Forum Starając się z pomocą medyczną Dużo suplementów.
Odpowiedz

Dużo suplementów.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka

Wysłany: 14 lutego 2017, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore: cyclodynon, ovarin, wiesiołek, acard, d3, żelazo, magnez, lek na tarczyce, metformax. Brałam tez kwas foliowy, b6 i b12.
    Zazwyczaj biorę wszystko naraz rano po śniadaniu i zastanawiam się czy to jest dobry pomysł. W pracy branie suplementów odpada. A wy kiedy i w jakich ilościach bierzecie suplementy?

Aniołek 07.2017
  • Mamma-mia Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2017, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metformax to nie suplement :)
    Ja mam w tym cyklu póki co 15 różnych lekow/witamin/suplementów, a dojdzie mi jeszcze zastrzyk.

Ja bym na Twoim miejscu nie łączyła metformaxu z innymi tabletkami.
    Euthyroxu z kolei nie wolno łączyć z niczym innym, chyba,ze z lękiem,który równie należy wylacznie brać 30 min przed śniadaniem. śniadaniem żadnymi witaminami go nie laczymy

PCOS, Endometrioza, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Hipoglikemia reaktywna, Hiperlinsulinizm, Hipoprolaktynemia (!), w przeszlości hiperprolaktynemia z gruczolakiem przysadki, mutacje: Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny nieprawidłowy i PAI-1 4G układ heterozygotyczny nieprawidłowy, zrosty pooperacyjne. Poronienia + 1x cb.
    14.10: bhcg 14,9 <3 prog: 26,8 ng/ml
    16.10: bhcg 75,7
    18.10: bhcg 291 prog: 36,3 ng/ml
    22.10: bhcg 1854 😍
    26.10: 4+5 wg om (+2dni wg terminu owu) usg - 9 mm pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 😍
    29.10 bhcg 16492
    3.11: 5mm zarodek ❤️ wg om 5+6
    9.11: 13 mm zarodek ❤️ wg om 6+5, wg USG 7+3
  • Mamma-mia Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2017, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego odpada branie tabletek w pracy? Ja biorę. Przerwe ustawowa ma kazdy,więc na tej przerwie możesz wziąć tabletki.

PCOS, Endometrioza, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Hipoglikemia reaktywna, Hiperlinsulinizm, Hipoprolaktynemia (!), w przeszlości hiperprolaktynemia z gruczolakiem przysadki, mutacje: Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny nieprawidłowy i PAI-1 4G układ heterozygotyczny nieprawidłowy, zrosty pooperacyjne. Poronienia + 1x cb.
    14.10: bhcg 14,9 <3 prog: 26,8 ng/ml
    16.10: bhcg 75,7
    18.10: bhcg 291 prog: 36,3 ng/ml
    22.10: bhcg 1854 😍
    26.10: 4+5 wg om (+2dni wg terminu owu) usg - 9 mm pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 😍
    29.10 bhcg 16492
    3.11: 5mm zarodek ❤️ wg om 5+6
    9.11: 13 mm zarodek ❤️ wg om 6+5, wg USG 7+3
  • barbarah Przyjaciółka

Wysłany: 14 lutego 2017, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od wykonywanej pracy. Euthyrox biorę 45 min przed śniadaniem. Reszta po śniadaniu. Tabletki które mam podwójne ok 18 druga partię.Dobrze wiedzieć że nie można łączyć metformax z innymi tabletkami. Czasem wychodzi mi 6-7 tabletek na raz. Dziś rzucił mi się w oczy artykół żeby nie brać kilka różnych tabletek na raz nawet witamin bo osłabia to ich działanie.

Aniołek 07.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ