Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston a miesiączka
Odpowiedz

Duphaston a miesiączka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Figulina Autorytet
  Postów: 1159 550

  Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, mam pytanie do dziewczyn, które brały duphaston i nie przerwały jego przyjmowania do wystąpienia miesiączki. Na temat jego brania znam dwie teorie. Niektóre osoby mówią, że okres nie pojawi się do momentu, aż nie odstawi się dupka, ale są też takie osoby, które miały zalecone branie leku cały czas aż do momentu pojawienia się miesiączki, a gdyby ona się nie pojawiła miały zrobić test. Jeśli byłby pozytywny miały brać dalej, a jak negatywny, to odstawić. Z tego jednak wynika, że okres normalnie powinien wystąpić nawet gdy bierze się cały czas duphaston. Ja jestem po pierwszej inseminacji w tym miesiącu. Testu jeszcze nie wykonałam, bo dzień przed planowaną miesiączką zaczęły się delikatne plamienia koloru kawy z mlekiem (nazwałabym to nawet brudzeniami, bo ilości były śladowe), miałam nie robić testu, bo uznałam, że za chwilę dostanę okres i sprawa będzie jasna, ale po dwóch dniach plamienie zaczęło ustępować. Najbardziej obawiam się o to, że to plamienie było początkiem nowego cyklu, a wystąpiło własnie dlatego, że biorę dupka (wtedy będzie to cykl stracony, bo nie zdążę już ze stymulacją). Czy ktoś tak miał, że podczas brania duphastonu zamiast okresu pojawiły się jedynie delikatne plamienia albo czy był ktoś kto tak miał, a test wyszedł pozytywny? Każdy przypadek mile widziany (biorę duphaston pierwszy raz w życiu, więc nie wiem, jak organizm może się po nim zachowywać).

  Insulinooporność
  Niedoczynność tarczycy, hashimoto

  03.02.2018 - trzecia inseminacja :)
  iv09bd3mz2x39jc3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego