X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston - Prolaktyna?
Odpowiedz

Duphaston - Prolaktyna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    czy któraś z Was zażywa Duphaston i ma wysoką prolaktynę? dzisiaj spotkałam się z taką teorią, że Duphaston podwyższa poziom prolaktyny i istnieją pewne interakcje. Niektórym kobietom z kolei zalecają Duphaston na wysoką prolaktynę właśnie... macie z tym może jakieś doświadczenie?
    z góry dzięki za odp. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Hej dziewczyny,
    czy któraś z Was zażywa Duphaston i ma wysoką prolaktynę? dzisiaj spotkałam się z taką teorią, że Duphaston podwyższa poziom prolaktyny i istnieją pewne interakcje. Niektórym kobietom z kolei zalecają Duphaston na wysoką prolaktynę właśnie... macie z tym może jakieś doświadczenie?
    z góry dzięki za odp. ;)
    ja dupka biore kilka m-cy na przemian z luteina, dupka chyba z 8 miesiecy i nie podwyzszał mi prl.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 lutego 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam prl wysoką, teraz biorę i dupka i dostinex i mam prl idealną.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 19 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston nie obniza prolaktyny.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ