X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dużo suplementów.
Odpowiedz

Dużo suplementów.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore: cyclodynon, ovarin, wiesiołek, acard, d3, żelazo, magnez, lek na tarczyce, metformax. Brałam tez kwas foliowy, b6 i b12.
    Zazwyczaj biorę wszystko naraz rano po śniadaniu i zastanawiam się czy to jest dobry pomysł. W pracy branie suplementów odpada. A wy kiedy i w jakich ilościach bierzecie suplementy?

    Aniołek 07.2017
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2015 1205

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metformax to nie suplement :)
    Ja mam w tym cyklu póki co 15 różnych lekow/witamin/suplementów, a dojdzie mi jeszcze zastrzyk.

    Ja bym na Twoim miejscu nie łączyła metformaxu z innymi tabletkami.
    Euthyroxu z kolei nie wolno łączyć z niczym innym, chyba,ze z lękiem,który równie należy wylacznie brać 30 min przed śniadaniem. śniadaniem żadnymi witaminami go nie laczymy

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2015 1205

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego odpada branie tabletek w pracy? Ja biorę. Przerwe ustawowa ma kazdy,więc na tej przerwie możesz wziąć tabletki.

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od wykonywanej pracy. Euthyrox biorę 45 min przed śniadaniem. Reszta po śniadaniu. Tabletki które mam podwójne ok 18 druga partię.Dobrze wiedzieć że nie można łączyć metformax z innymi tabletkami. Czasem wychodzi mi 6-7 tabletek na raz. Dziś rzucił mi się w oczy artykół żeby nie brać kilka różnych tabletek na raz nawet witamin bo osłabia to ich działanie.

    Aniołek 07.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ