Forum Starając się z pomocą medyczną Encorton na lekko podwyższony stosunek cd4 do cd8
Odpowiedz

Encorton na lekko podwyższony stosunek cd4 do cd8

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy komuś lekarz też przypisal encort 5 mg na wyższy stosunek cd4 do cd8. Ja mam tylko 1,65. Niektórzy twierdzą że pow 2 się zbija a mój lekarz że powinno być 1,2
    . Do tego dostalam colastium immuna. Znacie ten lek? On jest bez recepty ? Czytałam że cd 4 do cd8 dot progesyeronu. Dostałam też 100 luteina po 2 dwa razy dziennie od owulacji. Reszta jak w moim opisie. Cżyczę bierzecie do tego potas ? Moje nk są dobre ana 1 i 2 też. Lekarz nie kazała robić dalszych badań immunologicznych na razie a już na podstawie cd4 do cd8 przypisana encorton. Nie wiem co o tym myśleć.

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 3 września 2017, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie ...

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego