X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Encorton na lekko podwyższony stosunek cd4 do cd8
Odpowiedz

Encorton na lekko podwyższony stosunek cd4 do cd8

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy komuś lekarz też przypisal encort 5 mg na wyższy stosunek cd4 do cd8. Ja mam tylko 1,65. Niektórzy twierdzą że pow 2 się zbija a mój lekarz że powinno być 1,2
    . Do tego dostalam colastium immuna. Znacie ten lek? On jest bez recepty ? Czytałam że cd 4 do cd8 dot progesyeronu. Dostałam też 100 luteina po 2 dwa razy dziennie od owulacji. Reszta jak w moim opisie. Cżyczę bierzecie do tego potas ? Moje nk są dobre ana 1 i 2 też. Lekarz nie kazała robić dalszych badań immunologicznych na razie a już na podstawie cd4 do cd8 przypisana encorton. Nie wiem co o tym myśleć.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 3 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie ...

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ