X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz
Odpowiedz

Dziewczyny z podkarpacia - dobry lekarz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny a szczególnie te z podkarpacia, szukam dobrego lekarza dla którego ważny jest człowiek a nie kasa. Może znacie takich. Jakie są wasze historie, przeżycia, opinie czekam na odpowiedzi :) Zabiegi to najlepiej w jakiej klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Asiek :) ja również jestem w trakcie poszukiwań dobrego lekarza, jestem z okolic krosna. Miałam już do czynienia z kilkoma ale niestety żaden nie jest godny polecenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja...

  • saminka Debiutantka
    Postów: 6 11

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja polecam Artura Dorskiego z Rzeszowa. Dzieki niemu zaszłam po 3 latach w ciążę. Dojeżdżam do niego 90 km i nie żałuję. To jest cudowny człowiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 11:23

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 26 listopada 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Jasła , obchód po lekarzach robiłam od 3 lat , tu zaliczyłam wielu, są dobrzy , ale chyba nie w sprawach niepłodności . Z tym to już raczej gdzieś dalej , Kraków dr Wojtyś , bardzo miły , zna się na swoim fachu i najważniejsze nie naciąga na kasę . Po laparo i lekach gdy już nie wiedział jak nam pomóc powiedział wprost , że trzeba się zgłosić do kliniki niepłodności. Wiem , że jeśli kiedyś uda mi się zajść w upragnioną ciąże to z pewnością wrócę do niego , choć to nie rzut beretem .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ