X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną DUPHASTON 16-25 dc
Odpowiedz

DUPHASTON 16-25 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziejka-30 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 20 maja 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jestem ,,świeża" na Ovufriend.Wiem,że gdzies temat krąży po forum ale nie mogę go znaleźć na liście. Dostałam Duphaston na 3 m-ce, mam brać między 16-25 dc . Cykle mam 28-30 dni, czyli w miarę regularne. czy jeżeli go odstawię czy może zaszkodzić ewentualnej ciąży. 26 dc test ciążowy negatywny. czy ktoś miał ,że dopiero po kilku dniach test był pozytywny i wszytsko było wporządku? Staram się już od prawie 2 lata o drugie dziecko i nic.. po drodze było poronienie samoistne 6 m-cy temu. jak narazie bez rezultatu. Dostałam- w sumie można poweidziec wyprosiłam od gina Duphaston cały czas zwracam juz kilku lekrzom ,że pomio regularnych miesiączek plamie w drugiej fazie cyklu. Każdy mówi to samo -ale ma Pani regularne cykle..O zgrozo w zeszłym cyklu od 18 dnia... teraz jest wporządku, przy Duphaston.

    2011 stan przdrzucawkowy i HELLP
    36 tydzień 1,5kg szczęścia

    2019 paźdzernik pozytywny test
    2019 listopad poronienie zatrzymane

    od lutego 2020 ponowne starania
    podejrzenie niedomogi lutealnej
    trochę zawyżona prolaktyna
    wyniki z lutego
    FSH 7,2
    LH 7,2
    TSH 1,8
    progesteron w 22 dniu cyklu 18ng/ml

    Pregna start, wiesiołek + sroka do owulacji, magnez+b6, żelazo


    c1fd13506d4c43522a9b9e48ba0b0c81.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ