X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Duphaston-skutki uboczne
Odpowiedz

Duphaston-skutki uboczne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy skutki uboczne dupka czułyście od razu, tj. w 1 cyklu brania?

    to mój 3 cykl z dupkiem- biorę od 16 do 25 dc

    w poprzednich 2 cyklach nie bolały mnie piersi, a w tym bolą- oczywiście mam nadzieję, ze to fasolka, a nie dupek, ale czy to możliwe żebym dopiero w 3 cyklu miała takie objawy po dupku ?

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 6 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny, ja pu dupku mam tai ból piersi że nie mogę spać na brzuchu plus oczywiście wylewają się z każdego stanika, dodatkowo od 1 dnia brania obnizony nastrój

    bv5tg9v.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ