

  • Ola4354 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 kwietnia, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakiś czas temu oglądałam webinar z doktorem Kaczyńskim. Wydawał się bardzo konkretny

  • Esti84 Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 16 kwietnia, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się u dr.K. Mi nie pomógł , nie mogę go polecić. Do ostatniej 3 stymulacji nie miał na mnie już pomysłu.

    Ona 39l AMH 0,74 ->2022r.

    Start 2022 Invimed Wwa
    I procedura październik 22 - pobrane 4 komórki- 0 zarodków
    II procedura listopad 22 - pobrano 2 komórki - 0 zarodków
    III procedura grudzień 22- pobrano 3 komórki - 0 zarodków
    2023 klinika Eurofertil Czechy
    IV procedura luty 23- pobrano 4 komórki - 1 zarodek ( zdrowy genetycznie )
    V procedura marzec 23 - pobrano 2 komórki - 1 zarodek ( mozaika nie do transferu )
    28.04.23 - 1 transfer zdrowej blastocysty - nieudany :(
    VI procedura 3 lipiec 23 -pobrano 2 komórki - 2 zarodki ( 2 chore :( )
    VII procedura 19 lipiec 23- pobrano 4 komórki - 2 zarodki ( 1 zdrowy , drugi chory )
    VIII procedura 16 sierpień 23 - pobrano 3 komórki - 0 zarodków :(
    Histeroskopia diag. i badanie CD 138 CD 56 -> 4 października
    13 grudzień 23- transfer zdrowego zarodka (encorton+prograf) nieudany :(
  • KarRad Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dr Kaczyński to dobry wybór w tej sytuacji. On ma mega doświadczenie w trudnych przypadkach i cały czas coś kombinuje żeby pomóc. Nawet ostatnio widziałam jak jedna dziewczyna na Facebooku pisała, że u niej pomogło jak wprowadził jej hormon wzrostu czy coś takiego do leczenia, gdzie ja się wcześniej nie spotkałam z tym, żeby ktoś to stosował. Mnie to mega zaskoczyło, ale bardzo fajnie, że stosuje jakieś nowe metody, jeśli pomagają. No i tez pytanie co było u Was wskazaniem do in vitro? Robiliście test receptywnosci endometrium?

    Starania prawie 2 lata

    1 próba in vitro - 02.2020, 0 zapłodnionych komórek 😭

    Ona 41 lat
    - AMH 0,98 ng/ml

    on 39 lat
    - asthenozoospermia
    - Translokacja chromosomu 14 i 21
  • xena90 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 18 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myśleliście o tym, żeby jednak zrobić badania tych zarodków? Czasem tutaj może być problem i jeśli zarodki były wadliwe, to możliwe że dały ciążę biochemiczną. Invimed robi badania zarodków embrace i PGT, ale o tym, jakie lepiej wykonać decyduje zazwyczaj genetyk. Kariotypy gadaliście? Co do lekarza to ja też słyszałam, że dr Kaczyński jest polecany przy trudnych przypadkach i potrafi pomóc wtedy, kiedy były już jakieś nieudane próby. No i od czerwca ma być już ta rządowa refundacja in vitro, więc będzie z tym wszystkim mam nadzieje łatwiej.
    Może w tym czasie coś z dietą podziałajcie, jakaś akupunktura? Pomaga na ukrwienie macicy, więc może akurat coś się poprawi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ