X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz
Odpowiedz

Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny a szczególnie te z podkarpacia, szukam dobrego lekarza dla którego ważny jest człowiek a nie kasa. Może znacie takich. Jakie są wasze historie, przeżycia, opinie czekam na odpowiedzi :) Zabiegi to najlepiej w jakiej klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Asiek :) ja również jestem w trakcie poszukiwań dobrego lekarza, jestem z okolic krosna. Miałam już do czynienia z kilkoma ale niestety żaden nie jest godny polecenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja...

  • saminka Debiutantka
    Postów: 6 11

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja polecam Artura Dorskiego z Rzeszowa. Dzieki niemu zaszłam po 3 latach w ciążę. Dojeżdżam do niego 90 km i nie żałuję. To jest cudowny człowiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 11:23

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 133

    Wysłany: 26 listopada 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Jasła , obchód po lekarzach robiłam od 3 lat , tu zaliczyłam wielu, są dobrzy , ale chyba nie w sprawach niepłodności . Z tym to już raczej gdzieś dalej , Kraków dr Wojtyś , bardzo miły , zna się na swoim fachu i najważniejsze nie naciąga na kasę . Po laparo i lekach gdy już nie wiedział jak nam pomóc powiedział wprost , że trzeba się zgłosić do kliniki niepłodności. Wiem , że jeśli kiedyś uda mi się zajść w upragnioną ciąże to z pewnością wrócę do niego , choć to nie rzut beretem .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ