X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dr Paśnik

Oceń ten wątek:
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam telewizytę i jest spoko.
    Rozmawialiśmy ponad 20 minut, docent tłumaczył mi wyniki, które dostał przed wizytą, odpowiadał na pytania i dał swoje zalecenia.
    W Łodzi pierwsza wizyta jest zawsze face to face, kolejne już mogą być telefoniczne. Nie wiem jak sprawa wygląda w Salve.
    Przed teleporadą robisz przelew, wysyłasz potwierdzenie do recepcji i dzwonisz o konkretnej godzinie na numer, który Ci podadzą. Jeśli telefon jest zajęty lub docent np. ma jeszcze spotkanie, to oddzwaniają.

    dot123 lubi tę wiadomość

  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 2 lipca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,
    Może któraś napisać jakie najlepiej zrobić badania przed wizytą u doktora . ? Wiecie jaka cena wizyty w Warszawie ?

    ewelcia45
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 3 lipca 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelcia45 wrote:
    Dziewczyny ,
    Może któraś napisać jakie najlepiej zrobić badania przed wizytą u doktora . ? Wiecie jaka cena wizyty w Warszawie ?

    Ewelcia a jakie badania masz już zrobione?

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 3 lipca 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Ewelcia a jakie badania masz już zrobione?
    Żadnych nie mam. Jestem po pierwszej nieudanej procedurze , dwa transfery . Nie miałam dotąd żadnych badań zrobionych.

    ewelcia45
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet podstawowych? Musiałaś coś robić przed transferem.
    Ja brałam całą pokaźną teczkę z dwóch lat wstecz i napisze Ci, które docent oglądał i o które pytał: hormony, badania tarczycy, poziom homocysteiny, kwasu foliowego, cukier i insulina (doc. pytał też o krzywe), przeciwciała antykariolipinowe, przeciwjądrowe, panel ANA, białko C i S, pytał też o histeroskopię ale nie miałam, posiewy moje i męża, bad. nasienia, fragmentacja DNA, kariotypy, bad mutacji MTHFR i PAI, V Leiden.
    Doc. wszystko spisał i zlecił tylko trzy dodatkowe badania: allo MLR, test IMK i cross-match.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 3 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Nawet podstawowych? Musiałaś coś robić przed transferem.
    Ja brałam całą pokaźną teczkę z dwóch lat wstecz i napisze Ci, które docent oglądał i o które pytał: hormony, badania tarczycy, poziom homocysteiny, kwasu foliowego, cukier i insulina (doc. pytał też o krzywe), przeciwciała antykariolipinowe, przeciwjądrowe, panel ANA, białko C i S, pytał też o histeroskopię ale nie miałam, posiewy moje i męża, bad. nasienia, fragmentacja DNA, kariotypy, bad mutacji MTHFR i PAI, V Leiden.
    Doc. wszystko spisał i zlecił tylko trzy dodatkowe badania: allo MLR, test IMK i cross-match.

    dzięki za ten wpis :)

    Ja jestem umówiona na konsultacje w sierpniu, na razie lista rezerwowa.

    Wezmę te badania, które posiadam.
    Jak widzę nie mam homocysteiny, kwasu foliowego, itp. ale to mogę zrobić :)

    trodde lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Nawet podstawowych? Musiałaś coś robić przed transferem.
    Ja brałam całą pokaźną teczkę z dwóch lat wstecz i napisze Ci, które docent oglądał i o które pytał: hormony, badania tarczycy, poziom homocysteiny, kwasu foliowego, cukier i insulina (doc. pytał też o krzywe), przeciwciała antykariolipinowe, przeciwjądrowe, panel ANA, białko C i S, pytał też o histeroskopię ale nie miałam, posiewy moje i męża, bad. nasienia, fragmentacja DNA, kariotypy, bad mutacji MTHFR i PAI, V Leiden.
    Doc. wszystko spisał i zlecił tylko trzy dodatkowe badania: allo MLR, test IMK i cross-match.


    Kochana ja przed transferem robię tylko progesteron , lh i E2 . Nic więcej Amh z przed 4 lat . A i robialm inhibine b . Oraz te wszystkie wirusowe co państwo wymaga . TSH mam robione co 3 miesiace bo mam nadczynność tarczycy. Nic więcej nie mam żadnych przed procedura

    ewelcia45
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 5 lipca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Nawet podstawowych? Musiałaś coś robić przed transferem.
    Ja brałam całą pokaźną teczkę z dwóch lat wstecz i napisze Ci, które docent oglądał i o które pytał: hormony, badania tarczycy, poziom homocysteiny, kwasu foliowego, cukier i insulina (doc. pytał też o krzywe), przeciwciała antykariolipinowe, przeciwjądrowe, panel ANA, białko C i S, pytał też o histeroskopię ale nie miałam, posiewy moje i męża, bad. nasienia, fragmentacja DNA, kariotypy, bad mutacji MTHFR i PAI, V Leiden.
    Doc. wszystko spisał i zlecił tylko trzy dodatkowe badania: allo MLR, test IMK i cross-match.
    Z tych badań co podałaś mam jedynie hormony luteinę estrriadol progesteron, tarczycy i krzywa insuliny z tamtego roku, i posiew inhibina b i amh z 2016 roku Mąż ma fragmentację dna , mutacje mthfr , kariotyp, badanie nasienia ,

    ewelcia45
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 5 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , któraś robiła te Badania w Warszawie ? Gdzie najtaniej?

    ewelcia45
  • endowalka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 6 lipca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Może z doświadczenia będziecie lepiej wiedziały... jeżeli jestem zapisana na listę rezerwową na sierpień grzecznie czekać na telefon z laboratorium w celu ustalenia dokładnej daty czy lepiej zadzwonić samemu i się upomnieć? ;) Pani recepcjonistka mówiła, że na sierpień będą zapisywać na początku lipca. Wiem, że jest dopiero szósty, ale trochę się już niepokoje ciszą z ich strony, nie chciałabym czekać jeszcze dłużej niż do sierpnia na konsultacje z Paśnikiem...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 6 lipca 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endowalka wrote:
    Cześć dziewczyny. Może z doświadczenia będziecie lepiej wiedziały... jeżeli jestem zapisana na listę rezerwową na sierpień grzecznie czekać na telefon z laboratorium w celu ustalenia dokładnej daty czy lepiej zadzwonić samemu i się upomnieć? ;) Pani recepcjonistka mówiła, że na sierpień będą zapisywać na początku lipca. Wiem, że jest dopiero szósty, ale trochę się już niepokoje ciszą z ich strony, nie chciałabym czekać jeszcze dłużej niż do sierpnia na konsultacje z Paśnikiem...
    Ponoć dzwonią i pilnują 🙂

    endowalka lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • endowalka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 6 lipca 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Ponoć dzwonią i pilnują 🙂
    Super. Dziękuję za odpowiedź :) Postaram się w takim razie wytrzymać cierpliwie jeszcze parę dni 🙈

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 6 lipca 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Tak,lecze sie.Dr to tez moja ostatnia nadzieja.U mnie 10 transferow, i nic.Moj glowny problem to wiek,brak kirow implantacyjnych i niezbyt dobre cytokiny.
    Hej Carola co u Ciebie? U mnie podobnie jak u Ciebie brak kirów implantacyjnych, wysokie nk, rozchwiane cytokiny, o wieku już nie wspomnę ;) Jakie masz zalecenia? Ja jestem po kolejnej procedurze i na początku sierpnia transfer. Mam przepisany encorton, accofil podskórnie, wlew z acoffilu przed transferem i heparyne.
    Staram się myśleć pozytywnie...

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 6 lipca 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endowalka wrote:
    Cześć dziewczyny. Może z doświadczenia będziecie lepiej wiedziały... jeżeli jestem zapisana na listę rezerwową na sierpień grzecznie czekać na telefon z laboratorium w celu ustalenia dokładnej daty czy lepiej zadzwonić samemu i się upomnieć? ;) Pani recepcjonistka mówiła, że na sierpień będą zapisywać na początku lipca. Wiem, że jest dopiero szósty, ale trochę się już niepokoje ciszą z ich strony, nie chciałabym czekać jeszcze dłużej niż do sierpnia na konsultacje z Paśnikiem...
    Ja dzwoniłam codziennie po kilka razy z pytaniem, czy zwolniło się jakieś miejsce, mówiłam, że bardzo mi zależy itd. Ktoś zrezygnował i mnie wcisnęły :) Próbuj dzwonić może Tobie tez się uda :) Trzymam kciuki !

    jaina_proudmoore, endowalka lubią tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • dot123 Przyjaciółka
    Postów: 255 39

    Wysłany: 6 lipca 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endowalka wrote:
    Super. Dziękuję za odpowiedź :) Postaram się w takim razie wytrzymać cierpliwie jeszcze parę dni 🙈
    Daj znać jak zadzwonią. Ja w zeszłym tygodniu dzwoniłam by się umówić i też czekam na kontakt.

    endowalka lubi tę wiadomość

  • endowalka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dot123 wrote:
    Daj znać jak zadzwonią. Ja w zeszłym tygodniu dzwoniłam by się umówić i też czekam na kontakt.
    Niestety nie należę do zbyt cierpliwych osób i zadzwoniłam dzisiaj do laboratorium sama ;) Pani mnie jednak zapewniała, że dzwonią po kolei do osób z listy, jeżeli ktoś czeka na wyniki badań robionych w ich laboratorium dzwonią dopiero jak mają komplet.

    dot123 lubi tę wiadomość

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dot123 wrote:
    Daj znać jak zadzwonią. Ja w zeszłym tygodniu dzwoniłam by się umówić i też czekam na kontakt.
    Też jestem na liście rezerwowej... 🙈 Ale czekam cierpliwie... Bo i tak wyniki będę mieć pod koniec lipca 😔

    dot123 lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • dot123 Przyjaciółka
    Postów: 255 39

    Wysłany: 7 lipca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś do mnie dzwonili, więc cierpliwie trzeba czekać. :)

  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1047

    Wysłany: 7 lipca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też dziś dzwonili 🙂

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 8 lipca 2020, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie nie dzwonili 🤔

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ