Forum Starając się z pomocą medyczną Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz
Odpowiedz

Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 listopada 2014, 09:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkie dziewczyny a szczególnie te z podkarpacia, szukam dobrego lekarza dla którego ważny jest człowiek a nie kasa. Może znacie takich. Jakie są wasze historie, przeżycia, opinie czekam na odpowiedzi :) Zabiegi to najlepiej w jakiej klinice?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 10:39

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 listopada 2014, 14:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej Asiek :) ja również jestem w trakcie poszukiwań dobrego lekarza, jestem z okolic krosna. Miałam już do czynienia z kilkoma ale niestety żaden nie jest godny polecenia.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 6 listopada 2014, 15:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To tak samo jak ja...

 • saminka Nowa
  Postów: 5 3

  Wysłany: 7 listopada 2014, 11:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej ja polecam Artura Dorskiego z Rzeszowa. Dzieki niemu zaszłam po 3 latach w ciążę. Dojeżdżam do niego 90 km i nie żałuję. To jest cudowny człowiek.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 11:23

 • kicinia Ekspertka
  Postów: 137 122

  Wysłany: 26 listopada 2014, 01:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jestem z Jasła , obchód po lekarzach robiłam od 3 lat , tu zaliczyłam wielu, są dobrzy , ale chyba nie w sprawach niepłodności . Z tym to już raczej gdzieś dalej , Kraków dr Wojtyś , bardzo miły , zna się na swoim fachu i najważniejsze nie naciąga na kasę . Po laparo i lekach gdy już nie wiedział jak nam pomóc powiedział wprost , że trzeba się zgłosić do kliniki niepłodności. Wiem , że jeśli kiedyś uda mi się zajść w upragnioną ciąże to z pewnością wrócę do niego , choć to nie rzut beretem .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego